Pravidla pro on-line soutěže Flying Revue

14.12.2018

Pravidla pro on-line soutěže Flying Revue

Pořadatelem on-line soutěží Flying Revue je Galileo Training, s.r.o., Štefkova 15, Praha 6, 169 00. Organizátorem on-line soutěží je redakce Flying Revue. 

Účastníkem soutěže se stává každý, kdo na stránce soutěže na webu Flying Revue vyplní všechny požadované údaje včetně souhlasu s pravidly soutěže, zaškrtne nebo vypíše podle něj správné odpovědi a soutěžní formulář úspěšně odešle. Jiný způsob účasti není možný. 

Výhercem soutěže se stává ten, kdo správně odpověděl na všechny otázky a byl redakcí Flying Revue vylosován jako výherce. Počet výherců a počet či objem soutěžených cen pro jednoho výherce je stanoven na stránce soutěžního formuláře konkrétní soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeny všechny osoby v zaměstnaneckém nebo obdobném poměru k organizátorovi či pořadateli.

V případě, že ani jeden ze soutěžících neodpoví správně na všechny otázky, může pořadatel výhru nepřiznat žádnému soutěžícímu, nebo může do slosování zařadit všechny, kdo měli nejvyšší počet správných odpovědí. 

Pokud nebude v zadání soutěže uvedeno jinak, výherce bude o své výhře redakcí Flying Revue informován do sedmi pracovních dnů po skončení soutěže na e-mailové adrese, již zadal při odeslání soutěžního formuláře. Způsob doručení výhry bude stanoven po dohodě redakce s výhercem. Pokud výherce na e-mailovou zprávu o výhře neodpoví do pěti kalendářních dní, jeho výhra propadá a pořadatel je oprávněn s ní naložit podle vlastního uvážení. Výsledky soutěže včetně správných odpovědí redakce zveřejní na webu Flying Revue rovněž do sedmi pracovních dnů po skončení soutěže.

Odesláním soutěžního formuláře účastník soutěže souhlasí s pravidly uvedenými na této stránce a dává souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanovením par. 6 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a od 25. května 2018 v souladu s čl. 28 odst. 3 Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Rovněž souhlasí s uvedením svého jména a příjmení ve výsledkové listině soutěže a v mediálních výstupech o soutěži informujících. Žádné jiné kontaktní údaje nebudou zveřejněny.  

Proti výsledkům soutěže není možné se odvolat. Pořadatel si vyhrazuje právo deklarované výhry nahradit jinými, pokud mu je donátor soutěže v rozporu s příslibem nedodá. Výměna výher či vyplacení peněžitého plnění výměnou za věcné výhry, jakož i vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou, není možná.

Poslední aktualizace 23. 8. 2019

-fr-

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Flying Revue > Soutěže > Pravidla pro on-line soutěže Flying Revue
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


FireGold:

SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 21.05.1927 se stalo...
21.05.1927
Charles Lindbergh úspěšně zakončil svůj průkopnický transatlantický let přistáním na letišti v Le Bourget u Paříže.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »