Linka Cyprus Airways do Larnaky má úspěch, proto zůstane v provozu i v zimní sezóně

30.7.2018

Linka Cyprus Airways do Larnaky má úspěch, proto zůstane v provozu i v zimní sezóně

Linka Praha - Larnaka    V červnu zahájená linka společnosti Cyprus Airways mezi Prahou a Larnakou bude pokračovat i v zimní sezóně, jelikož si podle dopravce získala oblibu jak na českém, tak na kyperském trhu.

Společnost Cyprus Airways oznámila, že bude provozovat lety do hlavního města České republiky i v zimní sezóně. Aerolinka zahájila provoz na lince mezi Prahou a Larnakou 1. června letošního roku, s lety operovanými v pondělí a v pátek. 

„Jsme nesmírně rádi, že budeme rozšiřovat nabídku našich spojů mezi Prahou a Larnakou i na zimní sezónu. Jde o důkaz úspěšnosti linky, která si získala oblibu jak na kyperském, tak na českém trhu,“ uvedla Natalia Popova, obchodní ředitelka společnosti Cyprus Airways.

Lety budou v zimní sezóně operované Airbusem A319 pro 144 cestujících v ekonomické třídě, a to ve stejné dny, tedy v pondělí a pátek, jen časy odletů se změní - dopravce je zatím ale neupřesnil. Cyprus Airways nabízí dvě kategorie tarifů: Basic a Flex. Tarif Flex zahrnuje v ceně i další doplňkové služby, např. přepravu zapsaného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg nebo výběr sedadla a další služby. 

Víte, co znamená...?

...řízený okrsek letiště neboli CTR v dopravním letectví?

Odpověď najdete v našem Slovníku leteckých pojmů.


Po otevření slovníku zkopíruj a vlož do pole pro vyhledávání: CTR.

Přečtěte si: Do kyperské Larnaky vás z Prahy od pátku nově dopraví i Cyprus Airways

„Prodloužení provozu linky mezi Prahou a Larnakou na zimní sezónu potvrzuje, že se jedná o destinaci se zajímavým potenciálem a cestující mají o lety mezi oběma zeměmi zájem. Je potěšující, že se tak letecká společnost rozhodla již po dvou měsících od zahájení pravidelných letů z pražského letiště. Očekáváme, že po prodloužení provozu využije toto spojení přibližně 17 tisíc cestujících ročně v obou směrech,“ sdělil Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha. 

Letní letový řád platný do 26. října 2018:

Let č. Období Dny Místo odletu Destinace Odlet Přílet Typ letadla
CY260 2.7.-26.10.2018 Po, Pá Larnaka Praha 11:00 13:35 A319
CY261 2.7.-26.10.2018 Po, Pá Praha Larnaka 14:35 18:50 A319

Ceny zpátečních letenek z Prahy do Larnaky začínají na 160 EUR včetně všech tax a poplatků. Z důvodu zvýšení podpory prodeje společnost Cyprus Airways nedávno jmenovala svým hlavním obchodním zástupcem v České republice společnost Tal Aviation. Letový řád všech destinací operovaných společností Cyprus Airways je k dispozici na webových stránkách dopravce: cyprusairways.com. 

-fr-

Zdroj: Letiště Praha, a.s.

logo_fr_transp.jpg


Flying Revue > Zprávy > Letecká doprava > Linka Cyprus Airways do Larnaky má úspěch, proto zůstane v provozu i v zimní sezóně
.

         Máme pro vás »

FR 2/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Speciály:

..
12

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 02.04.1957 se stalo...
02.04.1957
První let experimentálního letounu Short SC.1 (CTOL).
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »