Cidna 2019: Fotogalerie z první etapy Vzpomínkového letu CIDNA 2019

11.9.2019

Společné foto u památníku CFRNA. Společné foto u památníku CFRNA.
Společné foto u památníku CFRNA.
Posádka Piper 28  FlyCzech Václav Kremer a Madlen Molhem (mimochodem, Madlen pochází z Rumunska) u svého stroje před odletem z Letňan.Posádka Piper 28  FlyCzech Václav Kremer a Madlen Molhem (mimochodem, Madlen pochází z Rumunska) u svého stroje před odletem z Letňan.
Posádka Piper 28 FlyCzech Václav Kremer a Madlen Molhem (mimochodem, Madlen pochází z Rumunska) u svého stroje před odletem z Letňan.
Jiří Pruša a Miloš Dermišek před odletem z Letňan (LKLT). Starosti jim dělalo počasí - většina plánovaných letišť měla pro provoz zavřeno.Jiří Pruša a Miloš Dermišek před odletem z Letňan (LKLT). Starosti jim dělalo počasí - většina plánovaných letišť měla pro provoz zavřeno.
Jiří Pruša a Miloš Dermišek před odletem z Letňan (LKLT). Starosti jim dělalo počasí - většina plánovaných letišť měla pro provoz zavřeno.
Situace na trase v sobotu 7. 9. 2019 - většina letišť směrem na jihovýchod byla zavřená.Situace na trase v sobotu 7. 9. 2019 - většina letišť směrem na jihovýchod byla zavřená.
Situace na trase v sobotu 7. 9. 2019 - většina letišť směrem na jihovýchod byla zavřená.
Splnění životního snu pana Alexandra Bartoce, jednoho z největších znalců historie CFRNA/CIDNA: – návštěva pomníčku CFRNA/CIDNA na starém ruzyňském letišti.Splnění životního snu pana Alexandra Bartoce, jednoho z největších znalců historie CFRNA/CIDNA: – návštěva pomníčku CFRNA/CIDNA na starém ruzyňském letišti.
Splnění životního snu pana Alexandra Bartoce, jednoho z největších znalců historie CFRNA/CIDNA: – návštěva pomníčku CFRNA/CIDNA na starém ruzyňském letišti.
Alexandr Bartoce a Jiří Pruša před sobotním odletem z LKLT směr Bukurešť.Alexandr Bartoce a Jiří Pruša před sobotním odletem z LKLT směr Bukurešť.
Alexandr Bartoce a Jiří Pruša před sobotním odletem z LKLT směr Bukurešť.
Posádky Vzpomínkového letu byl na letišti v Letňanech na odletu povzbudit i ředitel českého zastoupení Air France Jan Kropáček. Díky němu věnovala Air France do čtenářské soutěže u příležitosti konání tohoto letu dvě zpáteční letenky z Prahy do Paříže. Posádky Vzpomínkového letu byl na letišti v Letňanech na odletu povzbudit i ředitel českého zastoupení Air France Jan Kropáček. Díky němu věnovala Air France do čtenářské soutěže u příležitosti konání tohoto letu dvě zpáteční letenky z Prahy do Paříže.
Posádky Vzpomínkového letu byl na letišti v Letňanech na odletu povzbudit i ředitel českého zastoupení Air France Jan Kropáček. Díky němu věnovala Air France do čtenářské soutěže u příležitosti konání tohoto letu dvě zpáteční letenky z Prahy do Paříže.
Předodletový videorozhovor s posádkou OK-LEX pro web Flying Revue.Předodletový videorozhovor s posádkou OK-LEX pro web Flying Revue.
Předodletový videorozhovor s posádkou OK-LEX pro web Flying Revue.
Těsně před startem - Miloš Dermišek a Jiří Pruša v OK-LEX.Těsně před startem - Miloš Dermišek a Jiří Pruša v OK-LEX.
Těsně před startem - Miloš Dermišek a Jiří Pruša v OK-LEX.
OK-LEX roluje na LKLT na start.OK-LEX roluje na LKLT na start.
OK-LEX roluje na LKLT na start.
Piper 28 FlyCzech roluje na start z LKLT.Piper 28 FlyCzech roluje na start z LKLT.
Piper 28 FlyCzech roluje na start z LKLT.
Slavnostní odlet na Vzpomínkový let CIDNA 2019 byl součástí programu Dne Letiště Letňany, jehož součástí byla akce 100 let Citroen na témže místě.Slavnostní odlet na Vzpomínkový let CIDNA 2019 byl součástí programu Dne Letiště Letňany, jehož součástí byla akce 100 let Citroen na témže místě.
Slavnostní odlet na Vzpomínkový let CIDNA 2019 byl součástí programu Dne Letiště Letňany, jehož součástí byla akce 100 let Citroen na témže místě.
Dalibor Gondík rozmlouvá s Markem Ebenem na akci 100 let Citroen. Flying Revue byla jedním z partnerů této akce.Dalibor Gondík rozmlouvá s Markem Ebenem na akci 100 let Citroen. Flying Revue byla jedním z partnerů této akce.
Dalibor Gondík rozmlouvá s Markem Ebenem na akci 100 let Citroen. Flying Revue byla jedním z partnerů této akce.
Počasí nakonec rozhodlo jinak, z Letňan jsme museli letět do Příbrami a teprve odtud vyrazit druhý den směr jihovýchod. První destinací na trase bylo letiště v Szegedu (LHUD), kde jsme se potkali se zbylými posádkami. .Počasí nakonec rozhodlo jinak, z Letňan jsme museli letět do Příbrami a teprve odtud vyrazit druhý den směr jihovýchod. První destinací na trase bylo letiště v Szegedu (LHUD), kde jsme se potkali se zbylými posádkami. .
Počasí nakonec rozhodlo jinak, z Letňan jsme museli letět do Příbrami a teprve odtud vyrazit druhý den směr jihovýchod. První destinací na trase bylo letiště v Szegedu (LHUD), kde jsme se potkali se zbylými posádkami. .
Piper 28 FlyCzech tankuje v Szegedu. Piper 28 FlyCzech tankuje v Szegedu.
Piper 28 FlyCzech tankuje v Szegedu.
Dynamic OK-LEX a CTLS OK-CPK na stojánce v Szegedu.Dynamic OK-LEX a CTLS OK-CPK na stojánce v Szegedu.
Dynamic OK-LEX a CTLS OK-CPK na stojánce v Szegedu.
Uvítání na letišti v Aradu. Přivítal nás ředitel letiště, zástupci města a další osobnosti.Uvítání na letišti v Aradu. Přivítal nás ředitel letiště, zástupci města a další osobnosti.
Uvítání na letišti v Aradu. Přivítal nás ředitel letiště, zástupci města a další osobnosti.
Místní televize v Aradu natáčí rozhovor s Jiřím Prušou.Místní televize v Aradu natáčí rozhovor s Jiřím Prušou.
Místní televize v Aradu natáčí rozhovor s Jiřím Prušou.
Další z účastníků Vzpomínkového letu v moci rumunského novináře.Další z účastníků Vzpomínkového letu v moci rumunského novináře.
Další z účastníků Vzpomínkového letu v moci rumunského novináře.
Tisková konference na obecním úřadě v Aradu.Tisková konference na obecním úřadě v Aradu.
Tisková konference na obecním úřadě v Aradu.
Impozantní budova radnice Aradu, kde nás přijali představitelé města..Impozantní budova radnice Aradu, kde nás přijali představitelé města..
Impozantní budova radnice Aradu, kde nás přijali představitelé města..
Účastníky Vzpomínkového letu po nádherných prostorách aradské radnice provedl osobně ředitel letiště.. Účastníky Vzpomínkového letu po nádherných prostorách aradské radnice provedl osobně ředitel letiště..
Účastníky Vzpomínkového letu po nádherných prostorách aradské radnice provedl osobně ředitel letiště..
Na radnici města Arad - rumunský král a Miloš.Na radnici města Arad - rumunský král a Miloš.
Na radnici města Arad - rumunský král a Miloš.
Část skupiny posádek s našimi hostiteli na ochozu radnice v Aradu.Část skupiny posádek s našimi hostiteli na ochozu radnice v Aradu.
Část skupiny posádek s našimi hostiteli na ochozu radnice v Aradu.
Celá skupina vzpomínkového letu spolu s hostiteli před odletem z Aradu do Bukurešti..Celá skupina vzpomínkového letu spolu s hostiteli před odletem z Aradu do Bukurešti..
Celá skupina vzpomínkového letu spolu s hostiteli před odletem z Aradu do Bukurešti..
Na stojánce letiště v Aradu před pondělním startem směr Bukurešť.Na stojánce letiště v Aradu před pondělním startem směr Bukurešť.
Na stojánce letiště v Aradu před pondělním startem směr Bukurešť.
Po vzletu z Aradu.Po vzletu z Aradu.
Po vzletu z Aradu.
Po odletu z Aradu směr letiště Baneasa v Bukurešti jsme přeletěli historickou pevnost, která sloužila jako bašta proti nájezdům Turků a dostala se dokonce na městský znak.Po odletu z Aradu směr letiště Baneasa v Bukurešti jsme přeletěli historickou pevnost, která sloužila jako bašta proti nájezdům Turků a dostala se dokonce na městský znak.
Po odletu z Aradu směr letiště Baneasa v Bukurešti jsme přeletěli historickou pevnost, která sloužila jako bašta proti nájezdům Turků a dostala se dokonce na městský znak.
Přelet jižního okraje Karpat na letu z Aradu do Bukurešti.Přelet jižního okraje Karpat na letu z Aradu do Bukurešti.
Přelet jižního okraje Karpat na letu z Aradu do Bukurešti.
Po přeletu Jižních Karpat, kde vál silný protivítr a obtěžovala nepříjemná oblačnost, jsme sedli ke krátkému odpočinku na malém soukoromém letišti Drobeta, na obrázku finále dráhy 09. V Drobetě jsme zharmonizovali čas, abychom do Bukurešti doletěli včas a organizovaně. OK-MIG letěl přímo.Po přeletu Jižních Karpat, kde vál silný protivítr a obtěžovala nepříjemná oblačnost, jsme sedli ke krátkému odpočinku na malém soukoromém letišti Drobeta, na obrázku finále dráhy 09. V Drobetě jsme zharmonizovali čas, abychom do Bukurešti doletěli včas a organizovaně. OK-MIG letěl přímo.
Po přeletu Jižních Karpat, kde vál silný protivítr a obtěžovala nepříjemná oblačnost, jsme sedli ke krátkému odpočinku na malém soukoromém letišti Drobeta, na obrázku finále dráhy 09. V Drobetě jsme zharmonizovali čas, abychom do Bukurešti doletěli včas a organizovaně. OK-MIG letěl přímo.
Letiště Drobeta. Letiště Drobeta.
Letiště Drobeta.
OK-LEX na rumunském letišti Drobeta.OK-LEX na rumunském letišti Drobeta.
OK-LEX na rumunském letišti Drobeta.
Miloš Dermišek a správce letiště Drobeta si velmi porozuměli, jakkoli správce ovládal toliko rumunštinu. Miloš Dermišek a správce letiště Drobeta si velmi porozuměli, jakkoli správce ovládal toliko rumunštinu.
Miloš Dermišek a správce letiště Drobeta si velmi porozuměli, jakkoli správce ovládal toliko rumunštinu.
Dunaj na trase mezi Drobetou a Bukureští, asi 40 minut před přistáním. Dunaj na trase mezi Drobetou a Bukureští, asi 40 minut před přistáním.
Dunaj na trase mezi Drobetou a Bukureští, asi 40 minut před přistáním.
Po přistání na letišti Baneasa (LRBS) v Bukurešti jedeme plni očekáváni za vozem Follow me. Po přistání na letišti Baneasa (LRBS) v Bukurešti jedeme plni očekáváni za vozem Follow me.
Po přistání na letišti Baneasa (LRBS) v Bukurešti jedeme plni očekáváni za vozem Follow me.
Řazení ke slavnostnímu přivítání na LRBS. Řazení ke slavnostnímu přivítání na LRBS.
Řazení ke slavnostnímu přivítání na LRBS.
Vodní slavobránou OK-LEX projížděl poprvé v životě a jeho posádka rovněž tak. Vodní slavobránou OK-LEX projížděl poprvé v životě a jeho posádka rovněž tak.
Vodní slavobránou OK-LEX projížděl poprvé v životě a jeho posádka rovněž tak.
Přivítání vodní slavobránou z pohledu novinářů. Přivítání vodní slavobránou z pohledu novinářů.
Přivítání vodní slavobránou z pohledu novinářů.
Všude voda. Všude voda.
Všude voda.
Posádka Piperu PA 28 OK-MIG Václav Kremer a Madlen Molhem na letišti Baneasa v Bukurešti. Posádka Piperu PA 28 OK-MIG Václav Kremer a Madlen Molhem na letišti Baneasa v Bukurešti.
Posádka Piperu PA 28 OK-MIG Václav Kremer a Madlen Molhem na letišti Baneasa v Bukurešti.
Petr Mlčák junior a Petr Mlčák senior před jejich Fascination OK-KUF 07 na LRBS.Petr Mlčák junior a Petr Mlčák senior před jejich Fascination OK-KUF 07 na LRBS.
Petr Mlčák junior a Petr Mlčák senior před jejich Fascination OK-KUF 07 na LRBS.
Petr Dolejš, člen Klubu lovců letišť, letěl s Tecnamem OK-LUA-44.Petr Dolejš, člen Klubu lovců letišť, letěl s Tecnamem OK-LUA-44.
Petr Dolejš, člen Klubu lovců letišť, letěl s Tecnamem OK-LUA-44.
OK-LEX na stojánce před starým terminálem na LRBS. OK-LEX na stojánce před starým terminálem na LRBS.
OK-LEX na stojánce před starým terminálem na LRBS.
Posádka CTLS OK-CPK Petr Pospíšil a Alois Morkus po příletu a přivítání v Bukurešti.Posádka CTLS OK-CPK Petr Pospíšil a Alois Morkus po příletu a přivítání v Bukurešti.
Posádka CTLS OK-CPK Petr Pospíšil a Alois Morkus po příletu a přivítání v Bukurešti.
Po vystoupení z letadel se na účastníky vrhli rumunští novináři. Po vystoupení z letadel se na účastníky vrhli rumunští novináři.
Po vystoupení z letadel se na účastníky vrhli rumunští novináři.
Redaktoři rumunské televize zpovídají Jiřího Prušu. Redaktoři rumunské televize zpovídají Jiřího Prušu.
Redaktoři rumunské televize zpovídají Jiřího Prušu.
Rozhovory s novináři nebraly konce. Rozhovory s novináři nebraly konce.
Rozhovory s novináři nebraly konce.
A ještě jednou Jiří Pruša v obležení novinářů. Zde hovoří s rumunskou celostátní televizí.A ještě jednou Jiří Pruša v obležení novinářů. Zde hovoří s rumunskou celostátní televizí.
A ještě jednou Jiří Pruša v obležení novinářů. Zde hovoří s rumunskou celostátní televizí.
Před terminálem LRBS stojí navlas stejný památník společnosti CFRNA jako v Praze. S Jiřím Prušou u něj stojí někdejší rumunská vojenská pilotka, která osobně dobře zná i Česko.Před terminálem LRBS stojí navlas stejný památník společnosti CFRNA jako v Praze. S Jiřím Prušou u něj stojí někdejší rumunská vojenská pilotka, která osobně dobře zná i Česko.
Před terminálem LRBS stojí navlas stejný památník společnosti CFRNA jako v Praze. S Jiřím Prušou u něj stojí někdejší rumunská vojenská pilotka, která osobně dobře zná i Česko.
Po vřelém přijetí na ploše letiště Baneasa následovala tisková konference za účasti zástupců letiště, Air France, města a dalších organizaciPo vřelém přijetí na ploše letiště Baneasa následovala tisková konference za účasti zástupců letiště, Air France, města a dalších organizaci
Po vřelém přijetí na ploše letiště Baneasa následovala tisková konference za účasti zástupců letiště, Air France, města a dalších organizaci
Nutná předávka cen a diplomů. Nutná předávka cen a diplomů.
Nutná předávka cen a diplomů.
Rumunští novináři účastní na tiskové konferenci. Rumunští novináři účastní na tiskové konferenci.
Rumunští novináři účastní na tiskové konferenci.
Z tiskové konference. Z tiskové konference.
Z tiskové konference.
Naši přátelé na Banease nám vyrazili dech, když hostesky oblékli do dobového oblečení z doby působení CFRNA, dokonce našli a na tiskové konferenci promítali záběry z českých filmů z doby první republiky. . Naši přátelé na Banease nám vyrazili dech, když hostesky oblékli do dobového oblečení z doby působení CFRNA, dokonce našli a na tiskové konferenci promítali záběry z českých filmů z doby první republiky. .
Naši přátelé na Banease nám vyrazili dech, když hostesky oblékli do dobového oblečení z doby působení CFRNA, dokonce našli a na tiskové konferenci promítali záběry z českých filmů z doby první republiky. .
Další společné foto. Další společné foto.
Další společné foto.
Miloš Dermišek předává expediční triko CIDNA 2019 správci místního muzea CFRNA-CIDNA Alexandru Bartocemu.Miloš Dermišek předává expediční triko CIDNA 2019 správci místního muzea CFRNA-CIDNA Alexandru Bartocemu.
Miloš Dermišek předává expediční triko CIDNA 2019 správci místního muzea CFRNA-CIDNA Alexandru Bartocemu.
Baneasa Bukurešť - tankování před odletem v úterý 10. 9. 2019 ráno.Baneasa Bukurešť - tankování před odletem v úterý 10. 9. 2019 ráno.
Baneasa Bukurešť - tankování před odletem v úterý 10. 9. 2019 ráno.
Bukurešť z polohy po větru levého okruhu dráhy 07, Baneasa airport. Víte, že provoz na tomto letišti byl zahájen už v roce 1910?!Bukurešť z polohy po větru levého okruhu dráhy 07, Baneasa airport. Víte, že provoz na tomto letišti byl zahájen už v roce 1910?!
Bukurešť z polohy po větru levého okruhu dráhy 07, Baneasa airport. Víte, že provoz na tomto letišti byl zahájen už v roce 1910?!
Bukurešť na odletu 10. září 2019.Bukurešť na odletu 10. září 2019.
Bukurešť na odletu 10. září 2019.
Stoupáme na přelet Jižních Karpat. Oblačnost na pravoboku vypadá zlověstně.Stoupáme na přelet Jižních Karpat. Oblačnost na pravoboku vypadá zlověstně.
Stoupáme na přelet Jižních Karpat. Oblačnost na pravoboku vypadá zlověstně.
Při přeletu se Karpaty ukázaly ve slunci. Při přeletu se Karpaty ukázaly ve slunci.
Při přeletu se Karpaty ukázaly ve slunci.
Takhle se vine největší evropská řeka Dunaj Maďarskem. Takhle se vine největší evropská řeka Dunaj Maďarskem.
Takhle se vine největší evropská řeka Dunaj Maďarskem.
Letět nedaleko Balatonu, tomu nelze odolat. Po přeletu jeho hladiny jsme přistáli na letišti Hévíz.Letět nedaleko Balatonu, tomu nelze odolat. Po přeletu jeho hladiny jsme přistáli na letišti Hévíz.
Letět nedaleko Balatonu, tomu nelze odolat. Po přeletu jeho hladiny jsme přistáli na letišti Hévíz.
OK-LEX na stojánce Hévíz Airport na Balatonu
OK-LEX na stojánce Hévíz Airport na Balatonu
Terminál letiště Hévíz. Nezapmeňte, druhá etapa směr Paříž a Štrasburk se letí už 19. září z LKLT. Přidejte se také.  Terminál letiště Hévíz. Nezapmeňte, druhá etapa směr Paříž a Štrasburk se letí už 19. září z LKLT. Přidejte se také.
Terminál letiště Hévíz. Nezapmeňte, druhá etapa směr Paříž a Štrasburk se letí už 19. září z LKLT. Přidejte se také.

CIDNA 2019      Podívejte se na fotografie z první, "východní" etapy Vzpomínkového letu CIDNA 2019 a potěšte se spolu s námi s více než vřelým přijetím účastníků expedice v cílových destinacích letu. A na druhou etapu můžete letět s námi.  

CIDNA 2019
”fr_int”

» Poleťte s námi!


Flying Revue pořádá v září 2019 vzpomínkový let ve stopách letecké společnosti CFRNA/CIDNA, která stála u zrodu komerční letecké dopravy v Evropě, Praha byla její významnou destinací a Československo jejím akcionářem. Zveme české i zahraniční piloty, aby se vzpomínkového letu zúčastnili s námi.

» Posádky 1. etapy:
- Petr Pospíšil a Alois Morkus (CTLS OK-CPK)
- Petr Dolejš (Tecnam OK-LUA-44)
- Petr Mlčák sen. a Petr Mlčák jun. (Fascination OK-KUF-07)
- Václav Kremer a Madlen Molhem (Piperem PA 28 OK-MIG)
- Jiří Pruša a Miloš Dermišek (Dynamic WT-9 OK-LEX).

Poletíte druhou etapy s námi i vy? V případě zájmu pište na info@flying-revue.cz nebo volejte na +420 602 944 172.

Více o vzpomínkovém letu zde.

Sledujte web expedice CIDNA 2019.

První etapa Vzpomínkového letu vedla na jihovýchod - přes Szeged a Arad do hlavního města Rumunska Bukurešti. V Aradu, a především v Bukurešti nám místní činovníci připravili velkolepé přivítání, ze kterého bylo patrné, že připomínání historie letectví má význam a v podobných případech jako je CFRNA/CIDNA dokáže propojit letecký národ z různých zemí.

Naše filozofie vytváření pomyslného leteckého mostu mezi letci, letišti, aerokluby a znalci letecké historie se tak mohla posunout i mimo hranice Česka. Ve fotogalerii si prohlédněte fotografie z odletu z Letiště Letňany a příletů do Szegedu, Aradu a Drobety. A samozřejmě letové fotky z trasy. 

První etapa musela trasu letu přizpůsobit nepříznivému počasí a vedla nakonec z Letňan (LKLT) do Příbrami (LKPM), a teprve druhý den z LKPM do Szegedu (LHUD), Aradu (LRAR) a Bukurešti (LRBS).

Účastnilo se jí pět posádek: Petr Pospíšil a Alois Morkus na CTLS OK-CPK, Petr Dolejš na Tecnamu OK-LUA-44, Petr Mlčák senior a Petr Mlčák junior na Fascinationu OK-KUF-07, Václav Kremer a Madlen Molhem s Piperem PA 28 OK- MIG a Jiří Pruša s Milošem Dermiškem na Dynamicu WT-9 OK-LEX.

Druhá etapa 

Druhá etapa se poletí ve čtvrtek 19. září také z Letňan, s odletem v 9.00 hodin. Účastníci této etapy zamíří z Prahy na západ, tedy kromě jiného na domovské letiště CFRNA/CIDNA ve Štrasburku. Trasa tedy je: Praha Letňany (LKLT) – Strasbourg/Neuhof (LFGC) – Paříž/Les Plessis Belleville (LFPP) – Strasbourg/Neuhof (LFGC) – domovské letiště v ČR. 

Na letiště Neuhof ve Štrasburku dorazí účastníci letu hned dvakrát. Nejprve při mezipřistání na letu do Paříže během první dne této etapy a následně při vyvrcholení celé expedice v pátek 20. září. Významnou zastávkou bude ale i Paříž (LFFP), kde proběhne setkání se členy aeroklubu handicapovaných pilotů a prezentace projektu CIDNA 2019. Páteční program na LFGC ve Štrasburku bude pestrý. Účastníky letu přijme na radnici města jeho starosta Roland Ries a uspořádá pro ně slavnostní recepci za účasti diplomatů, místních politiků a médií. V sobotu pak bude projekt CIDNA 2019 součástí dne otevřených dveří letiště Neuhof. 

Přidejte se k nám! Stačí napsat na .  

 logo_fr_transp.jpg

Vyhrajte letenky do Paříže

Hrajte o letenky Praha-Paříž, předplatné Flying Revue a další ceny.
Soutěžit můžete zde.

Soutěž se koná u příležitosti Vzpomínkového letu CIDNA 2019.Partneři projektu:

       

 

Flying Revue > Expedice > CIDNA 2019 > CIDNA 2019 články > Cidna 2019: Fotogalerie z první etapy Vzpomínkového letu CIDNA 2019
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 17.06.1955 se stalo...
17.06.1955
První let sovětského dopravního letounu Tupolev Tu-104.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »