Pořad Báječný svět létání

Pořad Báječný svět létání
Pořad Báječný svět létání

Pořady Flying Revue       Vážení pořadatelé, nabízíme vám k objednání audiovizuální pořad-besedu Báječný svět létání. V něm vašim divákům promítneme letecká videa a fotografie z expedic Flying Revue s doprovodným slovem účastníků těchto expedic. Aljaška, USA, Karibik, Afrika, Austrálie, Nový Zéland, Evropa... Pořadem provází Jiří Pruša a Miloš Dermišek.  

Co uvidíte a uslyšíte:

Videa & fotografie   Diváci shlédnou řadu leteckých videí a mnoho fotografií pořízených z letadla během expedic Flying Revue, které dnes kromě Antarktidy zahrnují všechny světadíly. Dozví se také, jaké expedice už se pod hlavičkou Flying Revue konaly a co vlastně taková letecká expedice obnáší při přípravě i realizaci. Videa i fotografie živě komentují účastníci expedic Jiří Pruša a Miloš Dermišek. Možnost objednání

iii.png Zoom gallery

Moje létání mi činí velké potěšení. A když může díky videím a fotografiím a společnému povídání nad nimi potěšit ještě i někoho dalšího, moje radost se násobí. Srdečně vás zvu a těším se na vás.
Váš Jiří Pruša
 

Beseda     Součástí pořadu jsou pochopitelně i odpovědi na dotazy diváků, které každému provedení pořadu dodávají jedinečnost, a autogramiáda pro šťastné majitele knih z edice Flying Revue.    

Nabídka    Pořadatel/objednavatel pořadu může volit v principu ze dvou variant.

Expedice FR

... a další

Varianta cestopisná je určena spíše zájemcům o poznávání nových krajin naší Země spojeným s atraktivní formou jejich "dobývání", tedy létáním. Představíme vám v ní jak letecké záběry a fotografie z celého světa, tak i informace a zajímavosti o místech na nich zachycených.

Na výběr jsou videopořady Aljaška, Island, Kanárské ostrovy, Ostrovy Jaderského a Egejského moře, Ostrovy Baltského moře, Ostrovy Severního moře, Alpy a Nový Zéland. Zatím pouze s fotografickým doprovodem, bez videoprojekce, vám můžeme nabídnout oblet USA, přelet Karibiku a jeho ostrovů, přelet západní a severní Afriky nebo oblet Austrálie. 

Varianta letecká se více věnuje leteckým a pilotním aspektům expedičního létání, neobvyklým přistáním, zajímavým či dokonce extrémním letištím. Lahůdkou pak je unikátní oblet Moskvy sportovním letadlem s živě komentovaným záznamem komunikace s řízením letového provozu. Z něj vám nabídneme 360° video, kdy si divák sám může volit během promítání jakýkoli úhel záběru.   

Přesvědčte se   Abyste si udělali přesnější představu o tom, co nabízíme, navštivte naše sekce Expedice a Výstavy a přečtěte si článek o naší knize Evropské ostrovy z nebe nebo si poslechněte výstupy o našem expedičním létání v médiích.   

Termíny nejbližších kurzů, přednášek a exkurzí najdete zde. V případě zájmu můžete přednášku objednat i mimo vypsané termíny pro skupinu. 


Ukázka z létání nad Novým Zélandem

Ukázka z přistání na zajímavých nebo pilotně náročných letištích

 


Základní informace o pořadu

Rozsah: 1,5 - 2,0 hodiny

Cena: 5000,- Kč včetně DPH (určeno pro organizace; cena je fixní, bez ohledu na počet účastníků)

Minimální počet účastníků: 5 

Materiály: Starší čísla časopisu Flying Revue pro každého účastníka (zdarma)

Určeno pro laickou veřejnost, letecké fanoušky a příznivce cestování (varianta cestopisná), resp. pro piloty a letecké nadšence z aeroklubů, letecké výroby a služeb (varianta letecká). 

Doporučujeme   Pořad je vhodný pro kulturní zařízení, kluby, malá divadla, kavárny, knihovny, aerokluby, letiště, střední školy i pro obecní úřady jako součást kulturního vyžití obyvatel 

Doporučujeme rovněž pro: 

  • Firemní team-buildingy na motivaci a potěšení zaměstnanců
  • Firemní společenské akce
  • Jako motivační součást školení rekreačních, sportovních i profesionálních pilotů
  • Jako inspirační součást akcí pro firemní klienty
  • Jako součást firemní propagace pro firmy v cestovním ruchu a letecké dopravě 

Kontakt a objednání:  Pro bližší informace a objednání pište na e-mail , nebo volejte +420 602 944 172.

logo_fr_transp.jpg

 

Flying Revue > Flying Revue > Přednášky, kurzy, exkurze > Pořad Báječný svět létání
.

         Máme pro vás »

FR 2/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

PilotShop.cz:

Konference:

 

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 06.04.1909 se stalo...
06.04.1909
V Buoy ve Francii vzlétl první letoun zkonstruovaný kompletně Henri Farmanem. Stroj označovaný jako Farman III, nebo někdy též Farman HF1, se stal prvním letounem využívajícím pro příčné řízení křidélek umístěných na odtokové hraně na konci křídla.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345