Beta I.díl

23.12.2020

Vážení čtenáři,

27.11.2020 jsme vás poprvé seznámili s projektem Beta opět poletí a závěrem tohoto článku, jsme vám slíbili, že tento projekt budeme pravidelně sledovat a pro ty z vás, kteří přispějí určitou finanční částkou, připravíme malý dárek, což dnešním dnem rádi činíme.

 beta_b.jpg

Takže ti, co zašlou svůj finanční příspěvek v hodnotě 1.000 Kč a více, na transparentní účet číslo 292704009/0300 vedený u ČSOB, od nás obdrží čestnou vstupenku do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a současně i čestnou plaketu, kterou vyhotovila známá zlínská firma Aeroteam. Obě odměny budou číslovány a po skončení celé sbírky, budou útržky vstupenek slosovány s tím, že jeden z vás, tedy ten vylosovaný, bude mít možnost absolvování 30 minutového letu s nově postaveným letounem Beta Minor, za pilotování vedoucího projektu Pana Petra Rautnera.

tempsnip.jpg

banner_do_clanku_fr_special_b_meteo.jpg

Abychom mohli průběžně posílat výše uvedené dárky na správné dárce, prosím, zasílejte současně s danou platbou, na výše uvedený transparentní účet, i svoje iniciály na naši emailovou adresu , včetně správné dodací adresy.

V pravidelných, jednoměsíčních intervalech, budeme na našem webu zveřejňovat postup stavebních pracích a současně i seznam těch, kteří již daný projekt podpořili.

K dnešnímu dni to jsou:

AIR SERVICE PILOT KLUB ●  ANTONÍN ČERNÝ ● JIŘÍ HALAMA ● VLADIMÍR FRYNTA ● LUBOŠ MARTÍNEK ● DOUBRAVKA MARTÍNKOVÁ ● JAKUB ŠOLTYS ● JAN HARCUBA MARKÉTA FRYNTOVÁ  ●  JANA KLABANOVÁ ●  ČENDA PADRUNĚK ● OTAKAR JIRŮ ● JOSEF ŘÍHA ● VLADIMÍR HAMOUS ● JAROSLAV HEMRLE ●  JOSEF AUBRECHT ● MILAN REICHARDT ● PETR PAČES ● Anonymní dárce   ● IVAN VOITH ● :

Získaná částka k 16.12. je 53 578,65 Kč

Magnetka
Magnetka

Jakékoliv dotazy k tomuto projektu, je možné směřovat na jeho vedoucího pana Ing. Petra Rautnera : tel.: 728 986 220 nebo email:

pf_2021_z1_web_tym_2.jpg

kniha_eozn.jpg

Flying Revue > Zprávy > Historie > Beta I.díl
.

         Máme pro vás »

FR 4/2022: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL C VFR průvodce 1

VFR letecký průvodce Evropou 1 »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 10.08.1949 se stalo...
10.08.1949
První let prototypu kanadského proudového dopravního letounu Avro Canada C102 Jetliner. Typ vyvolal na americkém kontinentu velkou pozornost, Howard Hughes nabídl financovat rozjezd sériové výroby, ale vývoj Jetlineru byl nakonec zastaven.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »