ABS Jets – O dva kroky dále

16.12.2014

ABS Jets – O dva kroky dále
ABS Jets – O dva kroky dále
ABS Jets – O dva kroky dále

Společnost ABS Jets jsme již na stránkách našeho časopisu představili. Ale za měsíce, které uplynuly od naší poslední návštěvy, prodělala společnost dynamický růst a výrazně rozšířila své aktivity především do oblasti technického servisu.

Služby poskytované společností ABS Jets směřují ke skupině těch nejnáročnějších zákazníků, kteří vyžadují služby na skutečně nejvyšší úrovni. Vysoké nároky, kladené na společnost jako celek, a tudíž ve svém konečném dopadu na každého člena společnosti, však společně s entuziasmem těch, pro které je práce v letectví stále potěšením, tvoří brusný kámen, díky němuž je ostří ABS Jets neustále nabroušené a pomáhá společnosti v ekonomicky komplikovaných dobách nejen prosperovat, ale i se dále rozvíjet. Kvalita a vysoká efektivita práce jsou vlastnosti, jichž si cení i klíčový zahraniční partner, společnost Embraer, a stejně tak i externí zákazníci, kteří dnes své letouny svěřují do servisní péče společnosti ABS Jets. A právě na tyto dvě oblasti činnosti firmy se dnes zaměříme.

Na křídlech Embraerů.

Typově nedoznalo složení flotily ABS Jets zásadních změn a společnost stále provozuje jako vstupní typ ekonomicky a provozně velmi úspěšné stroje Cessna Citation Bravo, jež díky svému doletu 3200 km pokrývají celou Evropu. Druhým typem je Bombardier Learjet 60 XR s doletem více než 4000 km, který již umožňuje nalétávání takových destinací jako je Dubaj, či vzdálenější destinace v Rusku.

.

         Máme pro vás »

FR 4/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Pilotshop:

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Kalendárium:

Dne 07.07.1981 se stalo...
07.07.1981
Kanál La Manche byl poprvé překonán letadlem poháněným sluneční energií. Letoun Solar Challenger konstruktéra MacCreadyho odstartoval z letiště Pontoise – Cormeilles severně od Paříže a po překonání 163 mil přistál na základně RAF Manston.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345