Přednášky k létání na letiště v zahraničí

16.1.2022

Jedním z cílů Flying Revue je přiblížit i zjednodušit českým a slovenským pilotům létání do zahraničí. Proto jsme vytvořili aplikaci pro výuku angličtiny, vydali dnes velmi populární učebnici anglické komunikace, nabízíme videobanku se sférickými videi stovek letišť v letecky atraktivních zemích i pořádáme prezentace a školení k VFR létání do zahraničí.

1.jpg

Na období zimy 2021/22 jsme původně připravili sérii školení pro piloty, kteří mají zájem se blíže seznámit s podmínkami létání do Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Slovinska, Bavorska a Polska. První školení proběhlo úspěšně ještě před Vánoci, ale pak jsme narazili na problém covidu a omezené dosažitelnosti z míst mimo Prahu. U covidu to byl nejen problém s povinnými opatřeními, ale i to, že covid se dostal přímo mezi nás.

vfr_madarsko.jpg

banner_do_clanku_fr_svet_z_nebe_dotisk.jpg

V lednu 2022 jsme proto museli zrušit prezentace k létání do Maďarska a Slovinska a jak to bude v únoru, ještě uvidíme. Rozhodně se ale nechceme nechat umlčet, a to množství informací, které se mohou kolegům hodit, chceme předat. Změnili jsme jen formu, jakou to budeme dělat. Kdokoliv se přihlásí na školení (viz odkaz....) tak obdrží powerpointovou prezentaci se všemi informacemi, které jsme předpokládali předat při fyzické prezentaci. K tomu pak navíc dostane možnost se na cokoliv jej bude k létání do příslušné země zajímat, zeptat prostřednictvím mailu, který je v prezentaci uvedený.

vfr_chorvatsko.jpg

Samozřejmě přijdeme o možnost se vzájemně více poznat a trochu promluvit, ale to zvažujeme napravit tím, že na jedno sobotní dopoledne přichystáme (pokud to covid dovolí) schůzku se všemi, kdo se přihlásili na kteroukoliv z prezentací. Zasílání prezentací v elektronické formě zároveň umožní získat potřebné informace i všem pilotům a zájemcům, pro které je cesta do našeho školícího střediska v Praze časově příliš náročná.

Takže – na školení se můžete i nadále klidně hlásit ať už přes objednávkový systém nebo tím, že nám prostě napíšete na a zbytek doladíme přes email.

 

Jako novinku nyní nabízíme i to, že si můžete objednat i ty prezentace, které již proběhly  - Chorvatsko a Maďarsko!!!

1150x500_vfr_communication_cz.jpg

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Přednášky k létání na letiště v zahraničí
.

         Máme pro vás »

FR 6/2022: Už máte?

 

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL C VFR průvodce 1

VFR letecký průvodce Evropou 1 »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Horké nebe nad hranicí!

Horké nebe nad hranicí »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 05.12.1921 se stalo...
05.12.1921
West Australian Airways zahajují provoz na první pravidelné australské lince mezi Perthem a Geraldtonem s letounem Bristol Tourer.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »