Veletrh AERO Friedrichshafen je zrušen

2.5.2021

Celkem předvídatelně se zachovali organizátoři velice oblíbeného leteckého veletrhu AERO Friedrichshafen a oznámili letošní zrušení. Tedy již podruhé, po loňském roce, kdy letecký sektor sužuje pandemie koronaviru. Bohužel i nás to velice mrzí, jelikož již na loňském veletrhu jsme měli mít stánek s našimi produkty.

aero_2019_lix_5005.jpg

banner_do_clanku_fr_3_2021.jpg

Problémy s  cestováním a s tím spojené nedotažené podmínky pro jeho bezpečnou a snadnou formu, brání takto velkým projektům v činnosti. Projektový manažer veletrhu Roland Bosch uvedl v tiskové zprávě:

S těžkým srdcem jsme učinili toto rozhodnutí, již podruhé zrušit hlavní veletrh pro všeobecné letectví (General Aviation). Nicméně, rozhodnutí v tomto okamžiku je správné a spravedlivé. Tím i nyní dáváme jistý plán pro naše vystavovatele, návštěvníky a dodavatele. V současné pandemické situaci nejsme schopni veletrh pořádat. Každopádně se těšíme na nastávající veletrh European Rotors, který se bude konat v Kolíně nad Rýnem, v termínu od 16. do 18. listopadu 2021. Také na AERO 2022, kde bychom rádi přivítali vystavovatele a návštěvníky zpět ve Friedrichshafenu a to v termínu od 27. do 30. dubna 2022.

Budeme pevně věřit a doufat, že již příští rok se bude veletrh realizovat a budeme se tak moci setkat na našem stánku Flying Revue.

Autor: Tomáš Zach

banner_do_clanku_fr_special_b_meteo.jpg

banner_knizni_edice_640x200_2.jpg

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Veletrh AERO Friedrichshafen je zrušen
.

         Máme pro vás »

FR 4/2022: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL C VFR průvodce 1

VFR letecký průvodce Evropou 1 »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 10.08.1949 se stalo...
10.08.1949
První let prototypu kanadského proudového dopravního letounu Avro Canada C102 Jetliner. Typ vyvolal na americkém kontinentu velkou pozornost, Howard Hughes nabídl financovat rozjezd sériové výroby, ale vývoj Jetlineru byl nakonec zastaven.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »