Pořad Báječný svět létání

Pořad Báječný svět létání
Pořad Báječný svět létání

Pořady Flying Revue       Vážení pořadatelé, nabízíme vám k objednání audiovizuální pořad-besedu Báječný svět létání. V něm vašim divákům promítneme letecká videa a fotografie z expedic Flying Revue s doprovodným slovem účastníků těchto expedic. Aljaška, USA, Karibik, Afrika, Austrálie, Nový Zéland, Evropa... Pořadem provází Jiří Pruša a Miloš Dermišek.  

Co uvidíte a uslyšíte:

Videa & fotografie   Diváci shlédnou řadu leteckých videí a mnoho fotografií pořízených z letadla během expedic Flying Revue, které dnes kromě Antarktidy zahrnují všechny světadíly. Dozví se také, jaké expedice už se pod hlavičkou Flying Revue konaly a co vlastně taková letecká expedice obnáší při přípravě i realizaci. Videa i fotografie živě komentují účastníci expedic Jiří Pruša a Miloš Dermišek. Možnost objednání

iii.png Zoom gallery

Moje létání mi činí velké potěšení. A když může díky videím a fotografiím a společnému povídání nad nimi potěšit ještě i někoho dalšího, moje radost se násobí. Srdečně vás zvu a těším se na vás.
Váš Jiří Pruša
 

Beseda     Součástí pořadu jsou pochopitelně i odpovědi na dotazy diváků, které každému provedení pořadu dodávají jedinečnost, a autogramiáda pro šťastné majitele knih z edice Flying Revue.    

Nabídka    Pořadatel/objednavatel pořadu může volit v principu ze dvou variant.

Expedice FR

... a další

Varianta cestopisná je určena spíše zájemcům o poznávání nových krajin naší Země spojeným s atraktivní formou jejich "dobývání", tedy létáním. Představíme vám v ní jak letecké záběry a fotografie z celého světa, tak i informace a zajímavosti o místech na nich zachycených.

Na výběr jsou videopořady Aljaška, Island, Kanárské ostrovy, Ostrovy Jaderského a Egejského moře, Ostrovy Baltského moře, Ostrovy Severního moře, Alpy a Nový Zéland. Zatím pouze s fotografickým doprovodem, bez videoprojekce, vám můžeme nabídnout oblet USA, přelet Karibiku a jeho ostrovů, přelet západní a severní Afriky nebo oblet Austrálie. 

Varianta letecká se více věnuje leteckým a pilotním aspektům expedičního létání, neobvyklým přistáním, zajímavým či dokonce extrémním letištím. Lahůdkou pak je unikátní oblet Moskvy sportovním letadlem s živě komentovaným záznamem komunikace s řízením letového provozu. Z něj vám nabídneme 360° video, kdy si divák sám může volit během promítání jakýkoli úhel záběru.   

Přesvědčte se   Abyste si udělali přesnější představu o tom, co nabízíme, navštivte naše sekce Expedice a Výstavy a přečtěte si článek o naší knize Evropské ostrovy z nebe nebo si poslechněte výstupy o našem expedičním létání v médiích.   

Termíny nejbližších kurzů, přednášek a exkurzí najdete zde. V případě zájmu můžete přednášku objednat i mimo vypsané termíny pro skupinu. 


Ukázka z létání nad Novým Zélandem

Ukázka z přistání na zajímavých nebo pilotně náročných letištích

 


Základní informace o pořadu

Rozsah: 1,5 - 2,0 hodiny

Cena: 5000,- Kč včetně DPH (určeno pro organizace; cena je fixní, bez ohledu na počet účastníků)

Minimální počet účastníků: 5 

Materiály: Starší čísla časopisu Flying Revue pro každého účastníka (zdarma)

Určeno pro laickou veřejnost, letecké fanoušky a příznivce cestování (varianta cestopisná), resp. pro piloty a letecké nadšence z aeroklubů, letecké výroby a služeb (varianta letecká). 

Doporučujeme   Pořad je vhodný pro kulturní zařízení, kluby, malá divadla, kavárny, knihovny, aerokluby, letiště, střední školy i pro obecní úřady jako součást kulturního vyžití obyvatel 

Doporučujeme rovněž pro: 

  • Firemní team-buildingy na motivaci a potěšení zaměstnanců
  • Firemní společenské akce
  • Jako motivační součást školení rekreačních, sportovních i profesionálních pilotů
  • Jako inspirační součást akcí pro firemní klienty
  • Jako součást firemní propagace pro firmy v cestovním ruchu a letecké dopravě 

Kontakt a objednání:  Pro bližší informace a objednání pište na e-mail , nebo volejte +420 602 944 172.

logo_fr_transp.jpg

 

Flying Revue > Flying Revue > Přednášky, kurzy, exkurze > Pořad Báječný svět létání
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


FireGold:

SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 22.05.1946 se stalo...
22.05.1946
První let cvičného dvoumístného letounu de Havilland Canada DHC-1 Chipmunk.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »