Editorial: Malé ohlédnutí a velké plány

2.1.2017

Flying Revue znáte už dva roky v novém. Kam zamíří v roce 2017?  

Editorial Jiřího Pruši na stránkách Flying Revue.
Editorial Jiřího Pruši na stránkách Flying Revue.

Máme za sebou dva roky od pře­vzetí časopisu Flying Revue. Stabilizace, získání důvěry čtenářů i inzerentů a doladění strate­gie – to vše vzalo více času, než jsme doufali. Společně s tím se nám ale po­dařilo i pár dalších věcí. Máme dnes profesionální letecký web, který slouží jak pilotům pro přípravu a plánování je­jich letů, tak všem zájemcům o letectví.

V roce 2016 jsme ve spolupráci s ÚCL ČR realizovali úspěšnou bezpečnostní kampaň Doletíš?!, ve spolupráci s ŘLP ČR s.p. jsme vydali publikaci „Anglická VFR komunikace“ a za podpory Letiště Praha i ÚCL ČR jsme vydali sérii plaká­tů, jejichž cílem je zvýšení bezpečnosti všeobecného letectví v ČR.

Flying Revue 1/2017
”x”

Ve FR 1/2017 si přečtete například tyto články. Na stáncích je časopis ke koupi od 22. prosince 2016.

Členům Klubu Flying Revue časopis doručíme až domů (za zvýhodněnou cenu).

Recitovat si úspěchy je samozřejmě příjemné, ale důležitější je mít jasnou představu, kam směřovat dál. Na rok 2017 má proto tým Flying Revue smělé plány: na našem webu začneme nabí­zet výcviková videa létání na vybraná zahraniční letiště. Ta budou obsahovat veškeré pilotní postupy, ale i záznam radiokomunikace. V procesu přípravy je i video-verze naší učebnice anglické komunikace.

V příštím roce plánujeme vydat i 3–4 speciály Flying Revue, jež se budou soustředit na obsažnější zajíma­vá témata. První speciál vyjde již v únoru a přinese informace pro všechny piloty, kteří se chystají létat VFR po Evropě. Dolaďujeme plán zahraničních expe­dic Flying Revue, z nichž budeme opět přinášet on line reportáže a články. Po­kračovat budeme i s cyklem prezentací a školení zahraničních letů, které se sta­ly již velmi populárními. A je toho ještě víc, co chceme v příštím roce rozvinout. Ta práce nás totiž všechny ohromně baví a věříme, že něco přináší – snad o trochu bezpečnější létání a radost i užitek z no­vých znalostí a informací.

zahlavi_fcb_fr_pf_2017_2.jpg

K tomu, abychom mohli ve své práci pokračovat, potřebujeme samozřejmě přízeň čtenářů i firem, které nás podpo­rují, ať už inzercí nebo jinak. Za tuto Vaši podporu a přízeň proto moc děkujeme a do nového roku 2017 Vám přejeme skvělé zdraví i radost z létání. 

Jiří Pruša

p1050187m.jpg

logo_fr_transp.jpg

ghghg.png

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Editorial: Malé ohlédnutí a velké plány
.

 

MS Zbraslavice 2017

Do startu zbývá:
 

 

Novinka: Trička pro piloty

Speciál pro piloty:

Flying Revue č. 3/2017:

Edice Flying Revue:  

..
12345

Aviatická pouť 2017:

Inzerce: 

..
12345
Reklama

Kalendárium:

Dne 25.04.1955 se stalo...
25.04.1955
První vzlet prototypu málo známého švýcarského nadzvukového letounu FFA P-16 společnosti Flug- und Fahrzeugwerke AG.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Práce v letectví:

Předplatné:

..
1234

Přednášky, kurzy FR:

Knihy:

..
1234

Partneři:

..
12345