Spustili jsme mezinárodní letecký portál Flying Revue International

3.7.2017

Flying Revue dnes dělá další historický krok – 3. července 2017 otevírá pro mezinárodní leteckou veřejnost webový portál Flying Revue International.

Flying Revue International - anglicky hovořící sourozenec portálu Flying Revue.cz. Zoom gallery
Flying Revue International - anglicky hovořící sourozenec portálu Flying Revue.cz.

Tento web je umístěn na adrese www.flying-revue.com a bude sloužit pilotům VFR z celého světa, kteří plánují létat v některé z evropských zemí, chtějí zdokonalit svoje znalosti anglické komunikace nebo získat přístup k jednotlivým národním zdrojům meteorologických, předpisových a dalších informací. 

Flying Revue International
”fr_int”

FR International, rubriky:

Fly Europe: Vše potřebné pro plánování letu do většiny států Evropy
Flight Videos: Videa z přistání a startů na desítkách evropských a světových letišt a letecká videa z expedic
Expeditions: Všechny expedice Flying Revue ve webových speciálech
Prague Airport RWY 24/06 Live: Nonstop live videopřenos z dráhy 06/24 Letiště Praha

Na webu Flying Revue International budou mít anglicky hovořící piloti i fanoušci létání v sekci Fly Europe k dispozici přístup k informacím potřebným pro plánování letu u desítek evropských zemí. V budoucnu záběr rozšíříme i na další světadíly. V sekci Flight Videos pak mohou shlédnout přistání a starty na desítkách letišť po celém světě, videa z expedic a další tématická videa. Rubrika Expeditions nabízí webové speciály z našich expedic, kde budou čtenáři moci on-line i zpětně absolvovat krok po kroku naše expedice - videa z nich jsme pak soustředili do výše zmíněné sekce Flight Videos. A samozřejmě nemůžeme opominout unikátní nonstop On-line přenos z dráhy 06/24 na Letišti Praha. 

Rovněž tištěné i elektronické publikace z dílny Flying Revue budou od nynějška vycházet v anglickém jazyce. Během tříměsíčního zkušebního období se rozhodneme, které informace budou následně zveřejňovány jak v češtině, tak v angličtině a které pak už jen výhradně v jednom z těchto jazyků.

Flying Revue dnes disponuje globálně největší ucelenou databankou vlastních leteckých videí, leteckých fotografií a dalších materiálů vytvořených během leteckých expedic do mnoha částí světa (Evropa, Afrika, Austrálie, Severní Amerika) – vše bude na webu Flying Revue International postupně také prezentováno. Spuštění nového webu budeme postupně propagovat v leteckých komunitách jednotlivých zemí EU, v USA, v Austrálii a následně i v dalších státech světa. 

"Věříme, že projekt mezinárodního webu Flying Revue zahraniční piloti a fandové letectví přivítají," říká za Flying Revue Jiří Pruša. "Máme navíc za to, že pomůže proniknout do světa nejen produktům a službám Flying Revue, ale také nabídce našich obchodních partnerů." Ti mohou web Flying Revue International využívat k prezentaci svých služeb a výrobků mezinárodní letecké komunitě.

"V neposlední řadě chceme samozřejmě zahraničním čtenářům prezentovat významné úspěchy česko-slovenského letectví, které právě příští rok oslaví své sté výročí," dodává ještě za FR Miloš Dermišek. 

logo_fr_eng_zlute.jpg

fri_-_kopie.png

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Spustili jsme mezinárodní letecký portál Flying Revue International
.

Pilotní legendy:

FR 1/2018: Už jsi četl?

Inzerce: 

..
12345

Živě z dráhy 06/24:

Novinka: Palubní desky

Inzerce

Reklama

Klíčenky pro piloty

Trička pro piloty

Speciál pro piloty:

Edice Flying Revue:  

..
12345

Kalendárium:

Dne 17.01.1963 se stalo...
17.01.1963
Experimentální raketoplán North American X15 A pilotovaný Joe Walkerem dosahuje výšky 82 600 m (271,000 feetů). Díky dosažené výšce letu se tak Walker stává oficiálně astronautem.
zavřít

Práce v letectví:

Předplatné:

..
1234

Přednášky, kurzy FR:

Knihy:

..
12

Naši partneři:

..
12345