Šance pro vás: Emirates hledá v Česku nové členy palubního personálu

29.4.2019

Letecká doprava       Máte chuť létat a ještě za to brát peníze? Pak čtěte dál - společnost Emirates v květnu hledá členy palubního personálu i v Česku. 

V květnu 2019 pořádá letecká společnost Emirates v Česku nábor palubního personálu.Zoom gallery
V květnu 2019 pořádá letecká společnost Emirates v Česku nábor palubního personálu.

Letecká společnost Emirates hledá posily do svého týmu mezinárodního palubního personálu i v České republice. Náborové dny společnosti Emirates, jež má základnu v Dubaji, proběhnou v květnu v Praze, Liberci a Ostravě.

Abyste se o práci palubního personálu u Emirates mohli ucházet, musíte splnit několik kritérií. Ve chvíli nástupu ke společnosti vám musí být alespoň 21 let a stoupnete-li si na špičky, musíte dosáhnout nejméně do výšky 212 cm při stání na špičkách.

Výběrové řízení se v Česku koná ve druhé polovině května, a to 19. května v Praze, 28. května v Liberci a 30. května v Ostravě. Výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, již se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory. 

Město Datum Místo
Praha19. května 9.00hPanorama Hotel; Milevská 7, 140 63 Praha 4
Liberec28. května 9.00hClarion Grandhotel Zlatý Lev; Gutenbergova 126/3, 460 01 Liberec
Ostrava30. května 9.00hMercure Ostrava Center; Českobratrská 18/1742, 702 00 Ostrava

Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, který zahrnuje například nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatnou dopravu do a z práce, zdravotní a zubní péči a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty. 

Zájemci, kteří chtějí uspět, by s sebou měli mít aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Doporučuje se, ale není to podmínkou, aby kandidáti před tím, než se zúčastní náborového dne, vyplnili online přihlášku na webových stránkách Emirates. 

Emirates aktuálně létá do 158 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 273 letouny. Společnost je největším provozovatelem letadel Boeing 777 a Airbus A380 na světě. Kandidátům kariérní příležitost, kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa, včetně více než 200 pracovníků z České republiky. 

Emirates létá na letiště Václava Havla v Praze již devět let a aktuálně nabízí z Prahy každodenní letecké spojení do Dubaje.

-fr-

Flying Revue > Zprávy > Letecká doprava > Šance pro vás: Emirates hledá v Česku nové členy palubního personálu
.

         Máme pro vás »

Podpořte dokument!


FR 3/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Speciály:

..
12

Kalendář leteckých akcí:

Kalendář leteckých akcí »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kalendárium:

Dne 09.06.1928 se stalo...
09.06.1928
Charles Kingsford Smith a jeho posádkou úspěšně zakončili etapový přelet Tichého oceánu se strojem Fokker F.VIIb-3 "Southern Cross". Odstartovali z Oaklandu v Kalifornii 31. května a s mezipřistáními v Honolulu a na Fidži dosáhli australského Brisbane. Let trval 83 hodin.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »