Poleťte s námi nad Evropou v novém seriálu

21.3.2019

Nad Evropou s Flying Revue 1.              Vážení čtenáři, na řadu týdnů vás teď chceme vzít do světa, v němž prim hraje touha létat nejen doma, ale i v dalších zemích našeho mateřského kontinentu. Věříme, že vychutnat si psaní o létání nad Evropou budete moci jak vy, kteří nad ní již sami létáte, tak vy, kdo se k tomu teprve chystáte nebo si o létání zatím jen rádi čtete. K našemu seriálu můžete vlastními zkušenostmi nebo postřehy přispět i vy. 

Zoom gallery

Právě o létání v těchto zemích bude série Po Evropě s Flying Revue.Zoom gallery
Právě o létání v těchto zemích bude série Po Evropě s Flying Revue.

Zájem o VFR létání do zahraničí u našich pilotů velmi rychle narůstá. Je to dané nejen lepší dostupností výkonných a dobře vybavených letadel, ale také spolehlivými navigačními systémy, otevřeným Schengenským prostorem i dostupností potřebných a aktuálních informací. Ostych a obavy z prvního letu do zahraničí ale zůstávají. Zvláště v naší části světa je to logické – stačí 30 minut letu a už se pohybujete nad cizím územím a musíte mluvit jinou řečí.

Plánování letu Evropa

Všechny potřebné informace k plánování letu do jednotlivých evropských zemí najdete na webu FR v sekci Plánování letu Evropa

V našem týmu Flying Revue hledáme a vytváříme neustále nové cesty – zdroje informací, pomůcky, učebnice k tomu, aby každý, i začínající pilot věděl, co jej čeká, na co se musí připravit, co musí znát a zároveň kde potřebné informace získá.

Precizujeme proto informace v sekci Plánování letu Evropa na webu FR, vydali jsme praktickou příručku Anglická VFR komunikace a její interaktivní online pokračování VFR Communication.

Ve spolupráci s ÚCL ČR jsme připravili sadu instruktážních plakátů včetně letištního značení a připravujeme nabídku instruktážních videí pro lety na různá atraktivní letiště. Tato videa dají pilotovi plnou představu – od přípravy letu, přes komunikaci až po přistání a pohyb na daném letišti.


Aplikace VFR Communication

”fr_int”

Lety do zahraničí vám usnadní výuková aplikace letecké angličtiny VFR Communication. Na trhu podobnou nenajdete.


» Vstoupit do aplikace

» Vyzkoušejte aplikaci zdarma

» Vše o aplikaci

» Koupit aplikaci pro sebe

» Koupit aplikaci jako dárek.

» Kupujete si přístup do aplikace, která je on-line.
» Nemusíte ji instalovat ani stahovat.
» Přístup můžete koupit i svým blízkým ve formě dárkového certifikátu.

Prostě se snažíme maximálně pomoci tomu, aby se létání do zahraničí mohlo stát běžnou součástí života každého pilota, který o něj má zájem. Právě proto nyní chceme nabídnout souhrnně všechny články věnované létání do jednotlivých zemí EU, které jsme dosud publikovali v časopise FR a k nim jsme přidali ještě další země jako Španělsko, Portugalsko, Švýcarsko a další. 

Tento seriál zahrnuje také několik článků obsahujících doporučení a zkušenosti z mnoha letů na řadu letišť v různých evropských zemích. Původně jsme ho publikovali v tištěném speciálu S Flying Revue po Evropě. Ten je ale už vyprodaný, a tak chceme naše zážitky a zkušenosti nyní zprostředkovat i vám, na koho už se speciál nedostal, a obohatit ho o videoobsah, který v tištěné verzi pochopitelně být nemohl.

Věříme, že vám seriál pomůže v rozvíjení vašich pilotních schopností a plnění vašich leteckých přání, nebo - pokud ještě nelétáte - vás rozechvěje natolik, že ve vás pro létání zažehne alespoň malou jiskru. Pakliže ano, naše úsilí mělo smysl. 

Začínáme za týden, kdy vás provedeme tím, co pilot pro lety do zahraničí potřebuje. 

Máte nápad, připomínku? !

Jiří Pruša a tým FR

Zoom gallery

logo_fr_transp.jpg

Zoom gallery

Flying Revue > Série & speciály > Nad Evropou s Flying Revue > Poleťte s námi nad Evropou v novém seriálu
.

         Máme pro vás »

FR 3/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

9. ročník Firmových Oscarů

9. ročník Firmových Oscarů »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorogie pro piloty »

Unikátní videobanka!

Unikátní videobanka »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 18.06.1928 se stalo...
18.06.1928
Při pátrání po osádce vzducholodi Italia zmizel letoun Latham 47 a na jeho palubě legendární norský polárník Roald Amundsen a dalších pět polárníků.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456