Novým ředitelem Úřadu pro civilní letectví se stal David Jágr

3.12.2018

Úřad pro civilní letectví    Nejvyšší státní autorita pro civilní letectví má od soboty nového ředitele. Stal se jím Ing. David Jágr, který byl řízením úřadu prozatímně pověřen v červenci, kdy na post rezignoval předchozí ředitel Ing. Josef Rada.

Ing. David Jágr (42) byl jmenován na post ředitele Úřadu civilního letectví dnem 1. prosince 2018. Na ÚCL působí od roku 2000, v roce 2006 postoupil do vedení úřadu, od roku 2015 působil mimo jiné jako zástupce ředitele úřadu.

jagr.jpg

Ke svému jmenování David Jágr řekl: „Náš cíl je předem jasný a jediný - udržet a zvýšit laťku bezpečnosti, kterou zde drželi naši předchůdci. S ohledem na mé jméno, které proslavil jeden z nejlepších hokejistů světa, si dovolím vypůjčit hokejovou terminologii.

Převzal jsem velmi dobře motivovaný a vytrénovaný realizační tým, naším cílem je opět excelovat nejen v extralize, ale i na mistrovství světa. Budeme rádi, když se budeme moci opřít o fanoušky. Věřím, že letci a lidé z letectví chápou, co tím myslím. Cíle jsou to smělé, ale naše letectví vždy bylo na špici celosvětového letectví.“ 

» Přečtěte si: Ing. Josef Rada ukončil svoje působení na postu ředitele ÚCL. 

David Jágr je sám aktivním pilotem. Je držitelem několika průkazů způsobilosti vydaných Úřadem pro civilní letectví a Leteckou amatérskou asociací, létat začal v 15 letech, aktivně se létání věnuje zejména posledních 13 let. Je ženatý a má tři dcery. 

-fr-

Zdroj: Úřad pro civilní letectví 

logo_fr_transp.jpg

erpufijdo.jpg

 


Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Novým ředitelem Úřadu pro civilní letectví se stal David Jágr
.

Aplikace již v prodeji!

Kalendář 2019 - už máte?

Balíčky Vánoce 2018:

Už máte FR 6/2018?

Kalendárium:

Dne 10.12.1919 se stalo...
10.12.1919
Posádka Ross Macpherson Smith, jeho bratr Keith Macpherson Smith, W.H. (Wally) Shiers a J.M. (Jim) Bennett přistáním v Darwinu úspěšně dokončila první přelet z Anglie do Austrálie.
zavřít

Sledujte akci "100 letišť":

Živě z dráhy 06/24:

e-Shop FR:

Letecká videa FR:

Inzerce: 

..
12345

Legendy čs. letectví:

Předplatné:

..
12345

Knihy FR:

..
12345

Práce v letectví:

Přednášky, kurzy FR:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345