Výuková aplikace letecké angličtiny VFR Communication má nově i anglickou variantu

VFR Communication        Necelý půlrok poté, co jsme nabídli pilotům on-line aplikaci pro interaktivní domácí výuku VFR Communication v českém jazyce, vydává se tento ojedinělý výukový nástroj k zahraničním pilotům a do leteckých škol. Na světě je jeho verze English VFR Communication s doprovodnými texty v angličtině. 

Zoom gallery

                Představujeme aplikaci  »       Koupit aplikaci »      Aplikaci doporučují »

Aplikace VFR Communication má na českém i slovenském trhu úspěch a od jejích uživatelů dostáváme pozitivní reakce, které nám logicky dělají radost. Aplikace se věnuje nejen praktické anglické letecké komunikaci, ale nabízí i množství zkušeností z mezinárodních VFR letů a leteckých expedic, a tak počet jejich uživatelů neustále roste.

VFR Communication pro zahraniční piloty v angličtině 

 


VFR Communication

Lety do zahraničí vám usnadní výuková aplikace letecké angličtiny VFR Communication. Na trhu podobnou nenajdete. Nyní i pro zahraniční piloty.

» Enter the english version

» 10 days free - write to us

» To buy the application


» Vstoupit do aplikace

» Ukázková kapitola

» 10 dní zdarma - pište

» Koupit aplikaci

» Vše o aplikaci

Na druhou stranu, vývoj aplikace si vyžádal velké množství času a energie jeho tvůrců i poměrně podstatné finanční náklady při jejím programování. Český a slovenský trh je pro takovou investici celkově malý a náklady vložené do aplikace zde lze jen těžko získat zpět. Protože nechceme jít cestou zvyšování ceny české verze, rozhodli jsme se prosinci loňského roku vytvořit mezinárodní verzi, která bude mít vysvětlující texty v angličtině.

Překlady, kontroly, potřebné úpravy, doprogramování apod. zabraly cca tři měsíce intenzivní práce. Již 10. dubna 2019 jsme ale mohli spustit do zkušebního provozu mezinárodní aplikaci s názvem English VFR Communication. Pilotům z jakékoliv země světa, kteří zvládají angličtinu natolik, aby vysvětlujícím textům rozuměli, se tak otevírá zcela nová možnost, jak zvládnout studium i praxi anglické VFR komunikace.

Aplikace je totiž z evropského a zřejmě i světového pohledu jedinečná. Podobný produkt, který by obsahoval stovky nahrávek reálných komunikací ze skutečných letů i desítky příkladů vzorové komunikace včetně možnosti vlastních nahrávek uživatele, nikde na světě podle dostupných informací neexistuje. 

Zájemci v ČR i SR mají tedy nyní možnost si zakoupit buď verzi s vysvětlujícím textem v českém jazyce nebo o něco málo dražší verzi mezinárodní, která jim nabídne jak možnost studia s pomocí textů v angličtině, tak možnost si vypomoci i vysvětlujícími texty v češtině.

English version.
English version.
 Verze v češtině.
Verze v češtině.

Vyzkoušejte si aplikaci zdarma

Protože výuková aplikace letecké angličtiny je zatím ještě trochu neznámý produkt, připravili jsme pro zájemce tako možnost si aplikaci zdarma vyzkoušet. Od nynějška si tedy kdokoliv z čtenářů časopisu nebo webu Flying Revue, kdo o zakoupení aplikace uvažuje, může napsat na adresu a požádat o vytvoření přístupového kódu. Ten mu poskytne zdarma přístup do aplikace na zkušební dobu deseti dní.

                Představujeme aplikaci  »       Koupit aplikaci »      Aplikaci doporučují »

I když aplikace English VFR Communication je naším prvním produktem vytvořeným pro mezinárodní trh, není Flying Revue v mezinárodní komunitě sportovních pilotů už nyní neznámou veličinou. Například web Flying Revue International, který obsahuje informace pro VFR piloty létající do různých zemí Evropy, doporučuje svým členům i britská odbočka největší asociace pilotů AOPA.

Tracker Trexee - monitoring malých letadel

300x300_copy_2.png

Mezinárodní pilotní komunitě může sloužit i další produkt, který nyní uvádíme na trh a tím je tracker Traxee, který představuje velký přínos pro bezpečnost pilotů a cestujících VFR i klid jejich přátel a příbuzných, kteří mohou jejich let sledovat na privátní webové stránce.

Věříme, že naše snaha propojit české a slovenské letectví těsněji s mezinárodní leteckou komunitou přinese nové příležitosti a možnosti jak pro Flying Revue tak také všem zájemcům o sportovní letectví vz ČR i SR. Přivítáme také jakékoliv návrhy od čtenářů, jak takovou spolupráci rozšířit. 

                Představujeme aplikaci  »       Koupit aplikaci »      Aplikaci doporučují »

 


 

» Aplikaci VFR Communication doporučují:

Ing. David Jágr, ředitel Úřadu pro civilní letectví

jagr.jpg

Úřad pro civilní letectví vítá jakoukoli snahu o zvyšování znalostí a dovedností leteckého personálu. I proto byly některé části kampaně Doletíš?! ve spolupráci s partnery pojaty edukativně a některé dílčí projekty se pak staly samostatnými a piloty oblíbenými kanály ke sebevzdělávání. 

Vedle dlouhodobého projektu Letecké amatérské asociace www.skolenipilotu.cz je hoden pozornosti i projekt VFR Communication společnosti Galileo Training, s.r.o. Na stránky projektu www.vfrkomunikace.cz proto nově odkazuje i projekt www.doletis.cz v sekci Odkazy

 

Ing. Zdeněk Jelínek, ředitel Odboru civilního letectví MD ČR:  

download.jpg

 Správná komunikace je nezbytná pro zajištění bezpečnosti letového provozu a efektivní využívání spojovacích prostředků, přičemž její dodržování usnadní samotné poskytování letových služeb. Je naprosto zbytečné se obávat postupů a používání letecké frazeologie, vše se dá naučit. Jsem velice rád, že je nyní k dispozici i moderní výuková aplikace pro VFR komunikaci, na které se podíleli letečtí profesionálové a která vychází přímo z praxe, včetně možnosti náslechu autentických ukázek. Snad podobných aplikací bude v našem digitálním věku přibývat. 

 

Ing. Michal Dvořák, vedoucí Stanoviště letových provozních služeb FIC Praha (ŘLP ČR):

md-min0.jpg

Aplikace VFR Communication umožnuje osvojit si anglickou VFR komunikaci přímo na internetu ve svém vlastním profilu. Díky tomu nemusíte nic instalovat do počítače a budete moci snadno získat veškeré aktualizace.  Aplikaci VFR Communication považuji za opravdu skvělého a profesionálního průvodce (nejen) začínajícího pilota na  první pohled komplikovaným světem letecké komunikace.    

 


 

Koupit aplikaci VFR Communication

» To buy the application (en version)
» Koupit aplikaci (cz verze) pro sebe
» Koupit aplikaci (cz verze) jako dárek.

» Kupujete si přístup do aplikace, která je on-line.
» Nemusíte ji instalovat ani stahovat.
» Přístup můžete koupit i svým blízkým ve formě dárkového certifikátu.

logo_fr_transp.jpg 

220.jpgjnokmpl1.jpg Zoom gallery

Flying Revue > VFR Communication > Výuková aplikace letecké angličtiny VFR Communication má nově i anglickou variantu
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 20.06.1937 se stalo...
20.06.1937
Tříčlenné posádce hrdiny SSSR Valerije Čkalova se jako první podařilo přeletět z Moskvy přes severní pól do USA. K letu použila letoun ANT-25 z kanceláře Andreje Tuploveva, zkonstruovaný ovšem Pavlem Suchojem.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »