Heavy metal: Průvodce dopravními letadly pro MSFS

21.12.2014

Dopravní letouny jsou dnes populárním žánrem letecké simulace na platformě MSFS s množstvím titulů na trhu. Následující řádky se vám pokusí napovědět, po jakém z nich sáhnout.

Mnoho uživatelů volí Airbus nebo Boeing pro Flight Simulator výhradně kvůli přípravě na typovou zkoušku v reálu. Jiní rádi létají online. A pak jsou tu ti, kteří jsou laiky a s dopravními letouny se teprve seznamují. Aby byl váš zážitek na simulátoru nad vaše očekávání, představíme vám nyní klíčové hráče trhu FS s dopravními letouny.

Wilco Publishing

Společnost Wilco Publishing je známá již od dob simulátoru FS 98. Dnes dosahuje vysoké úrovně kvality především díky tomu, že vydává produkty nejlepších soudobých vývojářů (např. FeelThere vyvíjí každý dopravní letoun výhradně pro Wilco Publishing). FeelThere si klade za cíl zpřístupnit pilotům i aktualizaci databáze Jeppesen (zejména v případě sofistikované úrovně programování FMS) prostřednictvím aktualizací NAVIGRAPH, což oslovuje jak reálné piloty, tak ty, kteří se právě na typovku Boeingu či Airbusu připravují. Zklamáni v tomto případě nejsou ani ti, kdo už Boeing či Airbus v reálu pilotují a hledají vhodný relax a zároveň kondiční přípravu. Z produkce Wilco Publishing je dodnes největší zájem o obě edice Airbusů v podobě titulů Airbus Series Volume I a Volume II. První díl přináší simulaci A318, 319, 320, 321. Druhý díl se zaměřuje na A330 a A340. Vývojáři se rozhodli obě řady inovovat a na konci února se tak můžeme těšit na Airbus Evolution Volume I a Airbus Evolution Volume II, navíc opět s kompatibilitou pro FSX a FS 2004. Můžeme ještě zmínit 737 Pilot In Command X (pro FSX a FS 2004), což je i dnes stále vhodná volba klasického Boeingu 737– 200/300/400/500. Špičkovými produkty jsou i simulace Embraer Regional Jets nebo Legacy a nutno poznamenat, že tyto simulátory figurují dnes na mateřské základně Embraeru i při výcviku posádek.

Flying Revue > Časopis FR > Archiv > Flying Revue 2011 a starší > BŘEZEN – DUBEN 2011 > Heavy metal: Průvodce dopravními letadly pro MSFS
.

         Máme pro vás »

FR 2/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

PilotShop.cz:

Konference:

 

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 04.04.1907 se stalo...
04.04.1907
Brazilský letecký průkopník Santos-Dumont uskutečňuje se svým letounem Nº 14bis v Saint-Cyr let o délce 164 stop.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345