Pilotní taška Daily + Nákoleník Dream Pilot

zvětšit obrázekzvětšit obrázek
zvětšit obrázek
Cena
1 395,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 688 Kč
Cena
58,12 €
DPH
21%
Cena vč. DPH
70,33 €
ks

Pilotní taška "Daily"

Dobře navrženou a univerzálně použitelnou pilotní tašku "Daily" s mnoha kapsami využijete na denní bázi. Taška je vyrobena z pevného, voděodolného a ekologicky šetrného recyklovaného nylonu a má po celém obvodu polstrování. Součástí je také pevný ramenní popruh s kovovými přezkami. Speciálně vyztužený rám a robustní rukojeť dodávají tašce stabilitu. Na každé straně tašky je jedna přihrádka z neoprenu s potiskem větrné růžice.Velkou hlavní přihrádku lze využít různými způsoby: najdete v ní spoustu místa pro uložení sluchátek, nákoleníku, map atd. Na boku tašky je další přihrádka na mobilní telefon.

Přední strana tašky vám poskytuje dvě přihrádky pro rychlý přístup ke speciálním držákům na pera, baterie, klíče a vizitky.Na zadní straně jsou různé přihrádky na mapy, letové plány, mapy a jiné osobní předměty.

Rozměry:
42 x 32 cm
37 x 28 cm pro notebook

Notebook:
max. 15,4"

Barva:
černá

UNIVERSÁLNÍ MAGNETICKÝ NÁKOLENÍK PRO PILOTY UL, GA, JET a PARAGLIDINGU!

Spolehlivě udrží všechny stávající iPhony, iPady, Smrtphony i Tablety!

Dream Pilot Magic je univerzální magnetický nákoleník kompatibilní se všem zařízeními. Nemusíte vůbec řešit, jestli máte po ruce zrovna iPhone nebo iPad či telefon nebo tablet s Androidem. Nezáleží totiž vůbec na jejich datu výroby ani na jejich velikosti! Dream Pilot Magic bude poslední nákoleník, který budete potřebovat. Nákoleník je vhodný pro všechny piloty v oblasti všeobecného letectví, včetně ultralightů nebo experimentálních letadel. Netahejte do cockpitu už nepřehledné papíry. Prostě popadněte své oblíbené mobilní zařízení a připevněte si ho k noze.

 

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM
S nákoleníkem Dream Pilot Magic vám nebude ovládání telefonu ani tabletu v cockpitu dělat žádný problém. Vaše zařízení bude vždy přístupné na noze, a to i při nejnáročnějších částech vašeho letu.

FUNGUJE S KAŽDÝM ZAŘÍZENÍM
Díky jedinečnému designu je nákoleník skutečně univerzální. Je úplně jedno, jestli máte chytrý telefon Android nebo iPhone – s nebo bez MagSafu – nákoleník bude vždy fungovat perfektně bez ohledu na velikost nebo datum výroby telefonu. Plně kompatibilní jsou samozřejmě i všechny tablety a iPady.

SILNÉ MAGNETY
Letecký držák používá v porovnání s běžnými telefonními držáky větší a silnější magnety. Hravě tak udrží vaše zařízení i při turbulencích. Zařízení s MagSafe můžete připevnit přímo. V balení však pro ostatní zařízení najdete kovové destičky různých velikostí a tvarů.

MĚKKÁ ELASTICKÁ PÁSKA
Měkká a elastická páska na suchý zip je odolná a dostatečně dlouhá pro všechny vaše potřeby. Vaše zařízení tak zůstane bezpečně na svém místě i při těch nejdelších letech.

SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ I UVOLNĚNÍ
S nákoleníkem můžete mít obrazovku na výšku i na šířku. Zároveň ho můžete velmi snadno připevnit i uvolnit. Nic vám tedy nebrání si rychle udělat během letu pár fotek a vrátit zařízení zpět na držák.

PŘENOSNÝ
Nákoleník Dream Pilot Magic se snadno schová i ve vaší kapse. Vlastnost, která se obzvláště hodí, když si letadlo půjčujete a nemůžete si nechat věci v letadle!

VYROBEN V EVROPĚ
Nákoleník se vyrábí v České republice s pomocí nejnovější technologie 3D tisku. Máte tak jistotu, že je produkt vyroben z kvalitních materiálů a bude mít dlouho životnost.

PRODLOUŽENÁ 5LETÁ ZÁRUKA
Vždy jsme otevřeni názorům pilotů. Dream Pilot již vyzkoušela celá řada pilotů, kteří nám pomohli vytvořit ten nejlepší nákoleník na trhu. Za nákoleníkem Dream Pilot si plně stojíme, proto nabízíme 5letou bezstarostnou záruku s vrácením peněz.

 

Flying Revue > e-shop > Výhodné sety > Pilotní taška Daily + Nákoleník Dream Pilot
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


FireGold:

SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 21.05.1927 se stalo...
21.05.1927
Charles Lindbergh úspěšně zakončil svůj průkopnický transatlantický let přistáním na letišti v Le Bourget u Paříže.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »