Emirates oznámila první destinace, kam bude létat zmodernizovaný Boeing 777

11.7.2024

Společnost Emirates odtajnila první destinace, které bude obsluhovat plně modernizovaný Boeing 777.

boeing_777.jpg

Letecká společnost ho plánuje nasadit na linkách do Ženevy, Tokia Hanedy a Bruselu. Cestující budou mít možnost vyzkoušet nově přidanou Premium Economy třídu a poprvé také sedadla nové generace v Business Class, která jsou uspořádána v konfiguraci 1-2-1.

Lety Emirates v modernizovaném Boeingu 777 do Ženevy, Tokia Hanedy a Bruselu jsou v prodeji od 1. července a lze je rezervovat na stránkách emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

banner_300x100_predplatne_fr_01_12_2023.jpg

Adnan Kazim, obchodní ředitel společnosti Emirates Airline, uvedl: „Nově modernizované stroje v naší flotile pro nás znamenají možnost seznámit cestující s novými produkty, jako je třída Premium Economy, a nabídnout jim větší rozmanitost ve výběru v rámci 4 tříd.“

První modernizované Boeingy 777 společnosti Emirates budou provozovány na následujících linkách:

- EK 83/84 do a ze Ženevy od 11. srpna*.

- EK 312/313 do a z tokijské Hanedy od 1. září*.

- EK 183/184 do a z Bruselu od 11. září*.

banner_fr_e_shop_do_clanku_01_2024.jpg

Počínaje 1. červencem projde první stroj kompletní rekonstrukcí interiéru kabiny, která bude trvat přibližně dva týdny, než bude letadlo opět uvedeno do provozu. Plány zahrnují modernizaci kabiny první třídy, instalaci 38 nových sedadel Business Class v aktualizované konfiguraci 1-2-1, 24 nejnovějších sedadel Premium Economy a 256 sedadel Economy Class.

Sedadla v Business Class mají rozteč přes 180 centimetrů a jsou plně sklopitelné do vodorovné polohy na spaní. Součástí jsou také dotykové řídící panely pro sedadlo a palubní zábavní systém, světla, panely pro oddělení sedadel, stejně jako pro úložný prostor pro boty, opěrku nohou a osobní minibar. 

Kabina v Business Class se může pochlubit elektronicky ovládanými okny a největšími obrazovkami pro osobní zábavu s úhlopříčkou přesahující 58 centimetrů. Malý palubní salónek nabízí občerstvení v podobě sendvičů, ovoce a nápojů, jimiž se mohou cestující obsloužit sami. Kompletní nabídka je doplněna regionálně inspirovanými pokrmy. Pokrmy doplňují také exkluzivní vína, šampaňské a lihoviny z celého světa.

banner_vfr_communication_z1_3_cz.png

V rámci modernizačního programu Emirates se zmodernizuje 81 letadel Boeing 777. Další destinace, kam budou tyto stroje létat, budou oznámeny v průběhu následujících měsíců. Ke kompletní renovaci vyčlenila letecká společnost celkem 191 letadel. Modernizační program Emirates – s investicí ve výši přes 3 miliardy dolarů – představuje největší známý program modernizace v oboru.

Jeho záměrem je nabídnout cestujícím těchto aerolinek nejlepší produkty a zákaznickou zkušenost na palubě.

Emirates v současné době provozuje modernizovaná letadla A380 s Premium Economy třídou na linkách do New Yorku JFK, Los Angeles, San Francisca, Houstonu, Londýna Heathrow, Sydney, Aucklandu, Christchurch, Melbourne, Singapuru, Bombaje, Bangalore, Sao Paula, Tokia Narita, Ósaky a Dubaje. 

Plánem aerolinek je do února 2025 obsluhovat třídou Premium Economy více než 36 měst.  V následujících měsících budou do provozu uvedeny další renovované letouny A380 a Boeing 777, které budou létat do dalších měst.

*Nasazení letadel může být i dříve, v závislosti na průběhu a dokončení modernizace.

Zdroj: tisková zpráva Emirates

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Emirates oznámila první destinace, kam bude létat zmodernizovaný Boeing 777
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 14.07.1951 se stalo...
14.07.1951
Vzlet prototypu dopravního stroje Lockheed L-1049 Super Constellation.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »