Zaleťte si na letecký ples do Lucerny. Bude tam i generál Boček

11.1.2019

Letecký ples       Létáte? Tančíte? Pak čtěte pozorně. V polovině února se uskuteční v Paláci Lucerna v Praze už 28. reprezentační letecký ples, neměli byste tu chybět.

Takováto atmosféra byla na 27. leteckém plese před rokem. Zdroj: Aviatik.czZoom gallery
Takováto atmosféra byla na 27. leteckém plese před rokem. Zdroj: Aviatik.cz

28. letecký ples

» Kdy: 16. 2. 2019, 19.30 h
» Kde: Velký sál Lucerny, Vodičkova ulice Praha
» Vstupenky: na Aviatik.cz nebo na Ticketmaster.cz

Na plese, který se koná v sobotu 16. února 2019 od 19.30 h ve velkém sále Paláce Lucerna, nebudou chybět známí čeští letci a další významné osobnosti českého letectví. Účast přislíbili váleční veteráni RAF v čele s gen. Emilem Bočkem, velitel vzdušných sil AČR brig. gen. Petr Hromek, náčelník Generálního štábu armádní generál Ing. Aleš Opata a další představitelé Armády ČR. Chybět nebude ani předseda Českého svazu letectví plk. Oldřich Pelčák. Generál Boček by měl k přítomným i promluvit.  

 

Zoom gallery

K tanci bude hrát Orchestr Václava Hybše, zazpívá Petra Černocká. Moderovat ples bude Alexander Hemala. Vystoupit by měli i letečtí modeláři. Součástí plesu bude i slosování o ceny.

"Tento ples je už tradičně největším každoročním společenským setkáním českých letců, konstruktérů a pracovníků v letectví, ať už civilního nebo vojenského, s  představiteli politického a kulturního života, se zástupci diplomatického sboru a v neposlední řadě s leteckými příznivci z řad nejširší veřejnosti," řekl Flying Revue organizátor plesu Miroslav Bína ze společnosti Aviatik.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na Ticketmaster.cz a na www.aviatik.cz. Cena vstupenky do přízemí a prvního patra je 490,- Kč, místo v druhém patře vás vyjde na 290,- Kč. S nákupem vstupenek neotálejte, zbývá jich už jen necelá polovina. 

Ples pořádají společně Český svaz letectví, společnost Aviatik, Velitelství vzdušných sil AČR, Letecká amatérská asociace ČR a Aeroklub České republiky. Mediálním partnerem plesu je Flying Revue

-fr-

logo_fr_transp.jpg 

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Zaleťte si na letecký ples do Lucerny. Bude tam i generál Boček
.

Kalendář 2019 - už máte?

FR 1/2019 je na stáncích:

Aplikace VFR Communication:

Dárkové balíčky:

Kalendárium:

Dne 21.01.1970 se stalo...
21.01.1970
První transatlantický komerční let Boeingu B 747. Letoun Boeing 747-121 N736PA, Clipper Young America společnosti Pan American letěl na lince z New Yorku do Londýna.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

e-Shop FR:

Letecká videa FR:

Inzerce: 

..
12345

Legendy čs. letectví:

Předplatné:

..
1234

Knihy FR:

..
12345

Práce v letectví:

Přednášky, kurzy FR:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345