SHARK 600 nově ve flotile F AIR k výcviku i pronájmu

20.8.2023

S radostí oznamujeme, že SHARK 600 s výrobním číslem 130 rozšiřuje flotilu F AIR! Bude flexibilně k dispozici k pronájmu, přeškolení a výcviku.

Vyzkoušejte si letadlo, s nímž nejmladší žena i muž v historii obletěli Zemi. Letadlo, s nímž Jirka Pruša létá skrz na skrz Evropou či mezi kontinenty. Letadlo, které si kupují stíhací i dopravní piloti na důchod a manažeři na služební i víkendové cesty.

shark1.jpg

banner_do_clanku_special_c_2022.jpg

Pronájem si lze rezervovat přes formulář či přímo ve FLYNETu s imatrikulací OK-CUG22. V případě zájmu o předváděcí let prosíme o přihlášení pomocí formuláře nebo na telefonu +420725738071 či emailem  u manažera prodeje letadel Josefa Müllera. Máte-li jakékoli dotazy nebo zájem o další informace, neváhejte nás kontaktovat.

shark2.jpg

Možnosti pro piloty v F AIR:

Rychlé přeškolení: Pro piloty s PPL/CPL licencí nabízíme možnost rychlého přeškolení na typ SHARK 600. To je skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a získat zkušenosti s tímto inovativním a výkonným letounem.

ULL průkaz v F AIR: Máte možnost získat ULL licenci, což vám otevírá dveře do světa ultralehkého létání. Po získání průkazu je také možné přeškolit se na letadlo SHARK 600.

shark3.jpg

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

SHARK 600

DESIGN: Netradiční a přitom elegantní design s čistou aerodynamikou odlišuje Sharka na první pohled. Fowlerovy klapky, zatahovací podvozek, side-stick a spousta dalších konstrukčních prvků staví letoun na špičku ve své kategorii. Navíc tandemové uspořádání (výškově-stavitelných!) sedaček poskytuje neskutečný výhled z kabiny.

VÝKON A DOLET: Shark byl první UL letoun v historii, který pokořil hranici 300 km/h v horizontálním letu. Se 100koňovým motorem Rotax 912 ULS uletí při maximálním výkonu a plných 150 litrových nádržích přes 1600 km.

AVIONIKA: Glass cockpit s nejmodernějším GARMIN G3X a záložním G5.

BEZPEČNOST: Shark je bezpečný na malých rychlostech (na finále 90-100 km/h), bezpečný při vybírání pádů. Záchranný padák s nezávislými odpaly pro každou sedačku je součástí základní výbavy. Po vzoru Formule 1 zajišťuje vysokou pasivní bezpečnost také kevlarová klec chránící posádku. 

DETAILY ZPRACOVÁNÍ: Pohledový carbon, kam se podíváte. Spousta úložného prostoru. Integrované nabíjení mobilního telefonu, USB porty, slot pro tablet a tucty dalších vychytávek.

FAir

f1.jpg

banner_fr_300x300_videobanka_cz_fin.jpg

Flying Revue > Články > Všeobecné letectví > SHARK 600 nově ve flotile F AIR k výcviku i pronájmu
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

 
Loading...

Čtěte v rubrice dále

Stránkování

 
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 19.07.1909 se stalo...
19.07.1909
Hubert Latham se jako první pilot okusil překonat kanál La Manche. Po startu z Calais uletěl 11,2 kilometru, ale pak byl donucen přistát nouzově na hladinu průlivu.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »