Z Prahy do nizozemského Eindhovenu ode dneška bez přestupu

19.2.2016

Z Prahy do nizozemského Eindhovenu se nyní opět dostanete bez přestupu. Low cost aerolinka Transavia Airlines nyní nabízí přímé lety z Prahy do Eindhovenu šestkrát týdně. 

Záznam z FlightRadar24 těsně po přistání v Praze.Zoom gallery
Záznam z FlightRadar24 těsně po přistání v Praze.

Nizozemská  nízkonákladová aerolinka Transavia Airlines létá od 19.února mezi Prahou a Eindhovenem. První let číslo HV5235 přistál na Letišti Václava Havla Praha v pátek 19. února v 8:40 hodin. Linku obsluhuje B737-700 pro 149 cestujících.

„Jsme rádi, že můžeme nabídnout pravidelné spojení mezi Prahou a Eindhovenem šest dní v týdnu. Je nám ctí přivítat na palubách české pasažéry a nabídnout jim atraktivní ceny a přátelský servis. Silně věříme v potenciál této trasy, která má co nabídnout jak obchodním cestujícím, tak turistům,“ řekl šéf aerolinky Mattijs ten Brink.


Ilustrační video: Přistání B737 Transavia Airlines v Eindhovenu

Možnost přímého spojení mezi oběma městy vítá i Václav Řehoř, předseda představenstva Českého Aeroholdingu: „Jsme rádi, že letecká společnost Transavia zahájila přímou pravidelnou linku do nizozemského Eindhovenu,“ uvedl. Podle něj linku využije kolem třiceti tisíc lidí ročně.  

Ceny jednosměrných letenek z Prahy do Eindhovenu začínají na 19 EUR včetně všech poplatků. Lety je možné rezervovat prostřednictvím webu transavia.com nebo prodejců letenek (lety budou zobrazeny v systémech Amadeus, Galileo i Sabre).  

Transavia z Prahy létá také do Paříže, a to v době od 27. března do 17. července a od 5. září do 2. listopadu 2016. Všech dvanáct letů týdně míří na letiště Orly. Ceny letenek začínají od 39 EUR.

eind.jpgSpolečnost Transavia je členem skupiny AIR FRANCE KLM Group. Operuje lety do 110 destinací v Evropě a severní Africe, na trhu je necelých 50 let. Ročně přepraví 10 miliónů cestujících směřovaných ze svých 7 bází ve 3 evropských zemích: v Nizozemí (Amsterdam, Rotterdam/Hág, Eindhoven), Francii (Paříž, Nantes a Lyon) a od konce března 2016 i v německém Mnichově. 

-fr-

obr.: FlightRadar24.com, transavia.com 

logo_fr_pod_clanky_sede.jpg 

 

Flying Revue > Zprávy > Letecká doprava > Z Prahy do nizozemského Eindhovenu ode dneška bez přestupu
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Hlasujte pro Jirku Prušu!!!

Hlasujte pro Jirku Prušu »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Expedice Island/Grónsko 2021!

Expedice Island/Grónsko 2021! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 19.09.1921 se stalo...
19.09.1921
Kolumbijské aerolinky SCADTA zahájily provoz na první pravidelné lince v Jižní Americe. Plováky vybavené stroje létaly mezi městy Barranquilla and Girandot.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345