Expedice, letecká videa, info pro piloty, přímý přenos z Letiště Václava Havla. To vše a mnohem více je portál Flying Revue

18.3.2019

Portál Flying Revue - průvodce webem 1.      Webový portál Flying Revue pro fanoušky létání a letectví je dnes už tak obsažný a rozsáhlý, že naši čtenáři mohou mít někdy trochu problém se v něm orientovat. Proto jsme pro vás připravili krátký seriál v podobě stručného průvodce jednotlivými částmi webu, abyste nic zajímavého, co pro vás už několik let připravujeme, neminuli. 

čtuhúgepfú_2.jpg

Portál Flying Revue přináší čtenářům zpravodajské a magazínové články v Aktualitách i nadčasový obsah v mnoha sekcích. Ten je v nejednom případě dokonce zcela unikátní; na jiných leteckých webech ho totiž nenajdete. Příkladem budiž databáze Plánování letu Evropa, v níž jsme zatím jako jediní na jednom místě shromáždili praktické informace k létání do většiny evropských zemích a brzy vám je nabídneme také v přehledné interaktivní mapě

I sekce s trvale platným obsahem pravidelně aktualizujeme (například právě sekci Pro piloty), jiné setrvale doplňujeme (Letecká videa, Letiště ČR & SROsobnosti). Články s nadčasovou platností pro vás archivujeme, abyste se k nim mohli kdykoli vracet, např. v sekci Série a speciály

Zoom gallery

Zvláštní pozornost věnujeme vytváření databází leteckých videí z expedic Flying Revue, ať už se jedná o letecké záběry krás naší planety, nebo o videa zaměřená na vzlety a přistání na dnes už stovkách světových letišť. 

Mezi leteckými videi z letišť má výlučnou pozici videodatabáze přistání, startů a nízkých průletů nad vzletovými a přistávacími drahami stovky (a časem ještě více) českých a slovenských letišť. Databázi budujeme postupně - až bude dokončena, bude celosvětově jediná, která pilotům nabídne kompletní videopřehled českých a slovenských letišť.

Upozornit vás chceme také na již zmíněnou sekci Expedice, která tvoří vstupní bránu do expedičních speciálů Flying Revue. Každou novou expedici totiž vždy sledujeme on-line na speciálním webu, kde můžete číst deníkové zápisky, shlédnout rychlá mobilní videa a sledovat on-line aktuální polohu letadla v reálném čase. 

Ojedinělý je rovněž náš Slovník leteckých pojmů, nevíme o žádném podobném. Je velmi jednoduchý, ale najdete velmi rychle všechny základní pojmy, které se týkají sportovního letectví i letecké dopravy. Budeme rádi, když nám slovník pomůžete aktualizovat - když nám , co jste v něm ještě nenašli. 

Perličkou, která web příjemně koření, je nekonečný přímý přenos z prahu dráhy 24 Letiště Václava Havla Praha, kde můžete ve dne i v noci sledovat všechna přistávající a startující letadla spolu s jejich pozicí na on-line mapě FlightRadar24. A zhruba 45 pohybů za hodinu znamená, že je stále na co se dívat. 

Nesmíme zapomenout na to, že pro své čtenáře pravidelně obměňujeme nabídku produktů v našem e-shopu. Nabízíme ke koupi jak vlastní knihy či aplikace, tak produkty jiných autorů či výrobců. Pro členy Klubu FR, tedy předplatitele tištěné Flying Revue, vše nabízíme za zvýhodněné ceny. 

Pochopitelně vám na webu poskytujeme rovněž informace o Flying Revue samé. Kdy vychází nové číslo tištěné Flying Revue, co jste si mohli přečíst v těch již vyšlých i v tom nejnovějším, kdo je členem týmu, co nového se v redakci děje či co pro vás právě chystáme.  

Postupně vám tedy v několika článcích představíme web Flying Revue více do hloubky - možná budete překvapeni, co všechno se na jeho leteckém nebi skrývá. Startujeme za týden.  

-fr- 

logo_fr_transp.jpg

čtuhúgepfú_3.jpg

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Expedice, letecká videa, info pro piloty, přímý přenos z Letiště Václava Havla. To vše a mnohem více je portál Flying Revue
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Akce na sluchátka BOSE!

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 26.07.1909 se stalo...
26.07.1909
Francouzský pilot, konstruktér a letecký průkopník Louis Bleriot provedl první úspěšný přelet průlivu La Manche se strojem Bleriot XI vlastní konstrukce.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345