V únoru budeme v Přerově přednášet o extrémních letištích a aplikaci VFR Communication. Přihlašte se

23.1.2019

Přednášky a kurzy Flying Revue   V polovině února budou Jiří Pruša s Milošem Dermiškem v přerovské firmě FlyWay přednášet o přistáních na extrémních letištích světa, aplikaci VFR Communication a chystané expedici CIDNA 2019. 

ůtjigerf.jpg sbb.png  Zoom gallery

Přednáška Přerov, únor 2019
”fr_int”

PROGRAM přednášky:
» Extrémní letiště
» VFR Communication
» Expedice CIDNA: Expedice ve stopách letecké společnosti CIDNA
» Kdy: 16. 2. 2019 od 10.00 do 14.00 hod.
» Kde: FlyWay, letiště Přerov-Bochoř
» Cena: 990,- Kč, v ceně je roční předplatné Flying Revue a občerstvení
» Přihlášení: Sylva Koubová
+ 420 775 917 045
sylva.koubova@flyway.cz

» Více o přednáškách Flying Revue

Neváhejte a přihlašte se na přednášku, ve které se dozvíte mnoho zajímavostí o přistáních na extrémních světových letištích. Přednášet bude pilot Jiří Pruša, který na všech těchto letištích přistál, ve spolupráci s Milošem Dermiškem.

Výhoda přednášky je zřejmá - kromě bohatého foto a video materiálu se můžete ptát na osobní zkušenosti z přistání na těchto letištích. Zmíněná letiště se nacházejí mimo Českou republiku, proto pokud na nich budete chtít přistát též, nabízíme možnost oživit si anglickou VFR komunikaci. Flying Revue totiž vyvinula unikátní aplikaci VFR Communication pro on-line interaktivní komunikaci, s níž vás na přednášce její autor rovněž seznámí. 

Mluvit budeme také o chystané expedici k výročí francouzské letecké společnosti CIDNA, která byla jednou z prvních evropských leteckých společností pro přepravu cestujících - je starší než slavná Aéropostale a létala i s českými piloty z Francie do Rumunska s mezipřistáním v Praze. 

Přihlásit se můžete u paní Sylvy Koubové ze společnosti FLYWAY s.r.o. na tel + 420 775 917 045 nebo na e-mailu: . Web: www.flyway.cz.   

Cena přednášky: 990,- Kč včetně ročního předplatného FR a občerstvení.

logo_fr_transp.jpg

sbb1.png

Flying Revue > Flying Revue > VFR školení a přednášky > V únoru budeme v Přerově přednášet o extrémních letištích a aplikaci VFR Communication. Přihlašte se
.

Přečtěte si FR 1/2019:

e-Shop FR:

Dárkové balíčky:

Aplikace VFR Communication:

Živě z dráhy 06/24:

Kalendárium:

Dne 18.02.1911 se stalo...
18.02.1911
Francouzský aviatik Henri Péguet provedl první oficiální poštovní let v historii, když v Indii přepravil přes řeku Jumna zásilku z Allahabadu do Naini. Let trval 13 minut.
zavřít

Představujeme:


             Letiště Přerov (LKPO) »

Předplatné:

..
1234

Knihy FR:

..
1234

Inzerce: 

..
12345

Letecká videa FR:

Legendy čs. letectví:

Práce v letectví:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345