Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.

21.9.2018

Evropské ostrovy z nebe 5.    Videoseriál leteckých videí Evropské ostrovy z nebe, respektive jeho první sérii s názvem Ostrovy Středozemního moře zakončíme přeletem z Benátek přes Terst a pásmo Alp.


Mediterranean Islands part 5

Letecký kalendář 2019
”Flying

» Letecké fotky z USA, Austrálie, Aljašky i Evropy v kalendáři na příští rok.
» Přečtěte si o kalendáři více.
» Kalendář v nástěnné i stolní verzi můžete zakoupit v e-shopu FR.

Ze Středozemního moře je asi nejhezčí se vracet přes letiště Lido u Benátek. Na tomhle travnatém letišti s historicky zajímavým terminálem dostanete palivo i celkem dobře najíst. Pak už zbývá jen asi půl hodina letu nad mořským pobřežím, než začnete stoupat k alpským vrcholkům.

Na přelet Alp v této oblasti je potřeba vystoupat do asi 10 000 stop během nějakých 20 minut, a tak je dobře začít hned u letiště Trieste-Ronchi. Vlastní přelet Alp může představovat pohádkově klidný let s krásnými výhledy tak, jako to ukazuje naše dnešní video nebo, pokud počasí nevyjde tak dobře, může se jednat o velmi nepříjemnou záležitost.

Pokud se na přelet Alp chystáte, věnujte proto velkou pozornost meteo předpovědi. Skok od nejvyšších vrcholků k Lipenské přehradě to už pak bylo otázkou nějakých 40 minut, po dalších 30 minutách jsem přistál na letišti v Příbrami. Tím expedice Ostrovy Středozemního moře skončila. 

Máme pro vás ale samozřejmě ještě další letecká videa, která začneme publikovat po krátké přestávce dané aktuální expedicí Tunis 2018.

Páteční videopremiéry
”fr_int”

Každý pátek pro vás máme premiéru leteckého videa. Dnes poslední, pátý díl série
Evropské ostrovy z nebe.

Sledujte i další letecká videa Flying Revue.

Šance pro vás: Máte vlastní zajímavé letecké video? Pošlete nám ho, rádi ho zveřejníme! Pište na info@flying-revue.cz.

Expediční lety po zajímavých místech naší planety létáme již pět let. Za tu dobu se nám podařilo přeletět, nafotit i nafilmovat zajímavá místa v Evropě, USA, Kanadě, Karibiku, Africe, Austrálii i na Novém Zélandu. Během každé expedice většinu cesty natáčíme dvěma až třemi kamerami a fotíme fotoaparátem z kabiny. Videa po skončení expedice stříháme, dáváme jim popisky a vytváříme série videí zachycujících jednotlivé expedice. Tato videa pak využíváme při prezentacích z cest, ať už na českých a slovenských letištích nebo pro další zájemce. Nejlepší fotografie zvětšíme, zarámujeme a prezentujeme na výstavách. 

Videa z dřívějších expedic jsme ale zatím neprezentovali na webu Flying Revue. To bychom nyní rádi napravili. Začínáme proto nový seriál „Svět z letadla s Flying Revue“, ve kterém vám postupně ukážeme všechna videa, která jsme z přeletů zajímavých míst světa připravili. Některá starší videa jsou ještě zpracována v trochu jiném grafickém formátu, než jaký používáme nyní, ale to nic neubírá na kráse leteckých pohledů na svět. Nové video budeme pravidelně uveřejňovat každý pátek. První část nového seriálu „Svět z letadla s Flying Revue“ se bude věnovat expedicím, které jsme letěli v rámci projektu „Evropské ostrovy“.  

-fr-

logo_fr_transp.jpg

prqurfi.jpg220_pix.jpg

Flying Revue > Letecká videa > Svět z nebe > Evropské ostrovy z nebe > Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.
Loading...

Čtěte v rubrice dále

  • Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.
    Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.
Loading...

Čtěte v rubrice dále

  • Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.
    Evropské ostrovy z nebe: Středozemní moře 5.
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 14.06.2013 se stalo...
14.06.2013
První let Airbusu A350 XWB (F-WXWB) z letiště Toulouse–Blagnac Airport.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »