O Flying Revue

Časopis a web

banner_produkce_tym_fr.jpg

Časopis Flying Revue je nejčtenější letecký časopis v Česku a na Slovensku. Najdete v něm články věnující se bezpečnosti letectví, různým odvětvím leteckého sportu, leteckému cestování, historii letectví, letecké meteorologii, leteckým expedicím po celém světě, informačním technologiím v letectví a dalším atraktivním leteckým tématům.

» Kontakty na redakci zde

Webový portál FlyingRevue.cz přináší denně aktuality ze světa všeobecného i dopravního letectví, najdete tu spolehlivé zdroje informací pro plánování letů i tipy ke zvyšování bezpečnosti létání. Souhrn praktických informací pro plánování letů po Evropě je ojedinělý minimálně v evropském měřítku - na žádném jiném evropském webu takto ucelené a soustředěné informace nenajdete. Tyto informace jsou nově doplněné i o video databázi evropských letišť, která je zcela unikátní a nabízí pilotům i dalším zájemcům ten nejvěrnější pohled na letiště i přistávací plochy ve stále rostoucím počtu zemí. Na portálu Flying Revue naleznete také reportáže, videa a fotografie ze světově unikátních leteckých expedic pořádaných týmem Flying Revue do všech koutů světa.

Flying Revue International     Od července 2017 web pod názvem Flying Revue International roztáhl křídla i směrem do zahraničí - mutace psaná v angličtině je určena pilotům a zájemcům o létání z celého světa.

Web Flying Revue nabízí rovněž instruktážní videa, učební pomůcky a materiály pro piloty sloužící ke zvyšování profesionality a znalostí sportovních i rekreačních pilotů.

Vydavatelství Flying Revue přináší českému a nově i anglicky hovořícím uživatelům řadu publikací věnovaných letecké dopravě, leteckému sportu nebo letecké historii. Do nabídky Flying Revue patří i přednášky pro veřejnost, kurzy pro piloty, populární výstavy leteckých fotografií.

Letecké expedice     Flying Revue pořádá letecké expedice do všech koutů světa, na nichž pořizuje a následně shromažďuje unikátní letecké fotografie, videa z přistání a vzletů na nejrůznějších letištích i přeletů nejsložitějších dopravních letišť na světě, sopek, pouští, mořského pobřeží a mnoha dalších míst naší Země. 

Videa Flying Revue     Flying Revue disponuje jednou z nejrozsáhlejších databází leteckých fotografií a videí z celého světa. Speciální kategorii pak tvoří videa z přistání a vzletů na desítkách evropských a světových letišť, která jsou zájemcům nabízena za nominální roční poplatek. Videa Flying Revue můžete sledovat na webu Flying Revue a Flying Revue International. Nově také na TV Seznam, kde Flying Revue každý týden vkládá 2-3 videa do programů Svět z nebe, Historie z nebe a Neobvyklá přistání.

Výstavy   Letecké fotografie z našich expedic jsme vystavovali ve foyer Nové Scény Národního divadla na výstavě s názvem Nádherný svět z nebe 2017, na kterou navázaly dva ročníky úspěšné výstavy Báječný svět létání ve staroslavném Karolinu: Báječný svět létání 2017 a Báječný svět létání II. Pro kluby a firemní či jiné týmy nabízíme také atraktivní prezentace videí z mnoha leteckých expedic Flying Revue nad různá místa světa.

 

Jméno Flying Revue v sobě tedy skrývá široké portfolio aktivit a produktů zaměřených na to, aby se co nejvíce lidí mohlo radovat ze všeho krásného, co nám všem letectví přináší. Naší snahou je také přispívat ke zvyšování bezpečnosti této úžasné lidské činnosti.

Kampaň Doletíš?!     Flying Revue v roce 2016 vyrobila pro Úřad pro civilní letectví kampaň pro bezpečné létání Doletíš?!, když uspěla ve výběrovém řízení na vytvoření kampaně.

 

Další produkty Flying Revue     Pro usnadnění vašeho létání za hranice České republiky jsme pro vás v roce 2018 připravili unikátní on-line výukovou aplikaci VFR Communication. Tato aplikace poskytuje možnost náslechů skutečné letové komunikace během reálných letů nad mnoha zeměmi i možnosti zlepšování vlastních aktivních komunikačních schopností. Další naše produkty zahrnují tracker Trexee, učebnici Anglická VFR komunikace, publikaci Evropské ostrovy z nebe i komplexní učebnici pro pracovníky v letecké dopravě a cestovním ruchu Svět letecké dopravy II.

 

Milujeme létání    Flying Revue pro vás připravuje nadšený tým leteckých a mediálních profesionálů. Jejich odměnou je vaše radost a zájem o svět létání.

Letecké expedice Flying Revue

Létáme po celém světě    Logo Flying Revue na expedičním letadle shlíželo z nebe na krajinu USA, Aljašky, Karibiku, Austrálie, Afriky i Evropy. Zmapovali jsme pobřeží i vnitrozemí (Nový Zéland 2018, Austrálie 2017, USA 2016, Aljaška 2017), ostrovy (Karibik 2016, Evropa – více expedic) i nekonečné písečné pláně Sahary (Západní Sahara 2016, Aéropostale 2017, Tunisko 2018), Rusko 2018, Po stopách CIDNA 2018. Další expedice máme v plánu. Vždy s vámi a on-line. Na ty, co už máme za sebou, se můžete podívat zde.

100 let - 100 letišť     V roce 2018 Flying Revue uspořádala speciální expedici k výročí 100 let česko-slovenského letectví s názvem 100 let - 100 letišť, během níž expediční letoun OK-LEX přistál na stovce českých a slovenských letišť. Tato akce byla pak v roce 2019 doplněná přistáním na prakticky všech aktivních SLZ plochách v ČR a SR.

Řadu dalších expedic jsme podnikli i v předchozích letech. Především sérii expedic Evropské ostrovy z nebe, při níž jsme z letadla zmapovali většinu evropských pobřeží a ostrovů. Tato série expedic se pak stala základem úspěšné publikace Evropské ostrovy z nebe, kterou na webu také nabízíme.

 

logo_fr_transp.jpg

 

Flying Revue > Flying Revue > O Flying Revue
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


FireGold:

SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 22.05.1946 se stalo...
22.05.1946
První let cvičného dvoumístného letounu de Havilland Canada DHC-1 Chipmunk.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »