Inspirace pro létání do a po Evropě i pozvánka na přednášku „VFR létání do zahraničí“

14.2.2021

První let do zahraničí je pro každého pilota velký předěl.

Obavy, z toho jaké to bude na druhé straně hranice, jak se domluví, jak ho přivítají na cílovém letišti nebo jak proletí řízený prostor nad dopravním letištěm, vedou často k tomu, že svůj první zahraniční let piloti dlouho odkládají.

 Při své cestě za hranice, můžete například navštívit toto atraktivní letiště Ainsa Mediano Cscojuela ve Španělsku
Při své cestě za hranice, můžete například navštívit toto atraktivní letiště Ainsa Mediano Cscojuela ve Španělsku

Přihlašte se na přednášku zde a nebo kliknutím na obrázek níže!

výstřižek.jpg

Většina těch překážek je ale spíše jen mentálních nebo se přípravou již na domácí půdě mohou prostě vyřešit. Řadu pomůcek, se kterými je možné takovou přípravu ulehčit, nabízíme na webu Flying Revue, inspiraci a zkušenosti nabízejí i publikace z edice FR. Podpora létání do zahraničí ze strany Flying Revue bude nyní doplněná i prezentací, kterou Flying Revue chystá společně s leteckou školou F-Air na tuto středu 17. 2. 2021 v 18.00 hodin.

Ostrov If, vězení hraběte Monte Christo
Ostrov If, vězení hraběte Monte Christo

banner_kryty_mobilu_clanek.jpg

Během prezentace se dovíte na co všechno je potřeba během přípravy na zahraniční VFR let myslet, jak zahraniční let nejlépe plánovat, na co si dát pozor, kde najdete potřebné informace atd. Prezentace si ale dává také za cíl přinést pilotům maximum inspirace a doporučení kam letět, ať při prvním zahraničním letu nebo pak při kterémkoliv dalším. Dovíte se, na jakém letišti je nejlepší přistát, když chcete letět třeba do Vídně nebo Lisabonu či Londýna, ale i do Paříže, Varšavy nebo do Říma a dalších evropských velkoměst. Prezentace zahrne i prověřené zkušenosti pro létání do Tater, Alp nebo Pyrenejí i na množství ostrovů v evropských mořích.

Toužíte vidět Portugalsko z výšky?
Toužíte vidět Portugalsko z výšky?

Celou prezentaci jsme se tedy snažili připravit tak, aby méně zkušeným pilotům pomohla odstranit jejich obavy i překážky a zkušenějším pilotům, aby přinesla novou inspiraci, tipy a doporučení. Během prezentace bude také možné klást přes internet dotazy k problematice VFR letů do zahraničí a na tyto dotazy dostanete okamžitou odpověď. V této souvislosti je dobré také připomenout, že předplatitelé časopisu Flying Revue, to znamená současně členové Klubu FR, mají možnost se kdykoliv se svými dotazy ohledně VFR letů do zahraničí obrátit na redakci FR prostřednictvím mailu zaslaného na adresu: .

Pokud vás téma VFR letů do zahraničí zajímá a máte chuť se online prezentace „VFR lety do zahraničí“ zúčastnit, pak se můžete bezplatně přihlásit na tomto odkazu.

 

Autor článku: Tomáš Zach

kniha_eozn.jpg

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Inspirace pro létání do a po Evropě i pozvánka na přednášku „VFR létání do zahraničí“
.

         Máme pro vás »

FR 2/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorogie pro piloty »

Dotisk knihy Svět z nebe:

Svět z nebe »

Letecký cestopis pro vás:

První český letecký cestopis » 

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker NUTS


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 25.02.1965 se stalo...
25.02.1965
První vzlet dopravního letounu Douglas DC-9.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456