Flying Revue 1/2022: Slovo šéfredaktora

7.1.2022

S novým číslem našeho časopisu vstupujeme do nového roku, roku 2022. Jistě si všichni přejeme, aby všechna omezení a nepříjemnosti způsobené covidem již zůstaly tento rok definitivně za námi. Snad se to skutečně podaří.fr_1_2022_titulka.jpg

Stejně jako se vy začnete za krátkou dobu chystat na novou leteckou sezónu, chystáme se na ni i my. Pevně doufáme, že se nám letos podaří navázat na naše úspěšné akce z uplynulých sezón, ať už šlo například o Den se čtenáři Flying Revue, který jsme v roce 2020 pro vás připravili na letišti v Erpužicích, nebo třeba První neoficiální slet dvouplošníků, konaný v loňském roce v rámci leteckého dne Strakonice On Air. Samozřejmě pro vás budeme mít připraveno dalších pět čísel našeho časopisu a také webové stránky, přes které máte přístup k celé řadě našich produktů určených především pro piloty.

fr_01_2022_savage_norden.jpg

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

A čím tedy nový ročník našeho časopisu otevíráme? V úvodním článku představíme letoun Savage Norden, který se v mnoha směrech stává přelomovým strojem v kategorii letadel určených pro stále oblíbenější „backcountry flying“. V článku věnovaném příběhu dalšího mimořádného stroje, ultralightu ellipse, se dozvíte, jak spolu mohou souviset tak na první pohled nesouvisející věci, jako ultralehké letadlo, statek, uhlobaron a piloti RAF.

fr_01_2022_letiste_bavorska.jpg

Nejen aktivní piloti se pak jistě s chutí začtou do dalšího z informacemi oplývajících článků Jirky Pruši o letištích v evropských zemích, tentokráte věnovaného letištím Bavorska. Pro milovníky letecké historie pak máme připraven první díl článku o posledním vítězství legendárního JUDr. Lhoty a rovněž blok článků věnovaných letounu Stinson L-5 Sentinel.

V úvodním čísle letošního ročníku však na Vás čeká mnohem více.

Za celou redakci bych vám pak ještě rád popřál dodatečně vše nejlepší v novém roce a kolik startů, tolik dobrých přistání.

 

Michal Beran

michal.beran@flying-revue.cz

michal_beran_fr_final_876_1.jpg

banner_fr_300x300_videobanka_cz_fin.jpg

Flying Revue > Aktuální FR + archiv > Flying Revue 1/2022 > Flying Revue 1/2022: Slovo šéfredaktora
Loading...

Flying Revue 1/2022

Loading...

Flying Revue 1/2022

.

         Máme pro vás »

Vánoční nabídka!

Výhodné Vánoční balíčky! »

Speciály:

..
12

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně 

Hledáte práci u letadel?

               Direct Fly

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 30.11.1907 se stalo...
30.11.1907
Glenn Curtiss založil společnost Curtiss Aeroplane and Motor Company, první společnost na výrobu letadel na území Spojených států.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »