Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.

17.8.2018

Evropské ostrovy z nebe     Pobřeží a jeho ostrovy nabízejí úchvatnou podívanou všude na světě. My se v našem novém videoseriálu Evropské ostrovy z nebe budeme věnovat těm, které máme (letecky vzato) nedaleko. Začínáme Středozemním mořem. Dnes let z Příbrami na ostrov Lampedusa.


Mediterranean Islands, part 1

Ostrovy Středozemního moře byla naše první systematicky letěná expedice. Letěli jsme ji na jaře 2014 a testovali jsme při ní kamery, fotoaparát i celou organizaci leteckých expedic. Její první etapa vedla přes Maribor do Itálie, na Maltu a odsud na odlehlé evropské ostrovy Lampedusa a Pantelleria. Poté přes Sicílii, Liparské ostrovy a kolem italského západního liparského pobřeží zpět do Příbrami. První video vám představí část z Příbrami až na ostrov Lampedusa, který je součástí Itálie, ale leží už vlastně v afrických vodách. Věříme, že vás video zaujme. 

Páteční videopremiéry
”fr_int”

Každý pátek pro vás máme premiéru leteckého videa. Dnes první díl nové série
Evropské ostrovy z nebe.

Sledujte i další letecká videa Flying Revue.

Šance pro vás: Máte vlastní zajímavé letecké video? Pošlete nám ho, rádi ho zveřejníme! Pište na info@flying-revue.cz.

Expediční lety po zajímavých místech naší planety létáme již pět let. Za tu dobu se nám podařilo přeletět, nafotit i nafilmovat zajímavá místa v Evropě, USA, Kanadě, Karibiku, Africe, Austrálii i na Novém Zélandu. Během každé expedice většinu cesty natáčíme dvěma až třemi kamerami a fotíme fotoaparátem z kabiny. Videa po skončení expedice stříháme, dáváme jim popisky a vytváříme série videí zachycujících jednotlivé expedice. Tato videa pak využíváme při prezentacích z cest, ať už na českých a slovenských letištích nebo pro další zájemce. Nejlepší fotografie zvětšíme, zarámujeme a prezentujeme na výstavách. 

Videa z dřívějších expedic jsme ale zatím neprezentovali na webu Flying Revue. To bychom nyní rádi napravili. Začínáme proto nový seriál „Svět z letadla s Flying Revue“, ve kterém vám postupně ukážeme všechna videa, která jsme z přeletů zajímavých míst světa připravili. Některá starší videa jsou ještě zpracována v trochu jiném grafickém formátu, než jaký používáme nyní, ale to nic neubírá na kráse leteckých pohledů na svět. Nové video budeme pravidelně uveřejňovat každý pátek. První část nového seriálu „Svět z letadla s Flying Revue“ se bude věnovat expedicím, které jsme letěli v rámci projektu „Evropské ostrovy“.  

-fr-

logo_fr_transp.jpg

rtgofv.jpgfivoúdc.jpg

Flying Revue > Letecká videa > Svět z nebe > Evropské ostrovy z nebe > Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.
Loading...

Čtěte v rubrice dále

  • Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.
    Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.
Loading...

Čtěte v rubrice dále

  • Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.
    Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 1.
.

         Máme pro vás »

FR 1/2022: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Kalendárium:

Dne 19.01.1919 se stalo...
19.01.1919
Francouzský letecký průkopník Jules Védrines přistává s letounem Caudron G-3 na střeše pařížského obchodního domu a získává tak cenu 25 000 francouzských franků. Plocha k přistání měla rozměry 28 x 12 metrů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »