Emirates spouští globální náborovou kampaň

19.1.2024

Do svých řad přijme 5 tisíc členů palubního personálu, cílí především na absolventy.

Dubaj, SAE, 16. ledna 2024 – Letecká společnost Emirates vstupuje do nového roku a s ním přichází také rozsáhlá náborová kampaň zaměřená na posílení týmu palubního personálu. Cílem společnosti je přijmout do svých řad 5 000 nových členů, zejména z řad absolventů, kteří teprve nedávno vstoupili nebo se chystají vstoupit na trh práce.
foto1.jpg

Tato skupina by měla mít za sebou stáže, práci na částečný úvazek nebo přibližně roční zkušenost v oblasti pohostinství a služeb. Noví členové palubního týmu se stanou klíčovými osobami zajišťující prvotřídní zážitek pro cestující během jejich letu.

Nejbližší dny otevřených dveří pro Českou republiku se budou konat v Praze, a to již 5. února 2024 v hotelu Holiday Inn Prague. Aktuální informace o výběrovém řízení, včetně platných termínů dnů otevřených naleznete vždy na webových stránkách: www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crewfoto4.jpg

Náborová kampaň

náborový tým společnosti Emirates uspořádá dny otevřených dveří a výběrová řízení ve více než 460 městech na šesti kontinentech. V roce 2023 společnost přijala 8 000 nových členů palubního týmu a uspořádala náborové akce ve 353 městech. Počet členů palubního personálu přesáhl 20 000 v srpnu 2023, aktuálně činí 21 500, představuje více než 140 národností a hovoří 130 jazyky.
banner_fr_e_shop_do_clanku_01_2024.jpg

Nábor palubního personálu navazuje na rozšíření flotily Emirates, společnost očekává od poloviny letošního roku dodání nových letadel A350 a od roku 2025 také Boeingů 777-X. Aktuálně má společnost objednáno 65 letadel A350 a 205 letadel typu 777-9 a 777-8.

Všichni noví členové palubního týmu projdou osmitýdenním intenzivním školením zaměřeným na poskytování vysokých standardů pohostinnosti, bezpečnosti a služeb, které zákazníci společnosti Emirates očekávají během letu. Palubní personál bude mít také přístup k nejnovějším školicím programům a kurzům na LinkedIn.

foto2.jpg

Tým palubního personálu Emirates

Palubní personál má také možnost kariérního postupu, včetně povýšení do vyšší palubní třídy na pozici vedoucího kabiny, stevarda nebo školitele. V současné době má letecká společnost 1 180 členů posádky, která má možnost ucházet se o interní volná místa v rámci celé skupiny Emirates.

Členové palubního personálu žijí v Dubaji, v jednom z nejbezpečnějších měst na světě. Tato metropole hostí více než 200 národností a nabízí rozmanitý život se širokou škálou volnočasových aktivit.
foto3.jpg

Palubní personál Emirates dostává za své služby atraktivní, nezdaněný plat, včetně odměn za létání, stejně tak podíl na zisku, pobyty v hotelu a úhradu nákladů během mezipřistání, zvýhodněné cestování, nákladní služby, dovolenou, letenku na dovolenou, zařízené ubytování a dopravu z práce a zpět, stejně tak zdravotní služby, pojištění zubní péče, služby prádelny a další výhody. Letenky se slevou mohou využívat i přátelé a rodina.

Autor: Tisková zpráva Emirates

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Emirates spouští globální náborovou kampaň
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 24.06.1934 se stalo...
24.06.1934
První let létajícího člunu Supermarine Stranraer.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »