Leading Helicopter Academies & Lion Heli

19.6.2022

LION Helicopters se stává zakládajícím členem evropské sítě předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA)

Hradec Králové, 15. června - Společnost LION Helicopters s domovskou základnou na letišti v Hradci Králové, která za 10 let své činnosti vycvičila řadu pilotů vrtulníků různých úrovní od soukromých přes obchodní až po piloty letecké záchranné služby a letecké instruktory, se stala jedním z deseti zakládajících členů evropské sítě předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA).

ap1a4007u1_copy.jpg

LION Helicopters je zatím první a jedinou vrtulníkovou leteckou školou ze střední a východní Evropy, která je v LHA zastoupena. Díky LHA mohou klienti společnosti LION Helicopters získat jedinečné výhody, jako je široká škála výcvikových podmínek, mezinárodní prostředí a zkušenosti, stejně jako kontakty a sdílené informace o volných pracovních místech, a to jak v rámci pilotního výcviku, tak v rámci rozvoje kariéry pilotů vrtulníků.

img_2959-1u1.jpg

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

Nové seskupení předních evropských leteckých škol, které zahrnuje taková jména, jako jsou European Helicopter Center, Heli Austria Flight Academy a Mountainflyers, si klade za cíl poskytovat zájemcům o létání s vrtulníkem špičkové a komplexní služby prostřednictvím společné flotily 150 vrtulníků, 80 leteckých instruktorů a 22 základen pro téměř 16 000 výcvikových hodin ročně po celé Evropě. Zakládající členové dosud vycvičili více než 3 000 pilotů vrtulníků, po kterých je v celé Evropě stále větší poptávka. Zájemci o výcvik mohou díky LHA těžit nejen ze společných odborných znalostí a zkušeností, ale také z různých typů geografických prostředí a povětrnostních podmínek pro širokou škálu požadavků na výcvik a všechny úrovně pilotní kvalifikace.

jrwztiwg.jpg

"Jsme hrdí na to, že i jako malá škola jsme si svým přístupem k výcviku vysloužili pozvání stát se zakládajícím členem tohoto průkopnického uskupení," vysvětluje Jan Krčil, ředitel společnosti LION Helicopters s.r.o., a dodává: "Znalosti a zkušenosti jsou ve vrtulníkovém létání naprosto klíčové, možnost podělit se o ně s těmi nejlepšími, stejně jako uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů a pomoci jim uplatnit a dále rozvíjet jejich získané dovednosti v oboru, jsou hlavní výhodou, kterou můžeme díky LHA našim klientům poskytnout."

výstřižek.jpg

banner_do_clanku_special_c_2022.jpg

ap1a2573u1_copy1.jpg

***O LION Helicopters***

LION Helicopters je certifikovaná letecká škola (ATO), oficiální distributor, provozovatel a servisní středisko vrtulníků Guimbal Cabri G2 pro střední a východní Evropu. Společnost LION Helicopters s.r.o. se základnou na letišti v Hradci Králové poskytuje širokou škálu vrtulníkových služeb od zážitkových letů, leteckých prací až po výcvik nových pilotů a speciální kvalifikace. Provozuje celkem 6 vrtulníků Guimbal Cabri G2 a vycvičila několik desítek pilotů vrtulníků různých kvalifikací a instruktorů. Od roku 2022 je členem evropského seskupení předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA). 

 

Autor: Jan Krčil / Lion Helicopters

lha-logo-final.jpg

Flying Revue > Články > Všeobecné letectví > Leading Helicopter Academies & Lion Heli
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 18.07.1942 se stalo...
18.07.1942
Prototyp Messerschmittu Me 262 řízený testovacím pilotem Fritzem Wendelem provedl první vzlet za pomoci proudových motorů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »