Plánování letů po Evropě

19.7.2020

Jedním z produktů Flying Revue, které poskytujeme čtenářům našeho časopisu a i dalším zájemcům, jsou informace umožňující co nejkvalitnější přípravu VFR letů.

Současně s tím se snažíme podporovat také VFR létání do zahraničí. Kromě vydání učebnice a zprovoznění aplikace VFR anglické komunikace jsme proto již před dvěma roky vytvořili v rámci sekce Pro piloty, také podsekci s názvem Plánování letů Evropa (https://www.flying-revue.cz/destinace). Informace zde obsažené mají za cíl pomoci pilotům se při přípravách jejich letů co nejlépe orientovat a neztrácet zbytečně čas hledáním zdrojů informací, které potřebují.Létání po Evropě má neskutečné kouzlo – Vesnička v Pyrenejích
Létání po Evropě má neskutečné kouzlo – Vesnička v Pyrenejích

            Stačí si vybrat stát, kam chcete letět
Stačí si vybrat stát, kam chcete letět

Tato databáze obsahuje základní informace i odkazy na potřebné weby ve všech evropských zemích. Aby tyto informace byly ale stále aktuální, je potřeba jejich pravidelná údržba a aktualizace. Snažíme se dodržovat pravidlo, že jednou za 6 měsíců projdeme a aktualizujeme všechny uváděné informace a prověříme funkčnost všech odkazů. Kdekoliv se ukáže nutnost změny, odkazy i obsah aktualizujeme. Poslední taková aktualizace proběhla ve druhé půlce června a prvním týdnu července. V současné době jsou tedy všechny informace a odkazy v souladu se všemi informacemi, které máme k dispozici a můžeme je tedy doporučit k využívání.

     Detail pod složkou Evropa - souhrn
Detail pod složkou Evropa - souhrn

Jedním ze zdrojů informací do naší databáze jsou také příspěvky a informace čtenářů/pilotů a tak znovu připomínáme, že pokud najdete nějaký zajímavý zdroj informací nebo máte nový poznatek z létání do některé z evropských zemí či prostě zjistíte, že se někde nějaký předpis či postup změnil, myslete prosím také na komunitu dalších pilotů a tyto informace nám pošlete ke zveřejnění v sekci „Plánování letů“.

            Pomocník pro plánování letů do zahraničí
Pomocník pro plánování letů do zahraničí

Motivovat se na cestu do zahraničí můžete na našem Instagramu (www.instagram.com/flyingrevue), kde jsou pravidelně přidávány fotografie, pořízené při nesčetných expedicích Flying Revue.Vydat se můžete k třeba k hoře Mont Blanc
Vydat se můžete k třeba k hoře Mont Blanc

 

Autoři: Jiří Pruša 
          Tomáš Zach

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Plánování letů po Evropě
.

         Máme pro vás »

FR 6/2020: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL B Meteo:

Praktická letecká Meteorogie pro piloty »

Nová exkluzivní kniha

Svět z nebe » 

Letecký cestopis pro vás:

První český letecký cestopis » 

Pojišťovna Ergo:

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker NUTS


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 25.11.1940 se stalo...
25.11.1940
První let prototypu britského amerického dvoumotorového bombardovacího stroje Martin B-26 Marauder.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456