Evropská letiště ve virtuální realitě s pomocí VR brýlí Flying Revue

27.8.2020

Na webu i v časopise Flying Revue jsme vás již informovali o tom, že jsme spustili unikátní video databázi evropských letišť, do které každý týden přidáváme 5-10 videí letišť v ČR, SR, Rakousku a dalších evropských zemích.

V těchto dnech se nám také podařilo získat pro naše čtenáře exkluzivní nabídku VR brýlí, s jejichž pomocí se můžete přistání, přelety nebo vzlety na stovkách letišť pohodlně prostudovat s maximální věrností obrazu i jednoduchostí ovládání. Stačí jen pootočit hlavou a budete mít možnost vidět zvolené letiště, jeho dráhy, budovy, přibližovací trasy i jeho okolí přesně tak, jak to vše uvidíte při vašem vlastním příletu nebo odletu. Video databáze Flying Revue s videi 3D se tak stává skvělým pomocníkem pro plánování vašich letů ať poletíte VFR po ČR nebo do dalších evropských zemí. 

Pro to, abyste mohli 3D videa letišť sledovat v nejlepší kvalitě a pohodlí vám postačí si zakoupit přístup k databázi (500,- Kč ročně, 300,- pro předplatitele FR) a k tomu si zakoupit VR brýle.

                                vr_bryle_montaz.jpg                                                                         https://www.flying-revue.cz/vr-bryle


Pokud máte chytrý telefon, tak pak už nic kromě připojení k internetu nepotřebujete. Stačí pak jen vybrat si odkaz na letiště, o které máte zájem a video spustit. Otáčením hlavy si pak už volíte úhel ze kterého chcete během přistání, přeletu nebo vzletu dané letiště, jeho dráhy a/nebo okolí sledovat. Chytrý telefon vám nabídne i možnost při tom slyšet autentický zvuk motoru a letadla tak jak byl zachycen při natáčení.

Skvělá zpráva je, že se nám podařilo získat brýle za takových podmínek, že můžeme přijít s cenou 490.- Kč včetně DPH za jedny VR brýle a můžeme i nabídnout obvyklou 10% slevu pro předplatitele časopisu Flying Revue. 

VR brýle Flying Revue mají tyto hlavní vlastnosti 

  • Kvalitní optické součásti
  • Jednoduché vložení chytrého telefonu pomocí přítlačného mechanismu
  • Vhodné pro převážnou většinu chytrých telefonů s uhlopříčkou 4,7 – 6 palců
  • Možnost úpravy rozteče mezi čočkami tak, aby to odpovídalo právě rozteči vašich zorniček
  • Pohodlné, nastavitelné umístění na obličeji
  • Možnost využití pro 3D aplikace z nabídky GooglePlay a AppStore

 

Autor: Jiří Prusa

Flying Revue > skryté Flying Revue > FR články > Evropská letiště ve virtuální realitě s pomocí VR brýlí Flying Revue
Loading...

FR články

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

FR články

Stránkování

12 >
 
 
.

         Máme pro vás »

FR 5/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 

Pojišťovna Ergo:

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 23.09.1913 se stalo...
23.09.1913
Roland Garros provedl první přelet Středozemního moře. Trasu z Saint-Raphaelu do Bizerty dlouhou 729 km proletěl za 7 hodin a 53 minut.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456