Nejlepším leteckým dopravcem světa podle AirlineRatings je pro rok 2017 je Air New Zealand

6.2.2017

Air Zealand je počtvrté za sebou nejlepším světovým dopravcem podle žebříčku AirlineRatings.com. Foto: Air New Zealand
Air Zealand je počtvrté za sebou nejlepším světovým dopravcem podle žebříčku AirlineRatings.com. Foto: Air New Zealand

Nejlepším leteckým dopravcem světa pro rok 2017 je podle žebříčku AirlineRatings.com Air New Zealand, následovaný společností Qantas a Singapore Airlines. Evropa je zastoupena v desítce dvěma pozicemi - na šesté příčce jsou British Airways, Lufthansa desítku nejlepších uzavírá.

Air New Zealand upevnily v žebříčku svou pověst jednoho z nejlepších předních leteckých světových dopravců – první příčku obsadily už počtvrté za sebou. První pozici v žebříčku pro letošní rok obhájily podle vydavatelů žebříčku s ohledem na finanční výsledky, inovace, bezpečnostní bilanci či za vstřícnost

TOP 10 letečtí dopravci pro rok 2017

1. Air New Zealand
2. Qantas
3. Singapore Airlines
4. Cathay Pacific
5. Virgin Atlantic/Virgin Australia
6. British Airways
7. Etihad Airways
8. All Nippon Airways
9. Eva Air
10. Lufthansa

Zdroj: AirlineRatings.com

Během posledního roku Air New Zealand přidaly do portfolia spojů nové mezinárodní linky z Aucklandu do Vietnamu a na Filipíny, úspěch zaznamenalo vylepšení zábavního systému na palubách letadel, který nově cestujícím umožňuje si přímo ze svého místa objednat nápoje, jídlo i jiné zboží. Systém je také jmenovitě uvítá na palubě letadla. Systém, který funguje podobně jako aplikace na chytrých telefonech, získal na podzim ocenění na Experience Awards (APEX).

Dopravce se dostal i do hlavních zpráv díky svému novému bezpečnostnímu videu, které pro něj natočila americká komička Anna Faris.


Americká komička Anna Faris natočila pro Air New Zealand bezpečnostní video a zajistila tak společnosti ohlas v médiích. Zdroj: Air new Zealand

Na druhém místě je australská společnost Qantas a pomyslný bronz míří jen o něco severněji, na Malajský poloostrov do sídla Singapore Airlines. Nejlepším palubním personálem se mohou chlubit všechny tři společnosti Virgin - Virgin Australia, Virgin Atlantic i Virgin America. Nejlepším zábavním systémem disponuje podle AirlneRatings.com dubajská společnost Emirates.

Americký dopravce Delta Air Lines si může připsat prvenství v kategorii dálkové cesty, Virgin Atlantic je prý v tomto směru nejlepší v Evropě, Etihad Airways na Středním východě a v Africe a Singapore Airlines vzal v Asii a Pacifiku. 

Mezi low-cost dopravci se dělí o prvenství Virgin America pro Severní a Jižní Ameriku, Norwegian pro Evropu, Kulula.com pro Afriku a Blízký Východ a Scoot pro Asii a Pacifik. 

Údaje, na jejichž základě AirlineRatings.com sestavil žebříček, získali editoři z mezinárodních a vládních auditů, k nim přidali dalších devět kritérií včetně stáří leteckých parků jednotlivých dopravců či hodnocení pasažérů.

-fr-

Zdroj: Msn.com

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Aktuality > Letecká doprava > Nejlepším leteckým dopravcem světa podle AirlineRatings je pro rok 2017 je Air New Zealand
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
.

CIDNA 2019: 2. etapa


» 19. 9. LKKT-LFGC (první etapa zde)

Triko CFRNA/CIDNA:


  Koupí trička podpoříte Vzpomínkový let. 

Časopis FR 5/2019

 

Soutěž:

Novinka:

Staňte se pilotem:

Kalendárium:

Dne 20.09.1904 se stalo...
20.09.1904
Wilbur Wright provedl se strojem Flyer II první úspěšný let po uzavřené dráze.
zavřít

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Trcaker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi

Učebnice pilota 2019:

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Předplatné:

..
12345