Flying Revue 4/2024: Slovo šéfredaktora

7.7.2024

Současný svět ještě stále nabízí jedinečné možnosti leteckým cestovatelům.

titulka_fr_04_2024.jpg

Ať už jde třeba o cesty po evropských letištích, odkud je možné následně obdivovat ta nejkrásnější a nejzajímavější místa „starého kontinentu“ nebo cesty za létáním v jiných částech světa. Dnes je možné si celkem bez větších problémů (samozřejmě s nutností mít k dispozici patřičný obnos peněz – ale i zde je to věc velmi individuální – a s potřebnými znalostmi, a to nejen leteckými) zalétat třeba v Africe. A právě na africký kontinent, konkrétně do jeho jižní části, se vypravíme v tomto čísle znovu s Pavlem Březinou. A nečeká nás nic menšího než výlet nad proslulé Viktoriiny vodopády.

Pro ty, pro které je Afrika přece jen trochu daleko, připravuje tým Flying Revue v čele s Jirkou Prušou zcela novou aplikaci pro piloty všeobecného letectví, která přinese pilotům nejen informace o evropských významných letištích a službách na nich poskytovaných, ale množství dalších důležitých informací. Více o přípravě této aplikace si přečtěte na stránkách tohoto čísla.

1.jpg

Představíme si rovněž nejnovější, již sedmou generaci úspěšného Cirrusu SR2X, novinky, které pro své zákazníky připravil v letošním roce italský Tecnam, přiblížíme si historii závodů STOL a zároveň představíme soutěž v této kategorii, kterou na letošní léto připravuje tým vedený Martinem Hykou a Radimem Bagarem. V sekci retro se pak ohlédneme za historií dopravního Tupolevu Tu-134.

2.jpg

V čísle 4/2024 na vás na toho ale samozřejmě čeká ještě mnohem více.

Příjemné čtení

Michal Beran

michal_beran_fr_final_876_1.jpg

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Flying Revue 4/2024: Slovo šéfredaktora
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 18.07.1942 se stalo...
18.07.1942
Prototyp Messerschmittu Me 262 řízený testovacím pilotem Fritzem Wendelem provedl první vzlet za pomoci proudových motorů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »