Novinka: Flying Revue dnes zahajuje nabídku personalizovaných pouzder s leteckou tématikou pro mobilní telefony

26.1.2021

Dnes spouštíme nabídku nového produktu pro návštěvníky našeho webu.

Jedná se o pouzdra na mobilní telefony, s jejichž pomocí se váš mobilní telefon stane opravdu „vaším“. Poznáte jej bezpečně mezi mnoha jinými a pohled na skvěle provedený potisk vámi vybraného leteckého námětu vám při každém použití vašeho telefonu připomene létání, letadlo nebo krásy světa viděné z letadla. Případně vám pomůže se zdokonalit v anglické letecké komunikaci nebo jiných pilotních dovednostech.

ukazka_potisku_krytu_1.jpg

Umíte v angličtině spolehlivě hláskovací abecedu? Umíte v angličtině pohotově nahlásit polohu letadla na provozním okruhu letiště? Orientujete se bez váhání v dráhovém značení dopravních letišť? Víte, jak správně vysílat v angličtině čísla? Chcete se z pohledu na své nebo oblíbené letadlo radovat kdykoliv vezmete do ruky váš mobilní telefon? Máte rádi pohledy na svět z nebe – letiště, majáky, sopky, ostrovy? To jsou možnosti, které vám nabídne série celkem více než 50 foto námětů, které jsme zařadili do třech kategorií: Pro piloty; Letadla a letiště a Svět z nebe. A i když fotografie leguána na zdi v Portoriku ani západ slunce nad přístavem karibského ostrova Saint Martin nejsou pořízené za letu, byly součástí letecké expedice Flying Revue po Karibských ostrovech, a tak jsme je pro jejich atraktivnost zařadili také.

banner_kryty_mobilu_video_a.jpg

banner_do_clanku_fr_svet_z_nebe_dotisk.jpg

Potisk ochranných pouzder nabízíme na stovky modelů mobilních telefonů, které se na trhu v ČR a SR prodávají nebo v posledních letech prodávaly. Potisk je provedený vysoce kvalitní technikou. Jeho odolnost a trvanlivost prověřovali všichni členové redakce Flying Revue na svých vlastních telefonech od srpna 2020.  S ohledem na to, že se neobjevil žádný problém, rozhodli jsme se, že tuto možnost můžeme bez obav nabídnout i dalším příznivcům letectví.

ukazka_potisku_krytu_2.jpg

Pro to, abyste si mohli vybrat motiv, který vám bude nejlépe vyhovovat, stačí kliknout na tento odkaz, vybrat si námět, který se vám líbí, pak vyplníte informaci o vašem typu telefonu, dodací adresu atd., a po zaplacení pak během 4-6 pracovních dnů dostanete poštou vámi vybrané, individuálně potištěné pouzdro. Věříme, že vám naše nová nabídka přinese radost.

Autor: Jiří Pruša

jiri.prusa@flying-revue.cz

tahak_okru_nahled.jpg

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Novinka: Flying Revue dnes zahajuje nabídku personalizovaných pouzder s leteckou tématikou pro mobilní telefony
.

         Máme pro vás »

FR 2/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorogie pro piloty »

Dotisk knihy Svět z nebe:

Svět z nebe »

Letecký cestopis pro vás:

První český letecký cestopis » 

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker NUTS


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 25.02.1965 se stalo...
25.02.1965
První vzlet dopravního letounu Douglas DC-9.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456