Udělejte radost a propagujte sebe i létání!

5.6.2020

Velký zájem veřejnosti o pohledy na svět z nebe nám potvrzuje i nečekaný úspěch pořadu Neobvyklá přistání na TV Seznam (https://www.televizeseznam.cz/porad/neobvykla-pristani ), kde zatím 18 příspěvků Flying Revue v cyklu Neobvyklá přistání shlédlo již více než tři čtvrtě milionu diváků.

Reportáž FR z přeletu letiště Ruzyně v době koronaviru, kterou uveřejnil portál Aktuálně.cz přitáhla pozornost dokonce více než milionu diváků. To jsou pro všeobecné letectví u nás skvělé zprávy. I to totiž přispívá k tomu, aby malé létání dostalo ve veřejném povědomí pozitivnější hodnocení než pokud se o něm veřejnost dovídá jen z případných zpráv o leteckých nehodách. 

Při hledání dalších cest, jak i neletcům ukázat krásu létání nás napadla také možnost nabídnout všem našim čtenářům možnost výroby firemního kalendáře na rok 2021, který by obsahoval letecké fotografie s volitelnými tématy fotografií ze vzduchu. Například: 

  • Světová města 
  • Letiště dopravní/sportovní v ČR a/nebo jiných zemích; 
  • Sopky
  • Velehory a ledovce
  • Ostrovy, majáky

Výběr témat i fotografií bude na objednateli a pro výběr máme k dispozici obsáhlý archiv fotografií pořízených během leteckých expedic Flying Revue. Nástěnný kalendář s leteckými fotografiemi, který si vyberete a objednáte tak bude unikátní a může vyjadřovat ať už vztah Váš nebo Vaší firmy k létání nebo se vázat k tomu, v čem Vaše firma nebo firma ve které pracujete, podniká. Pro lepší představu si zde můžete prohlédnout příklady, jak takový kalendář na rok 2021 může vypadat.

Zoom gallery  Zoom gallery

Cena originálních leteckých kalendářů závisí do velké míry na počtu jejich kusů. Abychom se společně dostali na konkurenceschopné náklady, je potřeba zvažovat alespoň 100 kusů kalendáře. Pokud je náklad menší, cena stoupá a obráceně. Konkrétní cenovou nabídku můžeme tedy připravit na základě vašeho konkrétního požadavku. 

Nezapomeňtenyní je právě to období, kdy firmy rozhodují o tom, čím potěší své zákazníky, partnery i zaměstnance na Vánoce 2020 i do Nového roku 2021. Originální letecký kalendář může být dárkem, kterým uděláte radost, vyjádříte něco více, podpoříte zájem o malé letectví a nabídnete unikátní pohledy na svět z nebe. V případě vašeho zájmu pište laskavě na

 

Autor: Jiří Prusa

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Udělejte radost a propagujte sebe i létání!
.

         Máme pro vás »

FR 4/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Pilotshop:

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Kalendárium:

Dne 11.07.1983 se stalo...
11.07.1983
Narodil se Edward A. Stinson, americký letecký průkopník a zakladatel společnosti Stinson Aircraft Company.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345