Unikátní tracker Trexee je tu. Zaznamená trasu vašeho letu, zavolá vám pomoc v případě nouze i ohlídá letadlo na letišti

18.4.2019

Užívejte si radost z bezpečního letu i zpětně při prohlížení jeho záznamu.Užívejte si radost z bezpečního letu i zpětně při prohlížení jeho záznamu.
Užívejte si radost z bezpečního letu i zpětně při prohlížení jeho záznamu.
Tracker Trexee je unikátní nástroj pro monitoring letu sportovních letadel. Tracker Trexee je unikátní nástroj pro monitoring letu sportovních letadel.
Tracker Trexee je unikátní nástroj pro monitoring letu sportovních letadel.
Záznam letu dle parametrů. Záznam letu dle parametrů.
Záznam letu dle parametrů.
Příklad 3D záznamu vašeho letu. Příklad 3D záznamu vašeho letu.
Příklad 3D záznamu vašeho letu.
Grafika zobrazuje, co vše aplikace Trexee nabízí.Grafika zobrazuje, co vše aplikace Trexee nabízí.
Grafika zobrazuje, co vše aplikace Trexee nabízí.

Letecký tracker Trexee       Několikaměsíční vývoj je ve finále a na trh tak přichází v Evropě dosud nevídaná aplikace pro piloty s názvem Trexee. Ta umí sledovat váš let, zavolat vám pomoc v případě nouze i ohlídat letadlo na letišti. Prodává se ode dneška a můžete si ji snadno pořídit i vy. Co všechno aplikace umí? 

Aplikace Trexee


Trexee:

» sleduje, zaznamená a ve 3D zobrazí trasu vašeho letu
» má globální pokrytí, polohu zapisuje co 10 vteřin
» detekuje vstup do zakázaných oblastí
» vaši blízcí mohou sledovat váš let on-line
» v případě potřeby vyšle nouzový signál o vaší poloze
» monitoruje průběh letu dle požadavků leteckých škol a půjčoven
» hlídá vaše letadlo na letišti (záznam otřesů)
» podává přehled o servisu a opravách letadla
» umožňuje studijní využití záznamů
» Více o aplikaci Trexee zde.

Aplikaci Trexee
můžete zakoupit zde.


Další články k aplikaci
čtěte zde.

Doba internetu je skvělá v jedné věci - můžete po síti v kterémkoli okamžiku spravovat svoje nástroje. K aplikaci VFR Communication se dneškem do nabídky on-line služeb pilotům sportovních letadel přidává další z nich: pozoruhodný a navýsost praktický on-line nástroj, aplikace Trexee. Na vývoji jeho pilotní verze se Flying Revue poměrně zásadně podílela.  

Trexee je jednoduše řečeno tracker, který ovšem zdaleka není jen pouhým zapisovačem trasy vašeho letu.

Příklad 3D záznamu vašeho letu.
Příklad 3D záznamu vašeho letu.

Jednotka Trexee umístěná v letadle vysílá každých deset sekund informaci o vaší poloze, což je jednak příjemné, protože si zpětně můžete velmi podrobně zobrazit trasu letu, jednak uklidňující.

» Koupit aplikaci Trexee můžete zde

V případě krizové situace totiž automaticky vyšle okamžitě nouzový signál do centrály, a tak může na cestu k vám okamžitě vyrazit pomoc. To si sice nikdo nepřeje, ale pocit, že záchranáři mají v případě potřeby k dispozici vaši polohu a nebudou vás tak hledat dlouhé hodiny, určitě není k zahození.

» Kupujete si jednotku Trexee pro umístění do letadla, příslušenství + přístup do on-line aplikace Trexee. 

Radostnější varianta sledování trasy vašeho letu on-line je samozřejmě ta, kdy vás za letu mohou sledovat vaši blízcí nebo kolegové piloti - pochopitelně jen pokud jim dáte do aplikace přístup. Starostlivější manželky pak nemusí neklidně čekat na váš telefonát, že jste v pořádku na zemi, protože vidí váš letoun zaparkovaný na stojánce. 

Záznam letu dle parametrů.
Záznam letu dle parametrů.

Aplikaci máte neustále po ruce, ačkoli ji nemáte fyzicky v letadle. Stačí internetové připojení a vy si můžete odkudkoli na světě zobrazit histori svých letů včetně převedení uletěné trasy do 3D podoby či si jednotlivé lety zobrazit v grafu a vyhodnotit všechny příslušné elementy, jako rychlost, výšku, uletěnou vzdálenost ap. nebo je vyexportovat do PDF, Excelu či do Google Earth a zobrazit si tak let ve 3D podobě. 

» Může se hodit: Pro lety do zahraničí doporučujeme aplikaci VFR Communication pro interaktivní on-line samostudium letecké angličtiny. 

300x300_copy_2.png

Aplikace dovede také ohlídat vaše letadlo na letišti či v hangáru, takže máte přehled, že se s vaším letadlem hýbe. O krádež se s největší pravděpodobností jednat nebude, ale pro případný "úraz" letadla to může být důležitý prvek pro jednání s pojišťovnou. Trexee také nabízí mapové podklady letišť, zatím evropských, v blízké budoucnosti i mimoevropských.

Aplikace umí být velmi prospěšná i leteckým školám a půjčovnám letadel. O tom a o dalších funkcích Trexee si povíme v dalším článku, který vyjde po velikonocích. Grafika zobrazuje, co vše aplikace Trexee nabízí.
Grafika zobrazuje, co vše aplikace Trexee nabízí.

 

logo_fr_transp.jpg

300x170_copy_2_-_kopie.png

Flying Revue > Letecké aplikace > Trexee tracker > Unikátní tracker Trexee je tu. Zaznamená trasu vašeho letu, zavolá vám pomoc v případě nouze i ohlídá letadlo na letišti
Loading...

Trexee tracker

Loading...

Trexee tracker

.

         Máme pro vás »

FR 4/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 

Pojišťovna Ergo:

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Pilotshop:

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 04.08.1951 se stalo...
04.08.1951
První let experimentálního prototypu English Electric P.1A, technologického demonstrátoru pozdějšího úspěšného stíhacího stroje English Electric Lightning.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456