Web Flying revue má od ledna nové vedení

7.1.2016

Web Flying revue má od ledna nové vedení

Webové stránky Flying Revue mají od začátku letošního roku novou posilu. Z iDNES.cz přichází tým FR doplnit Jan Dvořák, který měl na zpravodajském serveru iDNES.cz na starost segment blogů. Spolupracoval také s webem Cestování iDNES.cz, pro který připravoval články o leteckých expedicích.

Jeho články najdete zde. Pod křídly Flying Revue bude mít na starost kompletní provoz webu, facebooku a komunikaci se čtenáři a médii. Kromě toho se bude podílet na přípravě a realizaci akcí pořádaných pod hlavičkou FR. 

Web pod vedením Jana Dvořáka už dostal novou tvář, v současné době tým připravuje řadu obsahových a strukturálních změn stránek. „Létání je nesmírně atraktivní disciplína, navíc je dnes lidem pomalu stejně vlastní jako automobilismus.  Chceme tedy přinášet našim čtenářům z řad pilotů i cestující veřejnosti jak atraktivní obsah, tak zcela praktický servis,“ říká Dvořák. 

Praktické informace a služby budou tedy na webu k dosažení pro piloty (zejména pro piloty sportovních letadel) i pro ty, kdo letadla využívají k cestám na dovolenou nebo za byznysem. Piloti tady už teď najdou například informace, jak co nejlépe plánovat své lety do zahraničí, cestující veřejnosti i pilotům chceme během letoška začít poskytovat  poradenský servis z rozličných oblastí týkajících se létání. 

„Chystáme také pár podle nás velmi zajímavých překvapení, ale ta si zatím nechám pro sebe,“ slibuje nový šéf webu a přeje pilotům i cestujícím šťastný let po celý rok. „A nejlépe s Flying Revue nablízku,“ dodává.

 

 

 

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Web Flying revue má od ledna nové vedení
.

         Máme pro vás »

FR 3/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 28.05.1971 se stalo...
28.05.1971
Z letiště Bordeaux-Merignac vzlétl ke svému prvnímu letu prototyp francouzského dopravního letounu Dassault Mercure 100.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345