Emirates Skywards spouští platformu „Skywards+“ s novými benefity pro své členy

18.8.2021

Dubaj, SAE, 12. srpna 2021 – Oceňovaný věrnostní program Emirates Skywards leteckých společností Emirates a flydubai spustil online předplatitelskou platformu „Skywards+“.

Díky této platformě má 27 milionů členů programu Skywards snadnější přístup k dalším odměnám a benefitům, a to po celý rok. Platforma „Skywards+“ byla původně představena již v roce 2019 pro vybrané členy, nyní je k dispozici všem přihlášeným a aktivním členům věrnostního programu Emirates Skywards. Roční předplatné je pro zákazníky dostupné již od 8 640 korun (399 USD), registrovat se mohou na stránkách emirates.com, a díky tomu čerpat výhody, včetně bonusových mil, slev na přesun do vyšší letové třídy, přístupu do letištního salónku, zvýhodněné sazby Cash + Miles a další.

 Autor fotografií Emirates.com
Autor fotografií Emirates.com

Předplatitelé mají výběr ze 3 balíčků

Věrnostní program společnosti Emirates Skywards+ nabízí předplatitelům tři varianty balíčků s výhodami ušitými přímo na míru. Členové úrovně Blue, Silver, Gold a Platinum si mohou vybrat z balíčku Classic, který je dostupný za roční předplatné v hodnotě 8 640 korun (399 USD), balíčku Advanced za 15 132 korun (699 USD) nebo balíčku Premium s ročním předplatným za 21 630 korun (999 USD).*

Balíček Classic nabízí předplatitelům 20% bonus v podobě přidaných Skywards mil, přístupu do salónku Emirates Business Class Lounge dvakrát ročně a navýšení zavazadlového limitu o 5 kg.

S Advanced balíčkem čerpají členové programu 20% slevu na přesun do vyšší letové třídy, navýšení zavazadlového limitu o 10 kg nebo odbavení extra zavazadla navíc* a mají také přístup do salonku Emirates Business Class Lounge, a to až pětkrát ročně.

 Autor fotografií Emirates.com
Autor fotografií Emirates.com

Díky balíčku Premium mají členové programu možnost ještě rychleji dosáhnout vyšší úrovně nebo snadnějšího udržení stávající členské úrovně díky 20% bonusu v podobě statusových mil. Dále mohou čerpat 20% slevu na přesun do vyšší letové třídy, přístup do salónku Emirates Business Class Lounge desetkrát do roka, a také bonus v podobě navýšení zavazadlového limitu o 10 kg nebo odbavení extra zavazadla navíc*.

Emirates Skywards je lídrem v celém leteckém průmyslu v poskytování špičkových a inovativních nabídek. Věrnostní program společnosti byl prvním na celém světě, který svým členům nabídl prodloužení členského statutu do roku 2022. Platnost Skywards mil, jež měla vypršet v dubnu 2020, byla prodloužena do 31. prosince 2021, členové Emirates Skywards tak mohou využívat celou řadu benefitů. 

Emirates Skywards nabízí čtyři úrovně členství: Blue, Silver, Gold a Platinum. Každá úroveň má své benefity a výsady. Členové mohou nové míle získat také prostřednictvím dalších partnerů, ať už se jedná o hotely, půjčovny aut nebo jiné finanční a volnočasové služby. Skywards míle mohou být uplatněny na nákup letenek u partnerských aerolinií, hotelové pobyty, vstupenky na sportovní a kulturní události a další zážitky.     

Pro více informací navštivte:  emirates.com/skywards.

* Na nabídku se vztahují daná pravidla a podmínky

* Na odbavení extra zavazadla navíc se vztahují daná pravidla a podmínky

 

Autor: Tisková zpráva Emirates

Foto: Emirates.com

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Emirates Skywards spouští platformu „Skywards+“ s novými benefity pro své členy
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 24.06.1934 se stalo...
24.06.1934
První let létajícího člunu Supermarine Stranraer.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »