Pravidla pro on-line soutěže Flying Revue

Pořadatelem on-line soutěží Flying Revue je Galileo Training, s.r.o., Štefkova 15, Praha 6, 169 00. Organizátorem on-line soutěží je redakce Flying Revue. 

Účastníkem soutěže se stává každý, kdo na stránce soutěže na webu Flying Revue vyplní všechny požadované údaje včetně souhlasu s pravidly soutěže, zaškrtne nebo vypíše podle něj správné odpovědi a soutěžní formulář úspěšně odešle. Jiný způsob účasti není možný. 

Výhercem soutěže se stává ten, kdo správně odpověděl na všechny otázky a byl redakcí Flying Revue vylosován jako výherce. Počet výherců a počet či objem soutěžených cen pro jednoho výherce je stanoven na stránce soutěžního formuláře konkrétní soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeny všechny osoby v zaměstnaneckém nebo obdobném poměru k organizátorovi či pořadateli.

V případě, že ani jeden ze soutěžících neodpoví správně na všechny otázky, může pořadatel výhru nepřiznat žádnému soutěžícímu, nebo může do slosování zařadit všechny, kdo měli nejvyšší počet správných odpovědí. 

Výherce bude o své výhře redakcí Flying Revue informován do sedmi pracovních dnů po skončení soutěže na e-mailové adrese, již zadal při odeslání soutěžního formuláře. Způsob doručení výhry bude stanoven po dohodě redakce s výhercem. Pokud výherce na e-mailovou zprávu o výhře neodpoví do pěti kalendářních dní, jeho výhra propadá a pořadatel je oprávněn s ní naložit podle vlastního uvážení. Výsledky soutěže včetně správných odpovědí redakce zveřejní na webu Flying Revue rovněž do sedmi pracovních dnů po skončení soutěže.

Odesláním soutěžního formuláře účastník soutěže souhlasí s pravidly uvedenými na této stránce a dává souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanovením par. 6 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a od 25. května 2018 v souladu s čl. 28 odst. 3 Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Rovněž souhlasí s uvedením svého jména a příjmení ve výsledkové listině soutěže a v mediálních výstupech o soutěži informujících. Žádné jiné kontaktní údaje nebudou zveřejněny.  

Proti výsledkům soutěže není možné se odvolat. Pořadatel si vyhrazuje právo deklarované výhry nahradit jinými, pokud mu je donátor soutěže v rozporu s příslibem nedodá. Výměna výher či vyplacení peněžitého plnění výměnou za věcné výhry, jakož i vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou, není možná.

-fr-

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Flying Revue > Soutěže > Pravidla pro on-line soutěže Flying Revue
.

FR 4/2019: Už brzy!Letecká angličtina:


            » Vše o VFR Communication »

CIDNA 2019: Už brzy!

Novinka: Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi

Exkurze s FR:

Databáze letišť 2019:


» Klasická dtb  » Kompl. dtb  » EN edition

Učebnice pilota 2019:

Aplikace VFR Comm.:


           Kapitola zdarma - test it! »

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Kalendárium:

Dne 25.06.1919 se stalo...
25.06.1919
V té době bezpochyby nejmodernější dopravní letoun, celokovový dolnoplošník Junkers F-13, se poprvé vznesl do vzduchu v německém Dessau.
zavřít

Představujeme:


                 » Letiště Jičín (LKJC) 

Předplatné:

..
12345

Knihy FR:

..
123

Inzerce: 

..
12345

Letecká videa FR:

Legendy čs. letectví:

Práce v letectví:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345