26 AERO 2015

23.5.2015

26 AERO 2015

Za uplynulá léta se AERO Friedrichshafen stalo bezesporu nejdůležitější evropskou vitrínou všeobecného letectví. Každý rok je na co se dívat, i když počet nových modelů samozřejmě nemůže držet krok s roční periodicitou výstavy.  

To, že každoroční rozsáhlá expozice začíná pozbývat smyslu i pro největší evropské hráče na trhu, ostatně dokázala i absence největšího evropského výrobce, italského Tecnamu. Na druhou stranu, po mnoha létech, kdy byl Tecnam nejen jedním z největších sponzorů akce, měl nejrozsáhlejší expozici, ale především téměř každý rok přicházel s novým modelem, je to pochopitelné. A tak se v podstatě jedinou připomínku Tecnamu na letošní výstavě stala fotografie připravovaného lehkého dopravního P2012 Travelleru na stánku Lycomingu (letoun bude poháněn dvojicí motorů TEO-540-C1A). Ale dost o tom, co na výstavě nebylo, věnujme se tomu, co bylo zajímavé. Není samozřejmě v našich silách obsáhnout vše, to bychom museli výstavě u Bodamského jezera věnovat celé jedno číslo časopisu. Podívejme se alespoň na část věcí, které nás zaujaly.

.

         Máme pro vás »

Vánoční nabídka!

Výhodné Vánoční balíčky! »

Speciály:

..
12

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně 

Hledáte práci u letadel?

               Direct Fly

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 30.11.1907 se stalo...
30.11.1907
Glenn Curtiss založil společnost Curtiss Aeroplane and Motor Company, první společnost na výrobu letadel na území Spojených států.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »