Flying Revue s novými příspěvky

6.2.2020

Flying Revue s novými příspěvky

Letecký webový portál Flying Revue zahájil svou činnost na jaře roku 2016, asi rok a půl poté, co vydávání časopisu Flying Revue převzal současný vydavatel – firma Galileo Training s.r.o.

Od té doby sledovanost webu stále roste, a tak se z něj postupně stal jeden z hlavních a uznávaných internetových zdrojů informací k všeobecnému a částečně i dopravnímu letectví v ČR a SR. Velký zájem čtenářů přitahují rozhovory s osobnostmi v letectví, články a videa z českých a slovenských letišť, informace pro piloty letící do zahraničí, reportáže i fotografie a videa z leteckých expedic, články a videa věnovaná bezpečnosti všeobecného letectví i příspěvky na další témata.

Na začátku letošního roku jsme došli k závěru, že k tomu, aby web Flying Revue oslovoval stále širší skupinu čtenářů, je potřeba rozšířit okruh přispěvatelů o další aktivní piloty, kteří mají zájem i schopnost se o svoje zážitky, znalosti a poznatky dělit s ostatními. Na základě našich předchozích zkušeností jsme požádali první dva aktivní piloty - Tomáše Zacha z Plzně Letkova a Petra Dolejše z Českých Budějovic, zda by byli připravení do webu Flying Revue pravidelně přispívat. K naší radosti to oba přislíbili a zároveň navrhli rejstřík zajímavých témat, kterým by se rádi věnovali jak články, tak fotografiemi nebo videi – letecká muzea, rozhovory, letecky zajímavá místa, videa z přistání na různých letištích atd. Jedná se prostě o témata vhodně doplňující články, které publikujeme v časopise Flying Revue. Ten se během posledních let stal hlavním zdrojem informací a poznatků v oblasti všeobecného letectví v ČR a SR. Určitě se proto bude na co těšit a web FR má další příležitost přinést něco nového. Pokud by pravidelná i občasná spolupráce s webem Flying Revue zajímala i Vás, pak prosím napište na info@flying-revue.cz , abychom se domluvili na tom, jaké příspěvky, v jaké formě i jak často byste mohli pro web poskytovat.

Pokud máte nějaká zajímavá letecká témata i atraktivní fotografie, bude možné se případně domluvit i na jejich publikování v časopise Flying Revue, jehož čtenost v letecké komunitě v ČR/SR stále roste. Časopis FR poskytuje totiž kvalitní články, informace i fotografie věnované tématům, jejichž atraktivita mezi piloty a zájemci o letectví stoupá – letecké cestování a lety do zahraničí, letecká technika a avionika, meteorologie, rozbory nehod a kritických situací, historie letectví a další. I zde je ale stále prostor k rozšíření atraktivních témat, kterým se časopis věnuje. I zde máte proto příležitost se o své znalosti a zkušenosti podělit.

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Flying Revue s novými příspěvky
.

         Máme pro vás »

FR 2/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

PilotShop.cz:

Konference:

 

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 06.04.1909 se stalo...
06.04.1909
V Buoy ve Francii vzlétl první letoun zkonstruovaný kompletně Henri Farmanem. Stroj označovaný jako Farman III, nebo někdy též Farman HF1, se stal prvním letounem využívajícím pro příčné řízení křidélek umístěných na odtokové hraně na konci křídla.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345