ABS Jets – O dva kroky dále

16.12.2014

ABS Jets – O dva kroky dále
ABS Jets – O dva kroky dále
ABS Jets – O dva kroky dále

Společnost ABS Jets jsme již na stránkách našeho časopisu představili. Ale za měsíce, které uplynuly od naší poslední návštěvy, prodělala společnost dynamický růst a výrazně rozšířila své aktivity především do oblasti technického servisu.

Služby poskytované společností ABS Jets směřují ke skupině těch nejnáročnějších zákazníků, kteří vyžadují služby na skutečně nejvyšší úrovni. Vysoké nároky, kladené na společnost jako celek, a tudíž ve svém konečném dopadu na každého člena společnosti, však společně s entuziasmem těch, pro které je práce v letectví stále potěšením, tvoří brusný kámen, díky němuž je ostří ABS Jets neustále nabroušené a pomáhá společnosti v ekonomicky komplikovaných dobách nejen prosperovat, ale i se dále rozvíjet. Kvalita a vysoká efektivita práce jsou vlastnosti, jichž si cení i klíčový zahraniční partner, společnost Embraer, a stejně tak i externí zákazníci, kteří dnes své letouny svěřují do servisní péče společnosti ABS Jets. A právě na tyto dvě oblasti činnosti firmy se dnes zaměříme.

Na křídlech Embraerů.

Typově nedoznalo složení flotily ABS Jets zásadních změn a společnost stále provozuje jako vstupní typ ekonomicky a provozně velmi úspěšné stroje Cessna Citation Bravo, jež díky svému doletu 3200 km pokrývají celou Evropu. Druhým typem je Bombardier Learjet 60 XR s doletem více než 4000 km, který již umožňuje nalétávání takových destinací jako je Dubaj, či vzdálenější destinace v Rusku.

.
 

CIDNA 2019: Už brzy!

FR 3/2019:

Novinka: Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi

Exkurze s FR:

Databáze letišť 2019:


» Klasická dtb  » Kompl. dtb  » EN edition

Učebnice pilota 2019:

Aplikace VFR Comm.:


           Kapitola zdarma - test it! »

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Kalendárium:

Dne 16.06.1909 se stalo...
16.06.1909
Poprvé v historii došlo ke komerčnímu prodeji létajícího aparátu. Glenn Curtiss prodal jeden ze svých letounů zájemci za 5000 dolarů.
zavřít

Představujeme:


                 » Letiště Plasy (LKPS) 

Předplatné:

..
12345

Knihy FR:

..
123

Inzerce: 

..
12345

Letecká videa FR:

Legendy čs. letectví:

Práce v letectví:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345