Výzva všem, kdo se jakkoli zabýváte letectvím a všem lidem uvažujícím selským rozumem ve věci bezprecedentní snahy vlády ČR o likvidaci letiště Plzeň – Líně

23.12.2022

Přátelé, kamarádi,

už dvakrát (15.11. a 10.12.2022) jsme se sešli v solidním počtu, ale hlavně s důležitými argumenty od všech zúčastněných odborníků z oblasti bezpečnosti, ekonomiky a práva, abychom dali vládě ČR  jasně najevo, že nemá ani náznak morální kompetence likvidovat to, co nevybudovala. Už dvakrát jsme dali jejím odpovědným členům v dotčených rezortech šanci, aby s vedením Českého svazu letectví jednali jako se slušnými lidmi. Přestože obě akce sledovalo značné penzum masmédií, už dvakrát se ukázalo, že z Plzně do Prahy je to dál, než z Grónska do Austrálie, že z Plzně do Prahy prostě není slyšet. Budiž. Proto tentokrát vytvoříme lepší akustické podmínky. Z okrajové části do centra metropole už snad konečně slyšet bude. A kdyby přece jenom i nadále slyšet nebylo, tuto výzvu již zasíláme přímo datovým spojením i na úřad vlády ČR.

img_3597.jpg

          Sejdeme se:

v sobotu, dne 11.2.2023 ve 14.00 hod. v Praze, na letišti Ruzyně, u Terminálu 4, proti budově Úřadu pro civilní letectví, před Památníkem letcům, kteří se v srpnu 1945 vrátili z Albionu do osvobozeného Československa.

           Dostavte se opět v dostatečném množství, ať společně s dalšími uznávanými odborníky dáme našim předchůdcům, kteří neváhali nasadit svoje životy za svobodu Československa, jasné poselství o tom, jak nezodpovědně současná vládnoucí garnitura přistupuje k obranyschopnosti Českého státu, když, mimo jiné, chce v rozporu s veškerou logikou smést z povrchu zemského další využitelné, zodolněné letiště, které nikomu a ničemu nepřekáží a pro budoucí obranu národa je navýsost potřebné.

banner_knizni_edice_640x200_2.jpg

          Celá kauza zamýšlené likvidace LKLN v průběhu prvního měsíce roku 2023, ve stínu veškerých předvolebních a volebních emocí, dozajista dozná nesnadno předpokládaný vývoj. Výzva bude znovu publikována v průběhu ledna společně s případnými aktualitami. Proto sledujte obvyklé informační kanály a veškeré informace aktivně předávejte svou cestou:

www.cssl.cz

www.flying-revue.cz

www.inovacerepubliky.cz

 

Dne 22.12.2022                                                                      

S úctou předseda ČsSL

Václav Vašek

banner_fr_300x300_videobanka_cz_fin.jpg

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Výzva všem, kdo se jakkoli zabýváte letectvím a všem lidem uvažujícím selským rozumem ve věci bezprecedentní snahy vlády ČR o likvidaci letiště Plzeň – Líně
.

         Máme pro vás »

FR 1/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL C VFR průvodce 1

VFR letecký průvodce Evropou 1 »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Horké nebe nad hranicí!

Horké nebe nad hranicí »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 29.01.1939 se stalo...
29.01.1939
Německý pilot Carl Bode vytvořil s druhým prototypem vrtulníku Focke-Wulf Fw 61 tehdejší světový rekord v dostupu vrtulníku, když vystoupal do výšky 3427 metrů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »