Emirates Airlines mají nejvyšší hodnotu značky mezi leteckými společnostmi

4.2.2016

Emirates Airlines mají nejvyšší hodnotu značky mezi leteckými společnostmi

Hodnota značky Emirates vzrostla podle únorové zprávy Brand Finance Global 500 na 7,7 miliard amerických dolarů a aerolinky tak opakovaně vystoupaly na vrchol žebříčku nejhodnotnějších značek mezi leteckými společnostmi.

Společnost je jedničkou mezi značkami leteckých společností celosvětově a nejhodnotnější značkou na Blízkém východě napříč obory. V celosvětovém měřítku napříč obory je na 171. příčce. Oproti loňskému roku vzrostla hodnota značky Emirates o 17 % na 7,7 miliard amerických dolarů. Od roku 2009, kdy se společnost v Brand Finance Global 500 objevila poprvé, se hodnota brandu více než zdvojnásobila.

Emirates prosluly nadstandardní péčí o své klienty i relativně mladým letadlovým parkem. Za poslední dva roky vyřadily z flotily deset starých letadel a přidaly 24 nových. Průměrný věk všech strojů je 75 měsíců. 

emirates-fleet-1.jpgVelmi zdatná je společnost v marketingové oblasti. Video, v němž nad Dubají letí Airbus A380 společně s dvěma jetmany, vidělo na YouTube přes 18 milionů lidí. Na natáčení videa se můžete podívat zde. Nedávno pro aerolinky natáčela promo i herečka Jennifer Anistonová. "Pracujeme tvrdě, abychom rozpoznali a předvídali neustále se měnící potřeby cestujících z celého světa," věří si senior viceprezident Emirates pro korporátní komunikaci, marketing a značku Boutros Boutros. Za pravdu mu dává prvenství na sociálních sítích, kde má společnost 11 milionů fanoušků.  

Letos Emirates Airlines, které sídlí v Dubaji, načaly čtvrtou dekádu existence a stále expandují. Do Evropy létají od roku 1987. Od 1. května 2016 nasazují Airbus A380, s nímž létají do sedmatřiceti světových měst, také na pravidelnou linku Dubaj-Praha, tento týden zase spustily už pátou linku z Dubaje na Nový Zéland. 

Na Airbusu A380 u Emirates létá i český pilot David Hecl. Těchto letadel má společnost 72, podobný počet má objednán. Zhruba dvojnásobek mají aerolinky Boeingů B777 v různých modifikacích. Ve flotile Emirates Airlines jsou výhradně Airbusy a Boeingy.
 

Flying Revue
Foto: Emirates Airlines  

Flying Revue > Zprávy > Letecká doprava > Emirates Airlines mají nejvyšší hodnotu značky mezi leteckými společnostmi
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Hlasujte pro Jirku Prušu!!!

Hlasujte pro Jirku Prušu »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Expedice Island/Grónsko 2021!

Expedice Island/Grónsko 2021! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 26.09.2011 se stalo...
26.09.2011
Boeing slavnostně předal na letišti Paine Field ve Washingtonu první Boeing 787 Dreamliner společnosti All Nippon Airways.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345