Emirates potvrzuje své špičkové bezpečnostní standardy v oboru

1.1.2023

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, dokončila svůj poslední audit provozní bezpečnosti IATA (IOSA) s nulovým počtem zjištění, což je skvělý výsledek a vzhledem ke složitosti provozu leteckých společností je to v tomto odvětví vzácný jev.

ekiosa-02.jpg

Sir Tim Clark, prezident Emirates Airline, uvedl: „Tento úspěch byl dosažen v rámci auditu IOSA. Bezpečnost je jednou ze základních hodnot společnosti Emirates a od prvního dne její existence neustále investujeme do zajištění toho, aby náš provoz splňoval nejpřísnější bezpečnostní standardy. Dokončení auditu IOSA s nulovým počtem zjištění je velkým úspěchem, zejména v kontextu našeho rychlého rozšiřování provozu po pandemii a globální sítě Emirates. Je to zásluha našich interních týmů a externích partnerů, kteří se podílejí na tom, že společnost Emirates denně bezpečně přepravuje tisíce lidí a tuny zboží po celém světě. I nadále budeme v této oblasti intenzivně pracovat a přispívat k zajištění bezpečného a udržitelného leteckého průmyslu.“

banner_do_clanku_special_c_2022.jpg

Více než 1 000 standardů a doporučených postupů posuzovala během pěti dnů akreditovaná auditorská organizace Mezinárodního sdružení leteckých dopravců (IATA), aby zjistila, nakolik systém provozního řízení společnosti Emirates odpovídá standardům a doporučeným postupům IOSA (ISARP). Touto důkladnou auditní zprávou společnost Emirates prokázala přísnost svých systémů a procesů pro zajištění bezpečných provozních postupů a letové způsobilosti své moderní flotily letadel Boeing 777 a Airbus A380.

Společnost Emirates podporuje silnou kulturu bezpečnosti napříč celou organizací na všech úrovních. Zásady provozní bezpečnosti letecké společnosti jsou důsledně revidovány a upravovány podle nejvyšších standardů vždy, když jsou revidovány předpisy nebo zaváděna nová letadla. Tým Emirates Compliance Monitoring průběžně kontroluje systémy a postupy letecké společnosti v celé její síti podle standardů IOSA s cílem identifikovat a řešit případné neshody. Vedoucí pracovníci Emirates jsou také v rámci pravidelných přezkumů informováni o stavu dodržování předpisů v organizaci, aby byla zachována úroveň bezpečnosti a ochrany v neustále se měnícím odvětví.

baner_flying_revue_cesko_z_nebe.jpg

Emirates je oceňovaná mezinárodní letecká společnost s globální působností na šesti kontinentech, která spojuje cestující a usnadňuje globální obchod do 140 destinací přes svůj moderní dopravní uzel v Dubaji. Naposledy získala letecká společnost ocenění „World Class Award“ za bezpečnost, komfort, udržitelnost, služby a inkluzivitu na předávání cen APEX 2023. Společnost Emirates dále získala ocenění „5 Star Global Official Airline Rating“ a „Passenger Choice Award for Best Global Entertainment“. Kromě toho získala dva tituly v rámci ocenění ULTRAs 2022, včetně titulů „Nejlepší letecká společnost na světě“ a „Nejlepší letecká společnost na Blízkém východě“.

O IOSA:

Audit provozní bezpečnosti IATA (IOSA) je mezinárodně uznávaný a akceptovaný systém hodnocení určený k posouzení systémů řízení a kontroly provozu letecké společnosti. Všichni členové IATA jsou registrováni v programu IOSA a musí si zde svou registraci aktualizovat, aby si udrželi své členství v IATA.

 

Autor: Tisková zpráva Emirates

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

Flying Revue > Zprávy > Letecká doprava > Emirates potvrzuje své špičkové bezpečnostní standardy v oboru
.

         Máme pro vás »

FR 5/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Speciály:

..
12

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně 

Hledáte práci u letadel?

               Direct Fly

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kalendárium:

Dne 28.09.1920 se stalo...
28.09.1920
Pilot Howard Rinehart provedl jako první na světě let s letounem vybaveným zatahovatelným podvozkem. Jednalo se o závodní stroj Dayton-Wright R. B Racer.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »