Jack Boyd

13.12.2016

US pilot a instruktor GA i někdejší dopravní pilot. Držitel statusu Cirrus Platinum Partner CSIP. Prezident společnosti Gold Standard Aviation Miami. 


 

jack_boyd_foto0.jpg

Jack Boyd je prezidentem společnosti Gold Standard Aviation se sídlem v Miami na Floridě a v současné době je také pilotem-examinátorem s pověřením od amerického leteckého úřadu FAA. Jack je bývalým dopravním pilotem létajícím na mezinárodních linkách s bohatými pilotními zkušenostmi. Je rovněž pravidelným měsíčním přispěvatelem časopisu AOPA Pilot Magazine, kam přispívá články do rubrik věnovaných leteckému výcviku a bezpečnosti létání. Je pilotem instruktorem na celé řadě typů pístových a turbínových letadel a dosáhl statusu Cirrus Platinum Partner CSIP, což z něj dělá jednoho z mála továrnou pověřených pilotů instruktorůvybraných přímo společností Cirrus. 

Společnost Gold Standard Aviation drží jako jediná v oblasti jižní Floridy certifikát Cirrus Platinum Training Center, který je i v rámci zbytku světa poměrně vzácný. Platinový status společnosti zaručuje, že společnost Gold Standard Aviation je špičkovým výcvikovým centrem společnosti Cirrus s nejlepšími a nejzkušenějšími instruktory s certifikátem společnosti Cirrus. Flotila letadel společnosti Gold Standard Aviation patří k nejmodernější, nejbezpečnějším a technicky nejsofistikovanějším na trhu. 

 

  

Jack Boyd

jack_boyd_foto0.jpg

Jack Boyd is a 10,000-hour DPE and instructor pilot and is president of Gold Standard Aviation. Jack made the decision to transition from Vice President of a NYC engineering firm to professional aviation. After more than 10,000 hours in the air, he has never looked back and became one of the most sought after Flight Instructors in the country.

Jack is currently an FAA Designated Pilot Examiner and a former Continental domestic and international airline pilot with a wealth of aviation real world experience in high density airspace environments. Jack specializes in Technologically Advanced Aircraft (TAA) like Cirrus and Diamond and is PIC Single-Pilot type rated in the Citation Mustang jet, Beechcraft 1900 Airliner and Citation 525 Series and 510 jets. He provides mentor pilot services in these aircraft and others and formerly achieved Platinum Partner CSIP status designating him as one of a select number of Cirrus Instructor Pilots in the world. He was featured in an AOPA Magazine cover story as the magazine Editor's Citation Mustang Instructor Pilot. 

Jack is currently a contributing writer of training and safety articles in "AOPA Pilot" Magazine and "Flying Revue" Magazine in Europe.

 

 

.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 15.07.1933 se stalo...
15.07.1933
Willey Post odstartoval z newyorského letiště Floyd Bennet Field s hornoplošníkem Lockheed Vega k sólo obletu Zeměkoule.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »