Den 11: Fotogalerie

2.9.2014

Jedenáctý den byl v této etapě poslední - ráno jsem vyletěl z Esbjergu a před Fríské ostrovy a souostroví Helgoland jsem pak pokračoval směrem na jih podél řeky Labe. Asi v půl druhé jsem pak přistál v Příbrami.

Ostrov Mando, Severofríské ostrovyOstrov Mando, Severofríské ostrovy
Ostrov Mando, Severofríské ostrovy
Ostrov Romo Strand, Severofríské ostrovyOstrov Romo Strand, Severofríské ostrovy
Ostrov Romo Strand, Severofríské ostrovy
Ostrov Sylt, Severofríské ostrovyOstrov Sylt, Severofríské ostrovy
Ostrov Sylt, Severofríské ostrovy
Ostrov Dune u ostrova Helgoland. Na ostrově Dune je letiště Helgolandu, na který se  z letiště lodí. Cesta trvá asi 10 minut.Ostrov Dune u ostrova Helgoland. Na ostrově Dune je letiště Helgolandu, na který se  z letiště lodí. Cesta trvá asi 10 minut.
Ostrov Dune u ostrova Helgoland. Na ostrově Dune je letiště Helgolandu, na který se z letiště lodí. Cesta trvá asi 10 minut.
Celkový pohled na ostrov Helgoland. Za Druhé světové války byla na ostrově německá  ponorková základna a po válce se jej Britové snažili bombardováním zcela smazat   z povrchu světa.Celkový pohled na ostrov Helgoland. Za Druhé světové války byla na ostrově německá  ponorková základna a po válce se jej Britové snažili bombardováním zcela smazat   z povrchu světa.
Celkový pohled na ostrov Helgoland. Za Druhé světové války byla na ostrově německá ponorková základna a po válce se jej Britové snažili bombardováním zcela smazat z povrchu světa.
Ostrov Helgoland s přístavemOstrov Helgoland s přístavem
Ostrov Helgoland s přístavem
Útesy ostrova Helgoland. Na ostrově jsou zakázány jak automobily a motorky, tak kola.Útesy ostrova Helgoland. Na ostrově jsou zakázány jak automobily a motorky, tak kola.
Útesy ostrova Helgoland. Na ostrově jsou zakázány jak automobily a motorky, tak kola.
Procházková trasa vedoucí po horní části ostrova Helgoland, který lze obejít za hodinu  běžné chůzeProcházková trasa vedoucí po horní části ostrova Helgoland, který lze obejít za hodinu  běžné chůze
Procházková trasa vedoucí po horní části ostrova Helgoland, který lze obejít za hodinu běžné chůze
Ostrov Wangerooge – Východofríské ostrovy ležící v blízkosti pobřeží severního Německa,  nedaleko ústí Labe do Severního moře.Ostrov Wangerooge – Východofríské ostrovy ležící v blízkosti pobřeží severního Německa,  nedaleko ústí Labe do Severního moře.
Ostrov Wangerooge – Východofríské ostrovy ležící v blízkosti pobřeží severního Německa, nedaleko ústí Labe do Severního moře.
.

         Máme pro vás »

FR 4/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Pilotshop:

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Kalendárium:

Dne 15.07.1933 se stalo...
15.07.1933
Willey Post odstartoval z newyorského letiště Floyd Bennet Field s hornoplošníkem Lockheed Vega k sólo obletu Zeměkoule.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345