Šance pro vás: Emirates hledá nové členy palubního personálu i v České republice

24.7.2019

Palubní průvodčí Emirates. Ilustrační foto: EAPalubní průvodčí Emirates. Ilustrační foto: EA
Palubní průvodčí Emirates. Ilustrační foto: EA

Nábor palubního personálu       Letecká společnost Emirates hledá posily do svého týmu mezinárodního palubního personálu i v České republice. Náborové dny proběhnou v srpnu v Praze a Ostravě.  

Toužíte pracovat v oblacích, ale nevlastníte příslušnou pilotní licenci? Máte i tak nyní šanci - společnost Emirates právě hledá kandidáty na nové pozice palubních průvodčích. "Nové pozice vznikly jak díky pokračujícímu růstu společnosti, tak díky přidávání nových tras v globální síti Emirates, tak díky nákupu nových letadel do flotily," uvádí společnost ve výzvě pro zájemce. 

Pokud chcete uspět, poznačte si termíny náborů uvedené v tabulce níže a připravte si aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Emirates doporučuje (není to podmínka), aby kandidáti před tím, než se zúčastní náborového dne, vyplnili online přihlášku na webových stránkách Emirates. I pokud ji nevyplníte, na web určitě zavítejte, najdete tam řadu cenných informací důležitých pro váš úspěch. 

Město Datum Místo
Praha6. srpna 9.00 hodPanorama Hotel; Milevská 7, 140 63 Praha 4
Ostrava8. srpna 9.00 hodHotel Mercure Ostrava; Českobratrská 18/1742, 702 00 Ostrava
  On-line přihláška na obě místa

Abyste se mohli o práci palubního personálu u Emirates ucházet, musíte mít ve chvíli nástupu k Emirates dovršen věk 21 let, ukončené středoskolské vzdělání a musíte plynně hovořit a psát v angličtině. Vaše výška musí být nejméně 160 cm, přičemž při stání na špičkách musíte dosáhnout do výšky 212 cm, abyste mohli bez obtíží obsluhovat skříňky pro palubní zavazadla. Pokud máte tetování, nesmí být, budete-li oblečeni v uniformě EA, viditelné. Kompletní podmínky najdete na webu EA (viz "on-line přihláška" v tabulce výše).

Zoom gallery

» Jedním z českých pracovníků Emirates Airlines byl donedávna i pilot Miroslav Srnec. Přečtěte si jeho povídání o létech strávených nejen u Emirates: Triple sedma? Ta má větší motor než B737 trup!

 

Výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, již se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory. 

Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, který zahrnuje řadu výhod, jako jsou například nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty. 

Emirates aktuálně létá do 150 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 269 letadly. Je největším provozovatelem letecké flotily Boeingů 777 a Airbusů A380 na světě a v portfoliu má i linku Dubaj-Praha. Kandidátům nabízí kariérní příležitost, kvalitní výcvik a možnost pracovat v mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa, včetně více než 200 pracovníků z České republiky.

-fr-

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Šance pro vás: Emirates hledá nové členy palubního personálu i v České republice
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 30.05.1958 se stalo...
30.05.1958
Z letiště v Long Beach vzlétl ke svému prvnímu letu prototyp dopravního letounu Douglas DC-8 (N8008D) pilotovaný zkušebním pilotem A.G.Heimerdingem.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »