Flying Revue s novými příspěvky

6.2.2020

Flying Revue s novými příspěvky

Letecký webový portál Flying Revue zahájil svou činnost na jaře roku 2016, asi rok a půl poté, co vydávání časopisu Flying Revue převzal současný vydavatel – firma Galileo Training s.r.o.

Od té doby sledovanost webu stále roste, a tak se z něj postupně stal jeden z hlavních a uznávaných internetových zdrojů informací k všeobecnému a částečně i dopravnímu letectví v ČR a SR. Velký zájem čtenářů přitahují rozhovory s osobnostmi v letectví, články a videa z českých a slovenských letišť, informace pro piloty letící do zahraničí, reportáže i fotografie a videa z leteckých expedic, články a videa věnovaná bezpečnosti všeobecného letectví i příspěvky na další témata.

Na začátku letošního roku jsme došli k závěru, že k tomu, aby web Flying Revue oslovoval stále širší skupinu čtenářů, je potřeba rozšířit okruh přispěvatelů o další aktivní piloty, kteří mají zájem i schopnost se o svoje zážitky, znalosti a poznatky dělit s ostatními. Na základě našich předchozích zkušeností jsme požádali první dva aktivní piloty - Tomáše Zacha z Plzně Letkova a Petra Dolejše z Českých Budějovic, zda by byli připravení do webu Flying Revue pravidelně přispívat. K naší radosti to oba přislíbili a zároveň navrhli rejstřík zajímavých témat, kterým by se rádi věnovali jak články, tak fotografiemi nebo videi – letecká muzea, rozhovory, letecky zajímavá místa, videa z přistání na různých letištích atd. Jedná se prostě o témata vhodně doplňující články, které publikujeme v časopise Flying Revue. Ten se během posledních let stal hlavním zdrojem informací a poznatků v oblasti všeobecného letectví v ČR a SR. Určitě se proto bude na co těšit a web FR má další příležitost přinést něco nového. Pokud by pravidelná i občasná spolupráce s webem Flying Revue zajímala i Vás, pak prosím napište na info@flying-revue.cz , abychom se domluvili na tom, jaké příspěvky, v jaké formě i jak často byste mohli pro web poskytovat.

Pokud máte nějaká zajímavá letecká témata i atraktivní fotografie, bude možné se případně domluvit i na jejich publikování v časopise Flying Revue, jehož čtenost v letecké komunitě v ČR/SR stále roste. Časopis FR poskytuje totiž kvalitní články, informace i fotografie věnované tématům, jejichž atraktivita mezi piloty a zájemci o letectví stoupá – letecké cestování a lety do zahraničí, letecká technika a avionika, meteorologie, rozbory nehod a kritických situací, historie letectví a další. I zde je ale stále prostor k rozšíření atraktivních témat, kterým se časopis věnuje. I zde máte proto příležitost se o své znalosti a zkušenosti podělit.

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Flying Revue s novými příspěvky
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

 
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

 
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Hlasujte pro Jirku Prušu!!!

Hlasujte pro Jirku Prušu »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Expedice Island/Grónsko 2021!

Expedice Island/Grónsko 2021! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 19.09.1921 se stalo...
19.09.1921
Kolumbijské aerolinky SCADTA zahájily provoz na první pravidelné lince v Jižní Americe. Plováky vybavené stroje létaly mezi městy Barranquilla and Girandot.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345