Ryanair otevře z Ostravy další pravidelnou linku – do španělské Malagy

10.12.2023

Od jara příštího roku bude mít ostravské letiště v nabídce další destinaci. Letecká společnost Ryanair nabídne novou pravidelnou linku do španělské Malagy. Cestující budou moci spoj využít 2x týdně, každé pondělí a čtvrtek.

osr_ryr.jpg

„Rok 2024 bude pro ostravské letiště velmi významný – čeká nás výrazné rozšíření provozu. Rostoucí poptávka po létání, která se projevila již v tomto roce, se díky dobré spolupráci s leteckou společností Ryanair promítne do provozu již začátkem příštího roku. Krom navýšení počtu rotací na lince do Londýna bude nově Ryanair nabízet také letenky na pravidelné lince do Malagy,“ uvedl Jaromír Radkovský, generální ředitel Letiště Ostrava, a.s.

V současné době letecká společnost Ryanair provozuje z ostravského letiště Leoše Janáčka pravidelnou linku na letiště Stansted v Londýně. Díky zvýšené poptávce bude dvoutýdenní frekvence od konce března 2024 navýšena na 3 rotace týdně.

zaec.cz.jpg

„Jsme velmi rádi, že můžeme potvrdit rozšíření nabídky společnosti Ryanair na našem letišti. Linka do Londýna, kterou Ryanair z Ostravy provozuje již 11 let, má velmi dobrou obsazenost a věříme, že naši cestující s velkou radostí přivítají i toto nové spojení do Malagy. Jižní část Španělska je velmi populární a vyhledávanou oblastí nejen pro dovolené, ale také pro prodloužené víkendy. Zkombinovat se tak dá pobyt u moře s návštěvou historických památek. Spojení s Malagou je výbornou volbou, jedná se o celoroční destinaci, kde i v zimě je stabilní teplé počasí,“ dodal Ondřej Musil, manažer útvaru pasažérská přeprava.

Letenky jsou v prodeji na webových stránkách dopravce www.ryanair.com

„Je skvělé, že ostravské letiště nabízí cestujícím nové možnosti. Po nové lince do Černé Hory je tu další novinka, lety z Ostravy do Malagy budou určitě hojně využívané. Rozvoj letiště má pozitivní dopad i na rozvoj celého regionu. Snažíme se k nám nalákat investory a developery ze všech koutů světa, letiště s rozvinutou nákladní dopravou a pravidelnými linkami jsou jedním z našich trumfů v rukávu,“ uzavřel hejtman Moravskoslezského kraje Jan Krkoška.

Autor: Tisková zpráva Ryanair

banner_300x100_zvyhodnene_predplatne_fr_01_12_2023.jpg

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Ryanair otevře z Ostravy další pravidelnou linku – do španělské Malagy
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 14.07.1951 se stalo...
14.07.1951
Vzlet prototypu dopravního stroje Lockheed L-1049 Super Constellation.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »