Modely přístrojových panelů slavných letadel, to je radost pro milovníky letadel i letecké historie

28.7.2017

Umístíte ji na polici či stolek a když přivřete oči, můžete si představit, že sedíte v kokpitu Supermarine Spitfiru Mk V či Lavočkina La-7 a společně s bojovými druhy po boku letíte vstříc některé z bitev druhé světové války. Palubní deska některého ze slavných letounů historie vám zkrátka může udělat mnoho radosti. 

Unikátní a velmi zajímavý segment leteckých artefaktů otevíráme dnes v e-shopu Flying Revue - modely přístrojových panelů proslulých letadel letecké historie. Ve  spolupráci s  českou firmou Aeroteam uvádíme na český a zahraniční trh věrné kopie přístrojových panelů slavných letadel v měřítku 1:4.

Palubní desky můžete objednávat v e-shopu Flying Revue zde

Začínáme druhou světovou válkou. První řada, tzv. Red Line, obsahuje přístrojové panely pěti nejznámějších letadel 2. světové války – Focke Wulf FW 190A, Messerschmitt Bf 109 G6, Supermarine Spitfire Mk V, P-51 D MustangLavočkin La-7. V další etapě budou následovat typy Junkers Ju-87 Stuka, Mitsubishi Zero, F4U Corsair a další.

focke.png mess.png spitf.png musta.png lav.png

Druhá řada,  tzv. Blue Line, která je momentálně v  technické přípravě, bude zahrnovat palubní desky letadel 1. světové války - prvním typem bude Sopwith Camel. Z polí válečných pak ve třetí řadě pod logem Green Line zamíříme do segmentu sportovních a turistických letadel - odstartujeme legendárním Zlínem Z-226 Trenér. Nabídku modré a zelené řady můžete očekávat ještě tento rok.

Ani tím však nekončíme. Další řady budou zahrnovat kolekce vrtulníků a moderních proudových letadel, dokonce budeme umět zájemcům nabídnout na zakázku výrobu panelu jejich oblíbeného letadla nebo vrtulníku. Pište na .

Sběratelům se tak naskýtá ojedinělá možnost vytvořit si zajímavou a  netradiční kolekci a  fandové letectví a jejich přátelé či příbuzní zase nemusí přemýšlet o dárku k narozeninám. Věrná kopie palubní desky, která se díky čtyřnásobnému zmenšení všude vejde, udělá bezpochyby radost každému, jehož srdce tluče pro létání.

I aerokluby a další letecké organizace mohou hotový přístrojový panel použít jako nevšední dárek k životnímu jubileu některého ze svých členů, případně jako cenu pro vítěze leteckých závodů. Každá stavebnice nebo hotový model přístrojové desky bude doplněn česko-anglickým informačním materiálem o  daném typu a v případě stavebnice samozřejmě podrobným stavebním návodem, kdy při pečlivé práci budete jistě překvapeni pěkným výsledkem. 

Přístrojové palubní panely budeme nabízet ve dvou variantách, a to buď jako stavebnice, nebo již hotové palubní desky. Váš domov, kancelář nebo lobby vašeho letiště může zdobit palubní deska kteréhokoli z výše uvedených letadel na efektním stojánku i bez něj. Kdo má dost času a láká ho radost z vlastnoručně dokonaného díla, ten si může za 550 kč pořídit stavebnici (se stojánkem za 650 Kč), kdo si nechá doručit už hotový přístrojový panel, vyjde ho to na 1 950 Kč.

-fr-

 logo_fr_transp.jpg

 

 

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Modely přístrojových panelů slavných letadel, to je radost pro milovníky letadel i letecké historie
.

         Máme pro vás »

FR 2/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

PilotShop.cz:

Konference:

 

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 06.04.1909 se stalo...
06.04.1909
V Buoy ve Francii vzlétl první letoun zkonstruovaný kompletně Henri Farmanem. Stroj označovaný jako Farman III, nebo někdy též Farman HF1, se stal prvním letounem využívajícím pro příčné řízení křidélek umístěných na odtokové hraně na konci křídla.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345