Stavte se v Letňanech pro dárek, časopis Flying Revue. Měsíc s FR na Letišti Letňany právě začal

7.10.2016

Pro všechny piloty, kteří se svými stroji v říjnu přistanou na letišti v pražských Letňanech, jsme ve spolupráci s letištěm připravili akci s názvem Měsíc s Flying Revue. Každý pilot, který po přistání nebo před startem dorazí na recepci, tu dostane zdarma dárek - jeden výtisk časopisu Flying Revue.

Zoom gallery

Piloti tak budou mít možnost seznámit se v současné době nejvšestrannějším leteckým časopisem. Vytištěn na kvalitním křídovém papíře dodává čtenáři oprávněný pocit exkluzivity. 

"To by ale nestačilo. Věříme, že exkluzívní a zajímavý pro piloty a příznivce létání je především časopis sám o sobě. Jeho přípravě věnujeme velkou pozornost a velmi mnoho času," říká výkonný ředitel Flying Revue Miloš Dermišek. 

Ředitel Letiště Letňany Petr Kříž patří mezi velké příznivce a časopisu. „Jsme rádi, že naše spolupráce s Flying Revue přináší příjemné benefity také uživatelům našeho letiště. Zároveň mě těší, že touto akcí připomínáme, že v Letňanech se létá po celý rok,“ řekl ředitel Letiště Praha Letňany Petr Kříž.

Letiště Letňany

Letiště Letňany na severovýchodním okraji hlavního města ČR je dlouhodobě letištěm s největším pohybem letadel všeobecného letectví v Česku.
Určeno pro pro letouny do 6000 kg, helikoptéry do 15000 kg, UL letadla s maximální vzletovou hmotností 450 kg, kluzáky, motorové kluzáky, volné balony a vzducholodě.
Vzletové a přistávací dráhy:
- 05L – 23R; tráva 860x23m; únosnost 6000 Kg / 0,4 MPa – komfort
- 05R – 23L; tráva 800x25m; únosnost 6000 Kg / 0,4 MPa – sportovní
Otevírací doba: celoročně
Web: www.letnany-airport.cz.
TOP 100: Německý letecký časopis Flieger Magazin letiště letos zařadil mezi stovku nejzajímavějších letišť pro všeobecné letectví.

-fr-

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Články > Všeobecné letectví > Stavte se v Letňanech pro dárek, časopis Flying Revue. Měsíc s FR na Letišti Letňany právě začal
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 18.07.1942 se stalo...
18.07.1942
Prototyp Messerschmittu Me 262 řízený testovacím pilotem Fritzem Wendelem provedl první vzlet za pomoci proudových motorů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »